Par elektrisko ķēdi.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Par elektrisko ķēdi.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 41 līdz 44 (no 44 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #284290
    waplet
    Participant

    Nu man ir rēali tā, ka katra otro signālu vidēji saņem pareizajās sekundes tuukstošdaļas , bet citus vnk kkadus randomā liekas sūta, bet mo6k jāpačelo ar citu pulti, vai arū nesūta hui;ņas.. Btw es jau tikai apstrādāju signālu apstrādāju nevis sūtu, tāpēc vienalga vai sony suta via ne.. bet nezinu vai varbuut tur vajag kkadas sekundees pamainiit vai tml.. Lai rpecīzāl , bet es noteikti, varbūt ar tevi varu privāti tā painteresēties, jo tad varētu dažadu DEBUG informāciju rādit. protams, ja gribi. 🙂

    #284291
    KristoZ
    Participant

    Jā, protams, vari man arī sūtīt PM, ja vēlies, vai ir kāda personīgāka informācija… Bet es domāju, ka neviens arī neiebildīs, ja te liksi to “Debug informāciju” tepat – tam jau šādi forumi arī domāti. ;]

    #284292
    quizzical
    Participant

    Kuru vadu labāk laist caur releju (220V), fāzi vai nulli?

    Kautkur lasīju ka relejam būšot ilgāks mūžs ja pareizo laidīs cauri, tagad neatceros tikai kurš tas bija.

    #284293
    Creep
    Participant

    No drošības viedokļa princips tas pats, kas slēdžiem: slēgājam fāzi, nulle vienmēr paliek pievienota. Ar tādu domu, ka nulli var noķert arī caur zemējumu (arī grīdu uz kuras stāvi) un pieķeroties klāt lampai (vai jebkam citam, ko tur mēģini slēgāt) vari norauties pa nagiem, ja atvieno nulli. Ja atvieno fāzi, šādas problēmas atkrīt…

Tiek skatīts 4 ierakstu – 41 līdz 44 (no 44 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā