Palidziet iesacejam :)

Sākumlapa Forumi Software Grafikas programmatūra Palidziet iesacejam :)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149976
    briks
    Participant

    Varbut kads var palidzeet ar padomu , ka ir iespejams uz ta saucama fotoshopa veikt montazhu , man visi tie shabloni ir .. tik vot .. problema tur . ka es nekadi nemaaku to galvu pievienot :))

    varbuut kaads ir saskaaries ar saadu teemu ??

    #217595
    jauneklis
    Participant

    Kāds ir tev photoshops ?

    #217596
    briks
    Participant

    nu pati photoshopa programma man nav , bet man macija taa , ka pashi tie sabloni jau ir tas pats photoshops .. atliekot tik ar klapo peles taustinju uzkliksinat uz sablona un tad tur paradiisoties .. “pievienot bildi ” bet man nesanaak 🙁

    #217597
    drono
    Participant

    Tu gribi montēt bildes fotošopā, bez paša fotošopa? 😀

    Kas tie tādi par šabloniem?

    #217598
    jauneklis
    Participant

    “klapo peles taustinju” Sk . Pamēģini šo , Latviešu valodā ! :lala:

    #217599
    briks
    Participant

    Ti pashi shabloni jau arii esot tas photoshops .. man iznak taa ka to bildi varu pievienot , un tad mani izmet uz nero . un talaak es vairs neko nerubiju 🙂 .. bet to ka nav vajadziga pati fotoshopa programma to es zinu puslidz droshi .. tik netieku galaa 🙂

    #217600
    Stat1CX
    Participant

    Un kā vēl vajag photoshop programmu, ja gribi ar photoshop montēt.

    #217601
    WerNeo
    Participant

    briks. Jā, tie šabloni ir photoshop. Bet lai to palaistu, tev vajag programmu, kas to photoshopu atpazīs. Respektīvi, Tev kaut kur jādabū disks ar programmu, kuru ir nodēvējuši šo šablonu vārdā – Photoshop. Kad to programmu uzliksi, tavs photoshops sāks strādāt.

    Š obrīd viņš vienkārši nav aktivizēts uz Tava datora.

    #217602
    briks
    Participant

    nu man ir massa ar paraugiem kuri ir monteti bez fotoshopa , jo shabloni jau ir veidoti uz photoshopa .. tur atliek tik galvu pievienot 🙂

    #217603
    briks
    Participant

    var jau buut .. es isti nekads specs gluzi neesmu .. bet es tiesam zinu ka ja tie sabloni ir tad to programmu nevajag

    #217604
    ob1
    Participant

    WerNeo, piebremzē. Džeks tak atklāti pateica, ka ir iesācējs.

    #217605
    briks
    Participant

    mosh kads var izveidot , kam ir zinasanas sinii joma ? es pa e pastu varetu aizsutiit gan sablonus gan bildi !

    #217606
    WerNeo
    Participant

    ob1. Es arī cenšos paskaidrot viņam saprotami. Kur ir jāpiebremzē?

    p.s. Sūt’ šur. werneo[zirgābols]inbox.lv

    #217607
    briks
    Participant

    WerNeo… vis kartibaa 🙂 es tik censos izprast 🙂

    #217608
    briks
    Participant

    bez taa zirgaabola?

    #217609
    WerNeo
    Participant

    Centies sūtīt bez zirgāboliem, jā. 🙂

    Tātad! Tev tomēr būs jāmeklē tā programma, kas strādā ar šiem šabloniem. Labā peles poga -> edit… neder?

    Pārējiem. Iesakiet cilvēkam kādu bezmaksas alternatīvu viņa apspriestajai programmai, lai cilvēks varētu palabot jpg “šablonus”.

    #217610
    briks
    Participant

    var jau but ka Labā peles poga -> edit…der .. tik nu tas nav prieksh manis 🙂 es taads sveetdienas lietotajs vien esmu 🙂

    #217611
    WerNeo
    Participant

    Kāds negrib pieteikties cilvēkam izpalīdzēt, nedaudz pastrādājot photoshopā? Nav uzdevums sarežģīts, tomēr baidos, ka pats viņš netiks galā. 🙂 Bet man… jau alus ieliets. 🙂

    #217612
    briks
    Participant

    laikam gribetaju maz 🙂 ..

    #217613
    RicoPico
    Participant

    Saņēmu. Paskatīsiemies ko varu līdzēt. Bet neko nesolu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā