Par kuru politisko partiju Tu balsotu?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Par kuru politisko partiju Tu balsotu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147921
    samurajs
    Participant

    Varbūt tas īsti nesaskan ar IT un tehnoloģijām, bet laiki ir tādi, ka katram būtu jābūt politiski aktīvam. Neļausim nogremdēt Latviju!

    Iedomāsimies, ka drīz Saeimas vēlēšanas (un domājams, ka pavasarī tās arī būs). Tagad galvenais – pārvarēt krīzi, un tas lielā mērā atkarīgs no tiem, kuri nonāks pie varas.

    Par kuru partiju Tu balsotu?

    #188640
    marr
    Participant

    Varbūt drīzāk nav vērts ļoti tramdīt zinošos IT ļaudis par anonīmo internetu, lai izspiegotu katra politisko piederību 😀 bet gan piedāvāt komentāriem gatavus jaunākos rezultātus:

    https://www.tv3.lv/images/new/nekapersoniga/dokumenti/Partijas_janvaaris2009.doc

    #188641
    Loading
    Participant

    Visi tie 4, kuri nebalsos vispār, kauns par jums. Jūsu nebalsošanas rezultātā krievus ievēlēs.

    #188642
    samurajs
    Participant

    marr, paldies! Mēs te tieši vēlamies zināt IT-inteliģences domas, tāpēc arī rīkojam anonīmu aptauju :).

    1. Skaidrs ir viens – es nekādā gadījumā nebalsotu ne par vienu no valdošās koalīcijas partijām, tieši tām jāuzņemas atbildība par to nožēlojamo situāciju, kādā valsts patlaban atrodas.

    2. Nopietni satrauc Saskaņas centra vadošā pozīcija… tas mums draud ar to, ka visi uzraksti, cenas nākotnē varētu būt papriekš 2 valodās, pēc tam – tikai vienā. Uzminiet, kurā!

    3. Vismaz es patlaban neredzu reālu politisku spēku, kas varētu valsti izdabūt no dziļā ānusa…

    4. Bet balsot es noteikti iešu. Stāvēt malā – tas būtu vissliktākais šobrīd.

    #188643
    Maris77
    Participant

    Saskaņas Centrs var iegūt daudz balsu tikai tad, ja latvieši neies balsot un to aizsavas muļķības arī daudzi negrib darīt. Atcerieties katrai balsij ir nozīme. Es laikam balsošu tāpat kā iepriekš par Visu Latvijai.

    #188644
    Loading
    Participant

    heh Pagājušo reizi mana balss tika viņiem.

    #188645
    marr
    Participant

    es laikam pagaidām atturēšos no ekonomikas vs politikas akadēmijas skatpunktu izklāstu par šo tēmu.

    #188646
    samurajs
    Participant

    marr: droši uz priekšu! 🙂 Varbūt neliels akadēmiski pareizs ieskats tai zupas katlā kādam ļaus izdarīt pareizo izvēli![img]https://www.bildites.lv/images/0uwvkhtr18o1hed13dmz.gif[/img]

    #188647
    marr
    Participant

    Tas, visdrīzāk ir atkarīgs no tā, ko katrs uzskata par pareizo izvēli ;. Īpaši ņemot vērā to, ka lielākā daļa tāpat atbildētu, ka nezin, par ko balsot. Kā redzams arī šobrīd viedokļi ir dažādi.

    Divās rindiņās, neieslīgstot diskusijās, vismaz pagaidām:

    politikas zinātnieki brīnās, kāpēc tik maz cilvēku dodas balsot;

    ekonomikas zinātnieki brīnās, kāpēc tik daudz cilvēku dodas balsot.

    ak jā, samuraj, ļoti iespējams, ne vienmēr mans viedoklis ir akadēmiski pareizs viedoklis, vēl jo vairāk – kas vispār ir akadēmiski pareizs viedoklis, jo praktiski jebkurai teorijai var atrast piekritējus un pretiniekus. Manā izpratnē pareizs ir viens, kāda cita izpratnē cits. Civilizētā diskusijā uzvarēs tas, kas prot savu viedokli pamatot. Tāpat akadēmiska “patiesība” atšķirsies politikas ekonomistiem, finanšu ekonomistiem no klasiskiem ekonomistiem -> visbiežāk viņi viens otru nesapratīs, jo fundamentālie uzskati ir citi.

    #188648
    quizzical
    Participant

    Kas ir domāts ar “Sociāldemokrāti”? Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku Partija (LSDSP), vai Sociāldemokrātiskā Partija (SDP)?

    #188649
    quizzical
    Participant

    Loading wrote:

    Visi tie 4, kuri nebalsos vispār, kauns par jums. Jūsu nebalsošanas rezultātā krievus ievēlēs.

    Kaa naglai uz galvas

    #188650
    nitro
    Participant

    Viss jau atkariigs no veeleeshanu sisteemas kaa taadas..paaraak neticami vairs nav taa doma ka veeleeshanas ir tikai sabiedriibas izklaidei bet rezultaati jau sen zinaami.. 🙂

    #188651
    samurajs
    Participant

    quizzical wrote:

    Kas ir domāts ar “Sociāldemokrāti”? Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku Partija (LSDSP), vai Sociāldemokrātiskā Partija (SDP)?

    Domātas sociāldemokrātiskā novirziena partijas vispār – tātad uz abām attiecas. Diemžēl tikai 10 pozīcijas max drīkst būt aptaujā; nevarēju katru atsevišķi pieminēt.

    #188652
    elvisburdajs
    Participant

    Es par zaļajiem zemniekiem, 1. jo viņiem ir Aivars Lembergs kuram es uzticos. 2. Viņi vienmēr ir atklāti un pārāk daudz nereklamē sevi (salīdzinot ar TP un JL)

    Loading wrote:

    Visi tie 4, kuri nebalsos vispār, kauns par jums. Jūsu nebalsošanas rezultātā krievus ievēlēs.


    Un tad latvijai beigas. Tāpēc iesim balsot un cīnīsiemies par savu valsti (protams tad kad būs vēlēšanas)!!! :punch: :die: :die: :win: ;.

    [img]https://www.jvdc.edu.lv/portal/images/news/lv_flag_small.gif[/img]

    #188653
    Loading
    Participant

    ZZS jau nu tiešām izceļās, ielikuši M.Rozi par ministru, bet šis neko citu, kā gadiem ilgus skanējušus faktus var atkārtot. Zemnieki prasa rīcību, bet šis atbild ‘Jā, zemniekiem tagad grūti, ir nepieciešams ES atbalsts’. Bet kur rīcība?

    Nitro vēlēšanu rezultātus var prognozēt pēc reklāmas daudzuma, jo lielu daļu cilvēku reklāmas vienkārši uzpērk. Neattīstītā Latvijas tauta, TP jau tikai tāpēc tika iekšā, ka milijonu pārtērēja reklāmām!!!! JL nav nemaz tik slikts. Kad sāka darboties, tad ātri vien izsvieda ārā, jo kuram gan patiks, ka bezmaksas naudas dalīšanas punktam uzliek darba laiku vai vispār aizslēdz to ciet?

    #188654
    samurajs
    Participant

    Varbūt būtu jāmaina Saeimas struktūra atbilstoši LV iedzīvotāju sastāvam? Tur ir vieni vienīgi biznesmeņi. Cik % zemnieku? Cik % strādnieku? Nu gadās vēl kāds ārsts vai jurists paretam…

    Ir tāds teiciens: paēdušais izsalkušo nesaprot.

    Varbūt kāds uzdos jautājumu: ko stulbs zemnieks sajēdz no politikas?

    Domāju, ka ne mazāk kā lauksaimniecības mehanizators Slakteris no finansēm un banku dzīves! 😀

    Quote:

    A. Slakteris 1980. gadā pabeidza Latvijas Lauksaimniecības universitāti mehanizācijas specialitātē. Pēc augstskolas pabeigšanas sācis kā automehāniķis kolhozā Code, vēlāk kļuvis par Bauskas rajona Lauksaimniecības departamenta galveno inženieri, un arī rajonu Lauksaimniecības biroju vadītāja padomes priekšsēdētāju.

    #188655
    deivs001
    Participant

    Man liekas, ka dažubrīd zemnieks atroda daudz vairāk laika apskatīties apkārt un novērtēt kādas ir īstās vērtības dzīve. Kā arī nav aizņemti ar tik lielu skraidīšanu apkārt kā pilsētā strādājošie.

    #188656
    Genādijs
    Participant

    Zemnieki po boļšemu ir mantrausīgi pāķi, tā kā nekas labāks no šiem nav sagaidāms.

    #188657
    rajah
    Participant

    Genādij, es īsti nesapratu ko biji domājis ar zemniekiem. ja partiju, tad tā varētu būt, bet ja tos kas uz kartupeļu lauka mocās, tad kāds tev ir smagi piedirsis smadzenes un tās normāli vairs nedara to, kas tām jādara.

    #188658
    Aldis
    Participant

    Lūk Segliņa popularitāte – ārdoties pa TVnet pirmās lapas ziņām + runāšanu ka jālaiž tagadējie ministri vaļā, līšana prezidentam [tur kur gaisma neiespīd]…. godalgojas tikai ar to, ka pat šeit 1 ir par viņiem nobalsojis! TP = valsts aiziet vel lielaka bankrotaa – ar kalviti, skjeli nepietika?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā