Par vakardienas traģēdiju

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Par vakardienas traģēdiju

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #303860
    akms47
    Participant

    Vajadzētu, la viņi pasēž cietumā ilgāk kā mēs internetā.

    #303861
    Jaunzems
    Participant

    Kārtējais veiksmīgais Re&Re projekts! Un tagad viņi ceļ bibliotēku…

    #303862
    ruukjis
    Participant

    Divi ambāļi viens par otru stulbāks. Virs jums acīmredzami jumti neiebrūk, jo nav kam iebrukt – jumts sen aizbraucis.


    @Nitro

    Ko nozīmē nav standarta procedūra?! Evakuācijas plānus pie sienām lipina, lai izgreznotu citādi garlaicīgo sienu? Signalizācijas domātas lai kaitinātu apmeklētājus?

    Un ja apsargs ir par stulbu, lai adekvāti reaģētu (tik idiotisku politiku kā Maximā dzirdu pirmoreiz – apsargs pārbauda vai nav mēsli un tikai tad uzsāk evakuāciju), vai tad tev pašam prāta nepietiek, lai izvāktu pēcpusi no veikala?


    @jonjs

    Tu esi redzējis veikalus, kas ir aprīkoti ar tūlīt-bruks-griesti signalizāciju? Ļauj man tevi apgaismot, signalizācijas skan pamatā divos gadījumos, vai nu tu esi apzadzies, vai tūlīt būs mēsli (nav svarīgi kādi – deg, grimst, whatever), abos gadījumos stāvēt uz vietas un gaidīt brīnumu ir diezgan stulbi.

    Jautājums, kas mani vairāk nomoka, vai tiešām skanēja signalizācija un ja skanēja, vai viņu kāds dzirdēja.

    #303863
    jonjs
    Participant

    Mr. Crow nu beidz atkal. Lai cik tas nebūtu dīvaini es zinu kā raka ārā tur cilvēkus, varu paredzēt kādēļ tik lēnu un apmēram varu iedomāties (jo tīri juridiski “zinu” šajā gadījumā nevar teikt). Signalizācija pa lielam bija sakritība vai arī bija tas, ko es rakstīju augstāk, lai gan visdrīzāk nē un arī tava “Žurnālistu” versija nav īsti patiesa. Lai gan, ja nu tajā MAXIM-ā patiesi bija signalizācija, kas reaģē uz būves konstrukciju izmaiņām, tad tur ir daži labi, kam priekšā stāv lūk šāds ASCII simbols #, Latvijā gan visāda veida noziedzniekiem nav populārs.

    #303864
    jonjs
    Participant

    Īsi pēc nobrukuma tur bija tumsa. Evakuācijas plāns varēja būt tikai galvā apmeklētājam, kas tur regulāri un bieži iepirkās (turklāt ne jau tas, kas ir uz sienas, bet tas, kas ir galvā, kur iegāji tur izej vai arī meklē evakuācijas izeju, ko esi nejauši pamanījis pirms tam). Citādi variantu nav. Pa lielam pateikšu, ka tiem, kam tā dzelzsbetona konstrukcija virsū uzgāzās variantu nebija vispār nekādu.

    #303865
    ruukjis
    Participant

    Mjā RE&RE šogad sev ir izrakuši kapu – Rīgas pils, tagad šis… vēl atliek Stradiņos visu salaist *irsā un tad jau to kantori toč varēs klapēt ciet.

    #303866
    ruukjis
    Participant

    Tu vispār filtrē, ko un, galvenais, kādā sakarā vispār rakstii? Jeb vienkārši esi kaut ko salietojies?

    #303867
    jonjs
    Participant

    Rūķi izdari tā. To pirkstu, kas tev ir tur tavā avatarā uzzīmēts iebāz sev kaut kur, kur tu gribi. Un … nomierinies 🙂

    #303868
    jonjs
    Participant

    Rūķi tu nekā nejēz. Re&Re būvē.

    Nacionālo bibliotēku, remontē Rīgas pili, remontē Rīgas ūdeni, remontē Mākslas muzeju un ļoti daudz un dauz svarīgu objektu. Nu paskaties vismaz viņu interneta vietnē. Un ja tev ir problēmas aizej uz viņu biroju un pasaki tik pat atklāti kā tu te to to dari viņiem to acīs 🙂 СЛАБО СУЧКА??? JOKOJOS 🙂

    #303869
    web33
    Participant

    Свиноблядь ебаная . Divi morāli kropļi.

    #303870
    ruukjis
    Participant

    Es zinu, ka viņi būvē un remontē daudzus objektus. Un? Kas man viņiem būtu jāiet un jāsaka. Tu vispār izlasīji, ko es uzrakstīju?

    Tev čalīt ir disleksija vai nopietni uztveres traucējumi, jo atbildi tu pilnīgi ne pat tēmu. Tu adekvāti neesi atbildējis ne uz vienu manu komentu.

    P.S.

    Rīgas ūdens ēkai viņi remontēja jumut? Tad tie nokurinātie 650 kvadrāti jumta arī viņu kontā? Man likās tas bija Merks… bet drošs neesmu.

    #303871
    Jaunzems
    Participant

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Gi1JeZdjgbU[/youtube]

    Redzams, ka starp kolonnām ielūzt, proti, sijas vārgas bijušas…

    #303872
    Y
    Participant

    Nē, Tu esi morāls kroplis!

    Paskaidrojums, acīmredzot nav nepieciešams.

    #303873
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu tak paskaties bildēs!!!!

    Tās sijas ir domātas lai turētu sendvich paneļus + kādus 30cm sniega, nevis tādu smagumu kā tie dauņi tur izfantazējuši.

    #303874
    Kon
    Participant

    Kāpēc letvidžieši atteicās no Krievzemes glābēju palīdzības?

    #303875
    dexsters
    Participant

    Vai nav vienalga ko tām sijām paredzēts turēt,ir jābūt stipri apdalītam lai speciāli pavājinātu kontrukciju to veidojot no divām daļām kuras savienotas ar skrūvēm.Rezultātā varu saderēt ka ,,tilts,, neiztur pat pusi no svara ko varētu izturēt ja būtu no viena gabala.Kolonas drīzāk sabruktu nekā varētu salocīt šo ,,tiltu,,Tak skaidrs ka momentānā sagāšanās ir dēļ tā ka šīs savienojuma skrūves pārtrūka,varbūt bija arī tādas kas stiprības ziņā atpalika no projektā paredzētajām.Skolā māca tādu glupību ka attiecīgā resnuma truba ir tikpat izturīga kā stienis,tā tas varbūt arī ir bet tikai līdz brīdim kad salocās.

    #303876
    ruukjis
    Participant

    Galvenokārt jau tēpēc, ka pietika ar pašu resursiem, patiesībā pat savējos līdz galam neizsmēlām. Un otrkārt, tad mēs būtu tādi kā parādnieki lielajam brālim un to gluži vienkārši latviskais lepnums nevar pieļaut.

    #303877
    Faks
    Participant

    Statistika nekas vairak.

    #303878
    jonjs
    Participant

    Ups … . Vakar esmu bijis pamatīgā “betmena” režīmā Rūķi sorry.

    Par krievu glābējiem. Domāju, ka ar padomu viņi varētu palīdzēt noteikti, protams tie, kas ir praksē ko darījuši. Vispār visās šajās lietās pieredzes apmaiņai ir liela nozīme. Aprīkojums LV pižarniekiem ir un neslikts.

    #303879
    Anonīms
    Neaktīvs

    Transportēt vieglāk ir mazākus gabalus. Saskrūvēt arī ir vieglāk nekā saskrūvēt UN sametināt. Un par to nekas Pedeļu Kabineta noteikumos nav raxtīc – tātad drīkst!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā