OKarte apvienojas ar Zelta Zivtiņu?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari OKarte apvienojas ar Zelta Zivtiņu?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 65 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #227790
    APOC
    Participant

    marr wrote:

    Tieši tāpat kā, piemēram, LMT piedāvā “mazcenas” telefonus pa apmēram 120 Ls (vnk aizvietojot maksāšanu uzreiz pret maksāšanu 2u gadu garumā).

    Vēl jautrāk ir tas, ka tagad šī “mazcenas” summa jau ir izaugusi līdz 200 Ls (Nokia e52 55 + 24* 6 Ls = 199 Ls), kamēr šo pašu modeli bez jebkādām saistībām var dabūt pa 165 Ls (xnet’ā, ja pameklētu citur, tad noteikti vēl lētāk), kam pieejot kritiski, pat ja pieskaita naudas vērtības divu gadu krišanās tempu, tik un tā sanāk vairāk kā 20 Ls ietaupījums. Pat ja pieņem, ka LMT nav jāmaksā 6 Ls, bet gan 5 Ls mēnesī, tad tik un tā sanāk lētāk ņemt uzreiz 😀


    Nejauc interneta veikalu ar parastu veikalu. Protams, ka i-veikalos cenas ir krietni zemākas. Kāpēc, domāju tas nav jāsaka priekšā.

    + ir modeļi, tajā pašā LMT, kurus ņemot uz “malocenku” patiešām dabūn lētāk.

    #227791
    samurajs
    Participant

    Es gan negribētu, ka ZZ apvienotos ar Okarti. Tad labāk, lai LMT ar Biti, jo tiem abiem vismaz aparatūra jēdzīga. Cik reižu bijis, ka Tele2 tīklā balss raustās, “peld kosmosā”… protams, šie grib kā lētāk, bet būvēt jaunas bāzes stacijas ir dārgi.

    A mazcenas mobilie – slēpta kredīta forma vien ir.

    #227792
    APOC
    Participant

    samurajs wrote:

    A mazcenas mobilie – slēpta kredīta forma vien ir.


    Ja papēta to mehānismu, tad patiešām telefonu dabūn lētāk, tikai tu VĒL esi piesiets pie operatora uz 2 vai cik tur tiem gadiem, maksājot abonēšanas/pieslēguma/pakalpojuma maksu 😀

    #227793
    samurajs
    Participant

    APOC wrote:


    Ja papēta to mehānismu, tad patiešām telefonu dabūn lētāk, tikai tu VĒL esi piesiets pie operatora uz 2 vai cik tur tiem gadiem, maksājot abonēšanas/pieslēguma/pakalpojuma maksu 😀

    Neko tu nedabū lētāk. Ja nu vienīgi dažos gadījumos. Paskaiti visu rūpīgi, arī maksu par numura noteicēju, kas priekšapmaksā ir defaultā, un visas citas nianses.

    #227794
    APOC
    Participant

    samurajs wrote:

    Neko tu nedabū lētāk. Ja nu vienīgi dažos gadījumos. Paskaiti visu rūpīgi, arī maksu par numura noteicēju, kas priekšapmaksā ir defaultā, un visas citas nianses.


    Ja patīk daudz ļerkstēt, tad nāksies pārmaksāt, tas tiesa.

    Papētot to shēmojumu ar tiem “rijīgākajiem” pieslēguma veidiem, tad tiešām nākas smagi pārmaksāt pat par pliku trubu, JA telefonu pērk i-veikalā. “Parastā” veikalā, nē.

    Tās Nokia E52 LMT veikala cena laikam kaut kādi 240Ls bija.

    #227795
    Evers
    Participant

    Pe vella visas teles un bites, nē lai paliek, lai uztur konkurenci, jo man ar okarti ir ļoti labi un lēti, 99% cilvēkiem, kuriem sanāk zvanīt, ir LMT, ar atlaižu līmeni man sanāk kautkādi pāris santīmi minūtē. 🙂

    #227796
    Aldis
    Participant

    Mans pa BiFri! =] i vsjo! Pārējie rēķin kā grib dārgāk! 😀

    #227797
    aoma
    Participant

    Vai tad priekšapmaksas kartes pamatā nav domātas tam, lai maziem bērniem varētu iedot telefonu, bet nebūtu jāuztraucas par pārsteigumiem telefona rēķinā? Nekad neesmu varējis saprast, kā pieaudzis cilvēks var pieļaut tādu nejaucību, ka saruna pārtrūkst pusvārdā, beidzoties kredītam… Ja vēl tas gadās manam potenciālajam darba devējam, tad uzreiz čau, tas nav nopietni biznesā.

    Man vislētāk sanāk LMT atlaides kā ilggadīgam un uzticamam klientam 🙂

    #227798
    dzhonsons
    Participant

    Pieaudzis cilvēks nepieļautu, ka kredīts beidzas svarīga zvana laikā. 😉 ne visiem tie pieslēgumi vajadzīgi.

    #227799
    Snorx
    Participant

    Nu pirmkārt- gudrākie vai nu piekāpjas, vai klusē. lietoju ZZ jo man ir praktiski tikai ienākošie zvani- attiecīgi lietoju/izmantoju bonusus, bet trūkst pārklājuma

    #227800
    Mr.Death
    Participant

    prieksjapmaksas kartes, prieksj jums muldonjaam izskaidrosju ir domaatas cilveekiem, bez garanteetiem patstaaviigiem ikmeenesja ienaakumiem. piesleegumi, lai paliek “biznesam”, jeb gudrai mutes virinaasjanai. :>

    manaa gadiijumaa BiFri izmanto, puse no tiem, ko paziistu – es varu runaat zils, un man ne santiimu nenoriis, kameer juusu ahuunie piesleegumi, norij naudu. un zvani uz citiem tiikliem vispaar nesagaadaa probleemas. ja man ieprieksjeejais reekjins ar piesleegumu, pa meenesi bija 15 ls, tad tagad izdevumi ir samazinaati uz 1-2 ls pa 3 meenesjiem, kaa arii nav nekaadu saistiibu. beerniem vispaar mobilos nevajag, vinju vecumaa tie veel ir kaitiigi gan veseliibas zinjaa, gan arii moraalaa – gribeesies izgaazt naudu uz visaadiem “176” numuriem, u.t.t.

    #227801
    Blakius
    Participant

    ZZ lietoju kādus piecus gadus, pārsvarā no viena derīguma termiņa beigām, līdz nākošajam. Parādoties meteorītam radās vēlme piedalīties visai tai pasākumā un pārgāju uz Bites pieslēgumu. Pirmais rēķins zem lata, sīkums, bet patīkami :lala:

    #227802
    Toms
    Participant

    Man šķiet, ka apgalvot “prieksjapmaksas kartes, prieksj jums muldonjaam izskaidrosju ir domaatas cilveekiem, bez garanteetiem patstaaviigiem ikmeenesja ienaakumiem. piesleegumi, lai paliek “biznesam”, jeb gudrai mutes virinaasjanai. :>” nebūtu korekti. Es zinu vairākus cilvēkus, kas ikdienā lieto priekšatmaksas kartes, jo viniem tā ir idevīgāk, turklāt normāli strādājošo cilvēki. Darba jautājumos nevienam neintresē, vai Tu lieto pieslēgumu vai priekšatmaksas karti. Ja tevi var sazvanīt/tu vari pazvanīt, tad viss ir ok.

    #227803
    marr
    Participant

    APOC wrote:


    Nejauc interneta veikalu ar parastu veikalu. Protams, ka i-veikalos cenas ir krietni zemākas. Kāpēc, domāju tas nav jāsaka priekšā.

    + ir modeļi, tajā pašā LMT, kurus ņemot uz “malocenku” patiešām dabūn lētāk.

    APOC, kāda man starpība, kur attiecīgais telefons tiek pārdots? Vai es vainīgs, ka LMT savos dīleru veikalos cenas uzskrūvē pa 50%, lai radītu ilūziju, ka mazcenas telefoni ir izdevīgāki? Salīdzinājums ir jāveic ar objektīvu cenu, par kuru ir reāli iegūstama attiecīgā prece.

    + tā lai nav tukša muldēšana, vai vari parādīt kādu piemēru, kur LMT mazcenas mobilā cena + izmaksas tā lietošanas laikā (kuras nebūtu, ja šis telefons netiek ņemts) ir zemākas nekā pilna telefona maksa uzreiz. Īpašu uzsvaru gribētu likt uz pieslēgumu veidiem, kas nav dārgie, jeb iespējami zemāka līmeņa pieslēgumu īpašniekiem.

    APOC wrote:

    samurajs wrote:

    Neko tu nedabū lētāk. Ja nu vienīgi dažos gadījumos. Paskaiti visu rūpīgi, arī maksu par numura noteicēju, kas priekšapmaksā ir defaultā, un visas citas nianses.


    Ja patīk daudz ļerkstēt, tad nāksies pārmaksāt, tas tiesa.

    Papētot to shēmojumu ar tiem “rijīgākajiem” pieslēguma veidiem, tad tiešām nākas smagi pārmaksāt pat par pliku trubu, JA telefonu pērk i-veikalā. “Parastā” veikalā, nē.

    Tās Nokia E52 LMT veikala cena laikam kaut kādi 240Ls bija.

    Es teiktu, ka ir gluži otrādi – tiem trekno pieslēgumu īpašniekiem mazcenas telefoni drīzāk ir izdevīgi nekā liesajiem, jo ja cilvēks ģenerē konstanti pietiekami lielu naudas plūsmu uzņēmumam, tad viņam būs jāpiemaksā mazāk par šo “papildus vēlmi” pēc jauna telefona. Tarifi nemainās, maksājums pieaug “tikai” par šo papildus maksu, kas trekno pieslēgumu īpašniekiem ir mazāka.

    #227804
    APOC
    Participant

    marr wrote:

    + tā lai nav tukša muldēšana, vai vari parādīt kādu piemēru, kur LMT mazcenas mobilā cena + izmaksas tā lietošanas laikā (kuras nebūtu, ja šis telefons netiek ņemts) ir zemākas nekā pilna telefona maksa uzreiz. Īpašu uzsvaru gribētu likt uz pieslēgumu veidiem, kas nav dārgie, jeb iespējami zemāka līmeņa pieslēgumu īpašniekiem.


    Es taču rakstīju, ka galā (kopējā summa par visu pakalpojumu, kas ietver sevī truba+pieslēgums) viss sanāk dārgāks, jo esi piesiets pie LMT uz diviem gadiem.

    Bet, ja paskatās tīri telefona izmaksas, ja vien neizvēlies krutākos tarifus u.t.t, tad:

    Piemēram:

    Nokia 2730 classic – Ls 9 (pirkuma maksa)

    Un izvēlēsimies pieslēguma plānu – Vienādais 4 (Sākot jau ar Vienādais 20 visi numura noteicēji jau ir iekļauti. Varbūt jau arī kādā zemākā pieslēguma plānā, nezinu.) – 2.00Ls

    9+24×2=57.00Ls (telefona cena) + ikmēneša maksājums par pieslēgumu 2 x gadu garumā. Protams, gan jau kaut kur var izvilkt šo telefonu arī lētāk kā pa 57.00Ls.

    Ir telefoni, kurus paņemt nesanāk lētāk, ja daudz runā, bet lūk šajā un iespējams, ka arī citos gadījumos “pliks” telefons maksā lētāk, un ja tev vēl ir svarīgs LMT pieslēgums, tad tu viņu ņemsi. Ja nē, pirksti i-veikalā un bāzīsi iekšā ko gribi un bez jebkādām saistībām.

    Vai es atbildēju uz tavu jautājumu?

    marr wrote:

    APOC, kāda man starpība, kur attiecīgais telefons tiek pārdots? Vai es vainīgs, ka LMT savos dīleru veikalos cenas uzskrūvē pa 50%, lai radītu ilūziju, ka mazcenas telefoni ir izdevīgāki? Salīdzinājums ir jāveic ar objektīvu cenu, par kuru ir reāli iegūstama attiecīgā prece.


    Telefons veikalā VIENMĒR būs dārgāks nekā i-veikalā un tas neattiecas tikai uz LMT veikaliem, jo ir papildus izmaksas – komunālie, telpas īre, darbinieku algas, u.t.t. Tev, kā interneta lietotājam, tas ir pie dirsas, bet tiem kam viņa nav vai nezin par tā iespējām, vai gluži vienkārši baidās to darīt, kādu ir ne mazums, nekas cits neatliek kā pārmaksāt par telefonu iegādājoties to veikalā.

    #227805
    tox3
    Participant

    Man ir neliela nesaprašana, kas notiek pēc piesaistes beigām. Kādā veidā var telefonam iemānīt citas sim kartes. :warn:

    Kādā veidā tieši viņi piesaista? Un kāpēc gadās, ka piesaistes laikā darbojas arī citos tīklos.

    Un kāpēc man savu telefonu nepisaistīt operatoram, ja es tāpat viņa pakalpojumus lietoju.

    Un Okartei ir nežēlīgi dārgs mobilais internets, tikko biju slimnīcā un ar pāris MB kredītam atā.

    #227806
    marr
    Participant

    APOC, Tu vienā no saviem postiem rakstīji sekojošo:

    APOC wrote:


    + ir modeļi, tajā pašā LMT, kurus ņemot uz “malocenku” patiešām dabūn lētāk.


    es prasīju kaut vienu piemēru, kur tas būtu patiesība. Tādu neesmu redzējis, so nē, uz savu šo jautājumu atbildi neguvu, jo arī Tavs piemērs par Nokia 2370 nestrādā. Arī ar Tevis piedāvāto loģiku, LMT piedāvājums ir dārgāks.

    Es nevienā vietā neprasīju, kāpēc LMT veikalos telefoni ir dārgāki kā internetā. Es kā cilvēks ar augstāko izglītību ekonomikā to zinu pats. Es prasīju, kāpēc man kā patērētājam būtu jāsimpatizē kāda konkrēta uzņēmuma precei (šajā gadījumā LMT pilnas cenas telefonam), ja es tieši to pašu preci varu noprikt citur par zemāku cenu, pie tam bez piesaistes šim operatoram uz diviem gadiem? Un fakts ka ar vai bez šīs piesaistes es visdrīzāk tik un tā paliktu pie LMT šeit vispār ir mazsvarīgs.

    Ja Tu palasītu manus pirmos divus komentārus, tad ievērotu, ka tie bija vērsti pret “mazcenas telefoniem” kā tādiem, jo tas ir maldinošs nosaukums.

    edit: tox3 – piesaiste notiek veidā, ka citu kompāniju sim kartes netiek atpazītas – telefons ir bloķēts uz tām. Citos tīklos telefons, protams, strādā, jo ārzemēs citus tīklus izmantot vari, vien joprojām ar savu telefonu un sim karti.

    Pēc līguma termiņa beigām, Tu vari aiziet uz attiecīgās kompānijas apkalpošanas (servisa) centru un prasīt, lai Tev telefonu atbloķē. Tad kad tas ir izdarīts, tad citu kompāniju sim kartes vari izmantot arī savā telefonā.

    #227807
    APOC
    Participant

    tox3 wrote:

    Man ir neliela nesaprašana, kas notiek pēc piesaistes beigām. Kādā veidā var telefonam iemānīt citas sim kartes. :warn:

    Kādā veidā tieši viņi piesaista? Un kāpēc gadās, ka piesaistes laikā darbojas arī citos tīklos.


    LMT mazcenas gadījumā tu esi piesiets tikai ar papīru – līgumu. Bāzt iekšā vari ko vien vēlies, bet tas būtu ļoti muļķīgi. Maksāt ikmēneša pieslēguma maksu un pirkt vēl atsevišķi ZZ, Okartes vai citas lietas.

    #227808
    tox3
    Participant

    Nu apmēram skaidrs. 🙂

    #227809
    APOC
    Participant

    marr wrote:

    APOC, Tu vienā no saviem postiem rakstīji sekojošo:

    APOC wrote:


    + ir modeļi, tajā pašā LMT, kurus ņemot uz “malocenku” patiešām dabūn lētāk.


    es prasīju kaut vienu piemēru, kur tas būtu patiesība. Tādu neesmu redzējis, so nē, uz savu šo jautājumu atbildi neguvu, jo arī Tavs piemērs par Nokia 2370 nestrādā. Arī ar Tevis piedāvāto loģiku, LMT piedāvājums ir dārgāks.

    Es nevienā vietā neprasīju, kāpēc LMT veikalos telefoni ir dārgāki kā internetā. Es kā cilvēks ar augstāko izglītību ekonomikā to zinu pats. Es prasīju, kāpēc man kā patērētājam būtu jāsimpatizē kāda konkrēta uzņēmuma precei (šajā gadījumā LMT pilnas cenas telefonam), ja es tieši to pašu preci varu noprikt citur par zemāku cenu, pie tam bez piesaistes šim operatoram uz diviem gadiem? Un fakts ka ar vai bez šīs piesaistes es visdrīzāk tik un tā paliktu pie LMT šeit vispār ir mazsvarīgs.

    Ja Tu palasītu manus pirmos divus komentārus, tad ievērotu, ka tie bija vērsti pret “mazcenas telefoniem” kā tādiem, jo tas ir maldinošs nosaukums.


    Bet mīļo cilvēk ar ekonomisko izglītību, tu taču vari darīt tā kā tu vēlies. Jā, pilnībā piekrītu, tas ir baigi neforši, ka veikala cenas ir tādas, bet i-veikala cenas ir šādas. Ja mēs dzīvotu utopijā, tad visi telefoni būtu i-veikalu cenās. Tikai tavs risinājums NESTRÄ€DÄ€ visiem. Un veikals daudzu cilvēku gadījumā ir alternatīvā izvēle, jeb alternatīva vai kā to jēdzienu sauca. Kas katram vadoties pēc savām iespējām un resursiem ir cita. Daudz kas ir aizmirsies no pamatskolas laikiem, piedodiet.

    Piemēru es tev nosaucu, bet acīmredzot ne tu mani, ne es tevi saprotu. Pie tā varbūt arī paliksim un pieliksim savstarpējai diskusijai punktu.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 65 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā