Par to, kā Notepad tagad ieceļ jaunos amatos

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Par to, kā Notepad tagad ieceļ jaunos amatos

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151440
    samurajs
    Participant

    Daži mūsu lietotāji interesējās, kā šeit var tikt pie augstāka ranga. Tad nu paskaidrošu mazliet sīkāk.

    Tie laiki, kad par 1 rakstiņu automātiski deva e-žurnālista titulu, sen ir pagājuši. Prasības ir augušas, un ne pa jokam. Tagad e-žurnālista statusu var saņemt tikai tie, kuri draudzējas ar latviešu valodas pareizrakstību, saprot to, ko paši raksta, un ir spējīgi publicēties patstāvīgi. Vēl mums ir palikuši “vecā kaluma” e-žurnālisti, kad prasības bija mazākas. Ieteicu viņiem augt līdzi Notepadam, lai turētos līmenī un saglabātu zaļo niku!

    Portāls ir izaudzis, netrūkst arī nākotnes plānu, tāpēc mainījusies arī Vecākā lietotāja statusa būtība. Ja kādreiz tas bija domāts kaut kas līdzīgs moderatoram, tad prakse pierādījusi, ka turēt sētniekus nav racionāli. Jau ilgu laiku Vecākais lietotājs ir pilnvērtīgs portāla administrācijas darbinieks, no kura tiek gaidītas idejas, iniciatīva, atbildība un aktīva rīcība.

    Arī prasības potenciālajiem Vecākajiem lietotājiem ir pieaugušas: nepilngadīgajiem vairs nav iespējas tikt šai amatā, optimālais vecums būtu 20 un vairāk gadi. Jābūt pacietīgam, nosvērtam, neatlaidīgam, un, vēlams, arī ar labām zināšanām IT vai kādā radniecīgā nozarē.

    Uzņemam gribētājus pēc pašu iesniegumiem. Ja kandidāts ir sevi pozitīvi pierādījis portālā, tad arī tiks apstiprināts. Tā kā darbs šeit notiek tikai uz absolūtas brīvprātības principa, neprasām no saviem kolēģiem neiespējamo. Katrs dara, cik var. Bet drīzumā pavisam neko nedarīt, un vienlaikus greznoties ar krāsaino niku arī nevarēs.

    Š obrīd notiek aktīvs darbs pie foruma attīrīšanas no rupekļiem. Jau iegrābies arī viens no populāriem rāpuļu dzimtas pārstāvjiem. Tas tā arī turpināsies.

    Aicinām visus adminus vajadzības gadījumā iejaukties konsekventi, asi, varbūt pat nežēlīgi, lai “mīļvārdiņu” cienītāji saprastu, ka viņiem te nav vietas!

    #238589
    zivs
    Participant

    samurajs wrote:

    Arī prasības potenciālajiem Vecākajiem lietotājiem ir pieaugušas: nepilngadīgajiem vairs nav iespējas tikt šai amatā, optimālais vecums būtu 20 un vairāk gadi. Jābūt pacietīgam, nosvērtam, neatlaidīgam, un, vēlams, arī ar labām zināšanām IT vai kādā radniecīgā nozarē.

    Par vecuma ierobežojumiem gan derētu pārdomāt – mums (nu, WASD’ā), piemēram, ir tāds lietotājs kā z0brats, kas ne tikai pārzin valodu labāk kā vidusmēra feiseris vecumā ap 20 gadiem, darbojas videoapskatu un recenziju veidošanā, kā arī ar saviem tekstiem un to pasniegšanas formu atstāj nobrieduša (lasi: pieauguša) cilvēka iespaidu, bet, [arī man pašam] par pārsteigumu visiem, ir tikai 14 gadus vecs. Š ādi piemēri ir daudz un visur, kad cilvēka domāšana vairākus gadus aizlēkusi pa priekšu patiesajam vecumam (nu, protams, ir arī gadījumi, kad domāšana pāris gadus klibo nopakaļ patiesajam vecumam) :lala:

    Visādi citādi – Ordnung muss sein! :devil:

    #238590
    elvisburdajs
    Participant

    zivs, Tiešām? Skatoties viņa videoapskatus liekas ka viņš ir vecāks.. 🙂

    KristoZ manuprāt ir labi piemērots.. Element gan varējāt nedaudz pamarinēt, bet ko nu vairs. 🙂

    ps. Pats vienu brīdi domāju pieteikties paravēt rupekļus.. Tiesa, neatbilstu vecuma latiņai.

    #238591
    buipisLV
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    ps. Pats vienu brīdi domāju pieteikties paravēt rupekļus.. Tiesa, neatbilstu vecuma latiņ ai.

    Tas pats.

    #238592
    elvisburdajs
    Participant

    TommyVercetti, Tu tak nesen sāki žurnālista karjeru..

    #238593
    buipisLV
    Participant

    Zinu, tas ka esmu diezgan jauns lietotājs arī bija no iemesliem kapēc nepiedāvājos. Bet tu gan būtu labs Vecākais lietotājs.

    #238594
    elvisburdajs
    Participant

    TommyVercetti, paldies 🙂

    #238595
    buipisLV
    Participant

    Nav par ko. 🙂

    P.S. Manuprāt, vecuma ierobežojums nav vajadzīgs. Dažs labs 20-gadnieks ir stulbāks nekā pamatskolnieks.

    #238596
    RicoPico
    Participant

    Principā, arī es varētu mēģināt pieteikties, bet mana cilvēciskā daba ir pārāk cilvēciska. Mocītu sirdsapziņa par katru banu.

    Tas tāds kā virtuālās bendes darbs. 😀

    #238597
    tox3
    Participant

    TommyVercetti wrote:

    Nav par ko. 🙂

    P.S. Manuprāt, vecuma ierobežojums nav vajadzīgs. Dažs labs 20-gadnieks ir stulbāks nekā pamatskolnieks.

    Dažs labs 20-gadnieks arī ir pamatskolnieks.

    #238598
    shady
    Participant

    Nav jābaidās, lai pieteiktos, ir dažādi darbi, kur vajadzīgi brīvprātīgie, entuziasti.

    Pagaidām tiek zem “vecākais lietotājs”, lai gan tas nav īsti pareizi. Ar V3 plānoju ieviest jaunu rangu, bet ja trūkst cilvēku, kas zem tā tiktu “palikti”, tad ranga nebūs.

    Kādēļ vecuma cenzs? Kā es mazgadīgam sarunāšu uz testu, piemēram, telefonu, kas maksā pāris simtus? Iekārtas dod pret parakstu uz savu atbildību. Saplēsīsi, nometīsi zemē – kurš maksās? Mamma? Nemaz nerunājot par juridisko pusi.

    Tie, kuriem neinteresē šādas lietas vai bail iesākt – lūdzu – sākiet savas gaitas ar “e-žurnālista” statusu. Redzēšu, ka labi raksta, aktīvs biedrs, spēj runāt kulturāli un vēl grib iesaistīties dziļāk notepad.lv – man tādu nebūtu iebildumi ņemt par sabiedroto.

    Saprotu, ka brīvprātīgie daudzi varētu būt vidusskolnieki, studenti, bet ja nav pat 18 gadi, bet ir vēlme – sācies rakstīt rakstus:) Pierādīsiet sevi, sasniegsiet 18 gadus – būs atsevišķa saruna.

    #238599
    elvisburdajs
    Participant

    shady, Tieši tā, bez tam e-žurnālista amatā tak rakstu pievienošanas iespēja ir? Ir! Tik jāsāk darīt.. 🙂

    #238600
    RicoPico
    Participant

    @Shady

    Ko nozīmē būt “Vecākajam”? Ko viņš drīkst darīt, un kas viņam IR jādara?

    #238601
    elvisburdajs
    Participant

    RicoPico, Cik es sapratu, Shady domā Vecākos piesaistīt kā sabiedrotos Tehnikas testos.

    #238602
    shady
    Participant

    RicoPico – es šobrīd nemeklēju “lietotāju klasi”, bet lietotājus, kuri vēlas ko darīt – tos apzināt un tad arī izdomāšu – ko, kam un kādu klasi.

    #238603
    rATRIJS
    Participant

    Gadījuma (random) jautājums – par ko tieši var rakstīt apskatus? Es neesmu nekāds mega blogeris, kas saņem 50 gadžetus dienā testiem, bet man pašam ir visādas interesantas lietas, kuras, teorētiski, varētu izlikt vārdiski. Vairums no tām nav pēdējā laiduma gan, tā kā tas mani bremzē 😛 Kā arī ir spēles/filmas, bet tas laikam uz šo neattiecas ^^’

    #238604
    shady
    Participant

    Rakstīt apskatus var par visu, cilvēki ir dažādi – arī intereses ir dažādas.

    #238605
    RicoPico
    Participant

    Re kā… Notepadā ir “Lielā tīrīšanas diena”, “Amnestijas diena”, un “Svinīgā amatā celšanas diena”. Varbūt vajadzētu šiem notikumiem piešķirt īpašas dienas, un kalendārā apvilkt ar sarkanu? 😉

    #238606
    daGrevis
    Participant

    RicoPico, ļoti laba ideja! 🙂 Vismaz oriģinalitāte! 🙂

    #238607
    Jaunzems
    Participant

    Ja jau esošie ir pārāk aktīvi, kāda jēga ņemt jaunus?

    ah, un augšējais moderators vispēr ir mūsu portāla hedlainers 😉

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā