OKarte apvienojas ar Zelta Zivtiņu?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari OKarte apvienojas ar Zelta Zivtiņu?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 65 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #227810
    daGrevis
    Participant
    #227811
    aoma
    Participant

    tox3, nu jau kādu laiku vismaz LMT mazcenniekus vairs nepiesaista, liec kāda operatora karti gribi.

    Un kurš tur murkšķēja par pārmaksāšanu – jau labu laiku pērku trubas par 5 latiem un nekas man nav jāpiemaksā, jo operatoru mainīt netaisos, tāpēc arī piesiets nejūtos.

    #227812
    linx
    Participant

    Heh.. zelta zivtiņa savā mājaslapā ielikusi atbildes rakstu Okartes reklāmai – skatīt šeit! … un operatoru karš turpinās 😀

    #227813
    TokRa
    Participant

    Jautri 🙂

    #227814
    elvisburdajs
    Participant

    Rīt vairs okartes nebūs, dzeltenais vīriņš uzmetīs viņu kantorim meteorītu.. 😀

    #227815
    TokRa
    Participant

    elvisburdajs

    Meteorīts iekritīs Okartes caurumā un neviens pat nepamanīs 🙂

    #227816
    Jaunzems
    Participant

    Man liekas, ka tā bija Zelta Zivtiņas pasūtīta kampaņa. Jau no paša sākuma

    #227817
    daGrevis
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Man liekas, ka tā bija Zelta Zivtiņas pasūtīta kampaņa. Jau no paša sākuma

    Aha, ZZ sev pats “uzbrauktu”… 😀 ,bet ideja laba! :seeker:

    #227818
    Jaunzems
    Participant

    daGrevis wrote:

    Jaunzems wrote:

    Man liekas, ka tā bija Zelta Zivtiņas pasūtīta kampaņa. Jau no paša sākuma

    Aha, ZZ sev pats “uzbrauktu”… 😀 ,bet ideja laba! :seeker:


    nu… vispirms notēlo, ka LMT uzbrauc melei2, bet tad ZZ saka, ka LMT melo un tomēr patiesi ZZ ir lētāks par O!Karti

    #227819
    aoma
    Participant

    Pats galvenais reklāmas biznesā – lai tu būtu pamanāms. Labā vai sliktā nozīmē, tas jau ir otršķirīgs jēdziens 🙂

    #227820
    shadowmen
    Participant

    lab lab telēnam 2 ari bija pie kajas par visu etiku un pārējo ar savu debīlo meteoritu….

    #227821
    Foxsk8
    Participant

    Pag, nu ko Jūs te cepaties. Tele2 = ZZ kantoris, tātad, LMT = okarte. Tele2 pirmais taisija uzmetienu, reklāmā apgalvojot, ka viņiem ir labāka kvalitāte nekā LMT, tieši uzsverot LMT. Tad nu LMT tagad mēģināja to pašu izdarīt ar Tele2 ZZ, reklāmā tieši un skaidri norādīt, ka okarte sucks.

    Pirmais jau visu traci un andelēšanos ir uzsācis Tele2, un ja mēs vēl pieskaitām “Viesi no kosmosa” 😀 tad nu ētiskais aspekts man liek nostāties LMT pusē. Bet nu tās ir tikai manas domas.

    Un vispār ko te satraukties, šas vēl Bite ielīdīs pa vidu un noliks abus, gan LMT, gan Tele2 😀

    #227822
    Wuu
    Participant

    Kāpēc man ir pilnīgi vienalga 😀

    #227823
    Kefīrs
    Participant

    Labs prettrieciens sanāca, tikko jauno reklāmu redzēju 😀

    #227824
    Evers
    Participant

    kur aug sēnes, ko uzturā lieto Tele 2 kantoris?

    #227825
    TokRa
    Participant

    Mums vajag ceturto operatoru. Kaut tikai Rīgā, kaut tikai 3G vai GSM1800 diapazonā. Dzīve kļūs ievērojami jautrāka.

    #227826
    grisha
    Participant

    Manaa krajaa, lielveikali reklaamaas karo visu laiku, tas ir ikdieniskji. PIem. PIe mums piens maksaa 40 santiimus, kaimnjsh tirgo pa 45 santiimiem.

    Taadas cenu saliidzinaashanas ir pierasta lieta UK, domaaju ka pat veicina to, ka preces paliek mazliet leetaakas uz tiem kariem.

    Tomeer, kaut gan ZZ patika, paarsteidza ZZ taisnoshanaas, negatiivi gan.

    Visumaa, ja taas ir divas dazhaadas video reklaamas, tad doma ir apsveicama.

    Manaa krajaa jau ar ciinaas tikai paaris lielveikali: Tesco, Sunjubuuris, Asda. Nu Morissons shad tad pasplaudaas.

    #227827
    krishis
    Participant

    Ernijs_E wrote:


    Diezgan interesanti šķiet, ka O!Karte noniecina atklātā veidā citu operātoru, bet vēl dīvaināk, ka Zelta Zivtiņa neprotestē!

    Runājot par Tv reklāmu ētiku! Pavisam nesen vēl Tele2 vienā no savām reklāmām skaļi publicēja to, ka viņu sakari ir daudz izdevīgāki par LMT, nezinu vai vēl tā reklāma iet, bet gan jau kāds atcerās…, Tākā domāju tele2 arī stāvēs klusu, jo šo publisko otra noniecināšanu (nedaudz) uzsāka tele2! Varbūt kļūdos! Mums kā patērētājiem, tas ir tikai izdevīgi, ka notiek šāda veida cīņas, jo ja būtu viens operators, mēs maksātu oj oj oj vairāk!

    #227828
    TokRa
    Participant

    Baisā patiesība:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pvaOP-_hV04[/youtube]

    #227829
    daGrevis
    Participant

    TokRa, tiešī gribēju šito video ielikt… 😀

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 65 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā