Offline mode for online music

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide Offline mode for online music

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #281603
    msh
    Participant

    Ja klausās žopu šitus, tb visādu nemuzikālu ļautiņu baurošanu un spiegšanu, kam fonā ir sintezatora uzģenerēta pīkstēšana un basi, tad tiesa. Bet salīdzini 320 kbps un bezzudumu formātos, teiksim, sitamo šķīvju skaņu 🙂 Tas ka starpības sadzirdēšanai vajag ūberkrutu tehniku, ir tāds diezgan jauks mīts [nu tas aldim]. Tiesa gan, 5.1 tumbeles reti kuras ir spējīgas kaut cik sakarīgi izdot augšas… 😀

    #281604
    aoma
    Participant

    Vispār jau atšķirību jūt pat uz normāla mobja, kur nu vēl uz mūzikas centra, kaut vai paša lētākā.

    Tā kā biju klāt, kad večuks tur augšā dalīja labās ausis, man grūti iedomāties, kāds ļembasts skan to galvās, kuriem tādas netika 🙂

    #281605
    faq
    Participant

    root, tu debīlismā pārspēji autoru. Autoram. Kačā uz vella paraušanu. Kas kas hārdā stāv, tas ir tavs.

    #281606
    KristoZ
    Participant

    ūsiņ, labprāt uzzinātu ar ko tas būtu pamatojams. Tas ir saistīts ar cilvēka auss anatomijas vai nervu šūnu īpatnībām?

    #281607
    Participant

    Sākas atkal hipsteru protesti.

    #281608
    Tmkks
    Participant

    Es vienkārši vēlējos uzzināt vai ir kāda programmiņa, kas palīdzētu iegūt mūziku no oranžā portāla.

    #281609
    usins
    Participant

    nu nerunā. Bet paturi savu mp3 neklausīšos pie sevis. tad jau izdzirdot vārdu mp4 kompresija ģīpsti?

    Neesmu melomans un neesmu nekāds kilowatu vācējs lai tikai grabētu. man pietiek pāris watu tumbiņa, lai dzirdētu ko vajag. Protams, mūziku paklausoties gribās dzirdēt arī basu, tas tomēr dod to ritma piesitienu man kā nemuzikālam cilvēkam.

    #281610
    Kon
    Participant

    mp4 mella bilde, ikdienā sastopos un fonotēku veidoju MP3 v0 un v2 presetā

    Ja mājās būtu mantojumā palikusi milzīga CD/plašu kolekcija, tad izvēlētos FLAC, to digitalizējot :>

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā