Pār(ap)domas par Eiropu

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Pār(ap)domas par Eiropu

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #323307
    dexsters
    Participant

    Rail Baltic novedīs pie tā ka Rīga būs vēl lielāka čukņa kā tā ir tagad.Kāpēc nīkt sastrēgumos uz darbu divas stundas un pelnīt stipri mazāk ja var iekāpt vilcienā un divās stundās nonākt Berlīnē un pelnīt stipri vairāk?

    #323308
    dexsters
    Participant

    Kastrēt vajag tos pisnesmeņus kas domā ka mazāk par 1000Eur mūsdienu Latvijā uz rokas ir liela alga lai regulāri nebāztu savu rīku tur kur nav paradzēts saviem strādniekiem.

    Nesaprotu kā var izdzīvot ar 400-700Eur uz rokas,man ar 1000Eur ir no rokas mutē.

    #323309
    shady
    Participant

    Es neteicu, ka LV plātos ar apģērbu, bet gan to, ka lētākus džinsus pa 15-20 eirām veikalos nav (ja neskaita kk pumpalu bodes). Un cik stundas LV vidusmēra cilvēkam ir jāstrādā, lai nopirktu sev tās džinsenes? Bet IŠ—ijā tas maksā pusstundu “sētniekam”, kur nu vēl vidusmēra cilvēkam. Tas tā – reāls salīdzinājums, kas attiecas uz ļoti daudz ko…

    Jā, varbūt ar 500 eiriem Rīgā var izdzīvot – un viens, ne ar ģimeni. Pirms aizbraucu, man alga nebija liela, bet x2 tavs nosauktais cipars uz rokas gan bija. Un to es varētu nosaukt par izdzīvošanu. Tagad Īrijā es neizdzīvoju – es dzīvoju. Un es negrasos kādam plātīties – paudu savu subjektīvo viedokli par to, cik tālu LV ir līdz attīstītai valstij.

    #323310
    richijs
    Participant

    Salīdzināt locekli ar pirkstu…

    Ir atšķirība vai UK, Īrijā strādā mazkvalificētu darbu caur aģentūrām vai savai izglītībai atbilstošu ar puslīdz normālu līgumu…

    #323311
    Mini3D
    Participant

    Kas tu gaišreģis!Gribi teikt ka es no 5 gadu vecuma jau sacis pīpēt!

    #323312
    nitro
    Participant

    shady jau neko nepareizu nepateica. Daudzi kas plaano gjimeni neredz citu izeju kaa paarcelties vismaz straadaat aarzemees. Te bez blata NORMAALU darbu neatrast, sludinaajumi ir peshku mekleeshanas deelis. Iekaartojies lai pret tevi kaa suni izturas.

    #323313
    nitro
    Participant

    Par bardaku arii nevajag aizmirst.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=H2Ig_atugPg[/youtube]

    #323314
    Evers
    Participant

    Nemuld pa džinsām, nopirku Uk Primarkā pa 7 paundi džinsas, gandrīz gadu fiziskā darbā valkāju un vēl tur 😀

    #323315
    Mini3D
    Participant

    Redziet,šie ir tikai vieni no tiem 1000 padļukiem uzņēmējiem!

    Paši lielie bļāvēji ķipa valsts lielie nodokļi pie vainas…tamdēl prastam strādniekam neko nevarot samāksāt a paši tik ik pa gadu jaunus dzipus pērk,pat divus plus sievai sakarīgs audij uzrodas….

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā