Offline mode for online music

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide Offline mode for online music

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155844
    Tmkks
    Participant

    Redzēju vienu vecu topiku par šo tēmu un padomāju: Vai ir kādas aktuālākas metodes kā klausīties draugiem.lv mūziku bez interneta savienojuma?

    #281584
    root
    Participant
    #281585
    Tmkks
    Participant

    Ir iespējamas arī bezmaksas metodes vai rīti, kas maksas un bezmaksas online mūziku var kešot datora cietajā diskā, lai interneta pieslēguma bojājumā gadījumā, šie mūzikas faili būtu atskaņojami ar ieinstalētajiem mēdiju atskaņotājiem? Vēlams no šiem portāliem, kurus minēji iepriekš, klāt ņemot vēl oranžo draugu portālu?

    #281586
    root
    Participant

    Jā, šāds bezmaksas rīks ir, saucas pārskatīt naudu par mūziku tās izdevējam. Pārskaitījums taču ir bez maksas, vai ne? 🙂

    #281587
    daGrevis
    Participant

    Es pilnīgi jūtu tavu postu noderīgumu!

    #281588
    Aldis
    Participant

    Un es tavējo.. 😀 Ne tikai jūtu, bet arī redzu! 😀

    #281589
    root
    Participant

    No tevis, draudziņ, nevienu noderīgu komentāru neesmu redzējis jau pēdējos 63072000. Offtopika mīlis vai problēmas ar uzmanības koncentrāciju vienam uzdevumam? 🙂

    #281590
    msh
    Participant

    Risinājums – atteikties no “onlain mjūzik”.

    #281591
    root
    Participant

    Troļļiem, kas nule bļaustīsies par mani, un “gan jau, ka roots mūziku nepērk, tikai gudri runā”- esmu pilnībā likvidējis visu savu pirātiskās mūzikas kolekciju, izņemot albumus un mūziku, kuru esmu pircis. Tā arī tiek klausīta ārpus netiem. Savukārt internetā klausos legālu eradio- di un sky fm, pie tam ne par velti. /karma and stuff/

    Rekomendēju arī citiem lietot pirātismu tam, kam tas domāts- noklausies, patīk, nopērc.

    #281592
    elvisburdajs
    Participant

    Tad jau labāk būt pilnīgi “tīram” un pirms pirkšanas noklausīties savu skaņdarbu youtube.

    #281593
    Kon
    Participant

    Vienkārši izvēlies kārtīgu mūzikas veikalu.

    https://www.whatinterviewprep.com/index.html

    Izlasi kārtīgi visas lapas sadaļas un uz priekšu.

    ~~

    , kad spēkā būs divi kritēriji :

    a) mūzika digitālā formātā būs tik pat ērti pieejama un tādā pašā kvalitātē kā augstāk minētajā saitē

    b) , kad mūzikas tirgum būs “name Your price” līmenis

    , tad apsvēršu domu par šķīstīšanos, bet tā nekad nebūs dēļ vaļiem, uz kuriem gulst visa mūzikas industrija.

    #281594
    usins
    Participant

    ir android apps kaut kāds, kurš ļauj novlikt offline, ieej laacz blogā, tur tika runāts.

    #281595
    msh
    Participant

    Apsveicu tevi. Kad man kaut kur būs kādā zeķē iebāztas liekas desmit štukas [fiksā aplēse, cik varētu izmaksāt manas nelielās kolekcijas nopirkšana], tā arī izdarīšu, bet līdz tam savu nelielo aldziņu virzīšu pasaulīgāku lietu [nekā datora komponentes vai mūzika] iegādei.

    #281596
    m_janis
    Participant

    Nesaprotu tikai vienu – nu kurā no nosauktajām vietām, arī interneta radio ir vaw vai vismaz flac, vao ape formāta audio ??? Nosauciet kaut vienu (iespējams, ir)? Tad par kādu klausīšanos te vispār runāt?

    Jā, no manas kolekcijas (kur, atzīšos, ir arī šis tas ne visai legāls) pēdējais mp3 pazuda kaut kur ap 2001. gadu. Arī legālos audio CD digitalizēju vaw vai flac formātā – pie tagadējiem HDD izmēriem mp3 formāts būtu aizliedzams ar likumu.

    #281597
    msh
    Participant

    Paklausies kādu ne-tik-ļoti-meinstrīma žanru bez disku medīšanas jebajā [jo latvijas bodēs tādi tāpat nebūs] un tu atklāsi ka tu lieto mp3 vai arī neklausies.

    #281598
    usins
    Participant

    sāk kretinēt tādi cilvēki. Cilvēka auss neuztver vairāk par tiem 256kbs datu. Protams, ja nav izteikta muzikālā dzirde. tapēc vnk paklusē, ja nevari ieteikt. Mēs saprotam a tv neskaties, radio neklausies, youtube nelasi.

    Nebrīnos, ka uz referendumu neiesi, kamēr kāds reklāmas rulītis flac formātā nebūs pieejams. Get a life.

    #281599
    usins
    Participant

    Par tēmu runājot: Grooveshark + VIP access , tas ir 9 usd mēnesī, bet tad dabūsi mob app, kur varēs dabūt ofline kontentu, kamēr pārvietojies bez neta. manuprāt, ja klausies ikdienā, tad tie 5ls mēnesī nav nekas traģisks.

    #281600
    Aldis
    Participant

    Tur ne tikai auss.. 😀

    Zinu cilvēkus kas savelkas flac, alac formātā sev visu, un klausās, ja atrodos blakus, tad saka – zini? jūti? izjūti? kvalitāte supertrūperlabāka nekā mp3.. vai ne?

    Aha.. 😀 Paskatos uz parastām PC 5.1 tumbām ar subi, un AC’97 skaņu kartes virzienu… 😀 Noteitki to var dikti sajust. 😀

    #281601
    Aldis
    Participant

    Emm.. Vsp. tajos mūzikas internāt veikalos jūs mūziku pērkat mp3 formātā? Vai tomēr augstākā?

    #281602
    Kon
    Participant

    Grooveshark drīz kritīs, viņam pašlaik uzglūn itin visi mūzikas industrijas zobeni.

    a.k.a Es tur naudu neieguldītu

    Loseless ieraksts ir nepieciešams pirmatnējam digitālajam paraugam, mājas kolekcijas pārnešanai uz digitālo formātu utt. Jo tomēr pēc daudziem gadiem, pārskatot fonotēku, bits bitā šķitīs labāk alternatīva nekā lossy.

    Usinam, Tavs kontrarguments iesūkā tik pat ļoti kā jankas. Es pat ar sāpošu galvu, neņemšos kaut ko gari runāt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā