Pārdevējs no ķīnas aizdomīgs tips!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Pārdevējs no ķīnas aizdomīgs tips!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162763
    3Dklucis
    Participant

    Pasūtīju ebay preci,atnaca pa visam cits modelis!

    Es vienmēr visu svarīgo filmēju pie izsaiņošanas tur vis redzams ko šie man atsūtījuši-šie maitas iedomājusies ka es piesienos par krāsu nevis par nepareizo modeli!!!

    Uzdevu otrā vēstulē ugunus -sie sāk nīdet ka nevarot atvert video….bet video tik nokonfigurēts ta la ir pieejams visā pasaule -piepras bildes,bet bildēs jau nevar pieradīt ka es atveru paku un tur tieši tas atrodas!Labi aizsūtiju bildes,bet man ir stipras aizdomas ka sie padļuki tēlo muļķi!

    Vai tā varētu būt?! Būs jaiemauc ebay problēmu risināšanas centrā!

    #329060
    E-500
    Participant

    Quote:

    sie sāk nīdet ka nevarot atvert video….bet video tik nokonfigurēts ta la ir pieejams visā pasaule


    Youtube ir bloķēts Ķīnā un bez VPN apskatīt to nav iespējams.

    P.S. Kāpēc, cilvēki paši pasūta kaut ko no ķīniešiem – tas taču ir daudz sarežģītāk. Vai labāk nav iepirkties kādā no Latvijas interneta veikaliem, kur tu saņem garantiju un vari sūdzētie PTAC, ja kas atgadās. Turklāt, preci atdot ir vienkāršāk – nav jāsūta atpakaļ pāri pus pasaulei? Neko nepārmetu – vienkārši interesē.

    #329061
    3Dklucis
    Participant

    Nu gan baigie džeki,grib pasaulē izsisties ar tirgu ,bet nevar youtub skatīt!!!

    Eee,vai tad siem nevar kādā ķiniešu serverī iebombīt video,bet nezin nevienu!Redzēs ko sie minēs peec uzdotām bildēm!Sāk besīt -sen ar texstiem liku saprast ka netavo modeli atsūtījuši!!!

    #329062
    samurajs
    Participant

    @E-500: Patiesībā ir tieši pretēji: Ķīnā iepirkties ir daudz vieglāk un ērtāk. Ja esi sakonfigurējis profilu, tad tas notiek ar 1 klikšķi. Kur ražotas lielākā daļa LV nopērkamo preču? Protams, ka turpat Ķīnā! Tad kāpēc par to pašu LV maksāt daudzkārt vairāk?

    Mahinatori ir arī Ķīnā, bet procentuāli viņu ir daudz mazāk nekā LV. Un arī pircēju-mahinatoru, kas grib dabūt kko uz haļavu ir daudz vairāk nekā “slikto” pārdevēju. Ja zini savas tiesības, un tev būs atsūtīts kaut kas ne tā, – vnm panāksi savu taisnību. Iepirkšanās Ķīnā prasa zināšanas!!! Varbūt ne maģistra līmenī, bet tomēr. [img]https://notepad.lv/userpix/28_trollface_14.jpg[/img]

    Kas attiecas uz precēm ar garantiju – tādas ārpus LV iegādāties vispār nav prāta darbs. Toties visādas rezerves daļas, aksesuārus, dažādus sīkumus jāpērk tikai Ķīnā. Jo tur tas maksā centus. Un esmu nonācis pie slēdziena, ka loģistikas kompānijas sākušas strādāt pienācīgi: vairs nekad nekas nepazūd un arī samurkāts/saplosīts neatnāk.

    @3Dklucis: tev tikai 1-2 bildes jāsūta – galvenais tā, kur redzams atsūtītās mantas EAN-13 svītrkods. Ka video uztaisīji – arī labi. Vari nosūtīt linku Aliexpress administrācijai. Viņi varēs to noskatīties.

    #329063
    shady
    Participant

    E-500 – Pasarg Dievs vispār ir iepirkties LV bodītēs… Lai arī nedzīvoju LV, es tāpat ieprēkos pa taisno no Ķīnas, jo tas tik tiešām ir ne tikai lētāk, bet arī ērtāk… (ja protams, nevajag kādu preci nekavējoties). Es varu pasūtīt kaut vai vienu matu gumiju savai meitai un es zinu, ka man viņu piegādās pie manas mājas durvīm un atstās un iemetīs to iekšā mājā. Nevis kā LV – atnāk tev sasodīta zīmīte, ka jāierpdas pastā, jo neviena nav bijis mājā (lai gan ir, bet pastniekam slinkums) un pēc tam jākavē laiks un jāiet pakaļ…

    Iepērkos “Ķīnā” padsmit reizes katru mēnesi – esmu daudz apmierinātāks par local store variantu.

    #329064
    MeistarsUnVergs
    Participant

    eBrejam ir šādos gadījumos dispute iespēja. Iesaku to izmantot, pie reizes parādot saraksti ar pārdevēju, lai redz kāds viņš ir lohs.

    #329065
    3Dklucis
    Participant

    Tieši tā,neko dargāku par 50$ tur nepērku….un arī reti

    Alixpress tur ir nodrošināts lai varētu augšupladēt video,bet runa par ebay…tur pie kontaktēšanos ar pārdevēju nav iespējas augšuplādēt video-tikai 5 bildes….

    #329066
    3Dklucis
    Participant

    Ja jā tas vis ir iespējams aliexpress…… Ebay tur vienkarši vari pie atsauksmes šo nomelnot,bet kamēr ir strīda process tikamer nekas nē .Ja ziņo ebay -sie dod laiku savstarpēji vienoties-ja nav sanacis vienoties tad ebay pats izskat lietu!

    6 gadu laika ir bijušas nianses ,bet pardevējs uz reiz reaģe un pat video ir sanacis atvērt-A šis kautkads slidīgs maita trāpījies-rodas aizdomas ka pat speciāļi nogrūdis neejošu preci un tagat telo muļķi domadams ka izslidēs ka LV galīga čuhņa ka afrika!!!Es to mauku pa tiešam pazemošu zemāk pa zemi-nu skatīsimies ko rīt bus atsūtijis..Kā var nesaskatīt divas bildēs atširību kur pat pierakstīts kas ir kas un ko ko es tieši pirku pievienodams vinu pašu pardošanas lynku uz preci,jobans rods….!

    #329067
    3Dklucis
    Participant

    Latvijā es perku tadu preci kur velos tomēr garantiju vai pat apdrošināt…Manā gadījumā tasa ir RD internetveikals-ja ir sis tas tur dargāks,šis tas pat lētāks,bet ja tomēr prece sajājas man nekur nepar kādām rīgam vairs nav jaklīst!!!

    13 gada paņēmu 707lv.40 colīgu TV gadu pagaja un matrīca sajājās….nu vot tad tik sakās jāsānas -dabu nu savu TV u riigu un tad veel izraadas 707 nosaucis nepareizu servisa adresi…..Pes tam 2 vēl bij jadodas uz servisu pec akta–man liekas ka te ir pat tēma par to….un treso reiz pēc naudas kuru šie maukas gribēj man parlaist pari 10 dienām no pieteikum brīža- un es varētu kuukot.konta maukas neskaitīja jo pieteikum iesnieguma es to neesot uzrādījis….Sukas kad rakstiju iesniegum nemaz nepiebilda ka tada iespeja ,protam lai tik visu sarezģitu mošk atmet ar roku un neko nevaidzees,,,nehuja es sos pie vinu reklāmām iemetu antireklāmu.,..

    #329068
    3Dklucis
    Participant

    Tu domā to rezulucijas centru vai kā Ebay jau pa preiks liek vienoties!!! vai tomēr vel kas?

    #329069
    3Dklucis
    Participant
    #329070
    3Dklucis
    Participant

    Pienākusi šodiena!Un paskatieties ko tas ideots atkak atbildējis

    hi my buyer,

    i am so sorry ! i do can’t play a video ,i don’t have the youtobe ,we don’t have this app ,this computer is not mine but our company’s.

    you ordered a black one and you got a black one ,could you tell me what’s wrong ?we can resend or refund if that’s our fault ,ok ?

    #329071
    samurajs
    Participant

    Un tagad patin lapu zemāk! Tagad saproti, Kluci, ka esi stulbs klauns un esi uzķēries uz klasiskās ķīniešu makšķeres 😀 Kaut kur tak nelikvīdus viņiem jānogrūž, un tad meklē lohus kā tu, kas nevīžo līdz galam izlasīt. Aliexpresā sellerus par šito smagi piš, bet Jebajā laikam zaļā gaisma. Tātad – ko pasūtīji, to saņēmi un pretenzijas neviens nepieņems.

    [spoil][img]https://notepad.lv/userpix/28_scr_1.jpg[/img][/spoil]

    Augstāk jau rakstīju – iepirkties Ķīnā prasa zināšanas!!!

    #329072
    3Dklucis
    Participant

    Kas tev tur ir -patieība kas tur daudz ko saktījās,ieraudzij un pirk, ka apraksta minēts pirku LG Optimus L7 II 2 P710 a sie man atsūtijusi LG Optimus L7 II Dual P715…… Zemak man tas neintresē…….Pisīīīīs tulīn arī ebayaaaa! Es šīem piedraudēju ka tulin ebays risinās šo problēmu ,kautka atnac pēkšni divas vēstules ka atvainojamies ka šadi sanācis un jauta,vai adot naudu vai suutīs isto modeli bet ja es piekrītīšu kad suut isto modeli -nav jau teikts ka man atsūtīs un buus novilkts tik ilgi ka pirkuma termins novilcinats un iepuut pakaļā….

    Nu tad vecais atrod man šādu modeli kur nav zemuudens akmenu!

    Vispār pirmo reiz šads atgadijums 5 gados -vienmer pardevej uz reiz reaģe un ado piki vai piedava isto atsūīt! šīnī gadījuma vaidzētu piķi prasīt jo ritig sie telo muļķi!!!Ne +naxujj atsauksmē pa pilnu program nomelnos-par to vilcināšnu…..,jasagaid tik pa priekš piķis-!

    Code:

    Tātad – ko pasūtīji, to saņēmi un pretenzijas neviens nepieņems.


    Ta ko tu pļūuutiiii, es pirku melnu LG Optimus L7 II 2 P710 sie atsūt melnu LG Optimus L7 II Dual P715 un telo ka no tiem diviem modeļei nav atširības,zemāk ne pusplēsta vard par šadu modeli ka tikai apraksts par p710!!!

    #329073
    3Dklucis
    Participant

    Code:

    Augstāk jau rakstīju – iepirkties Ķīnā prasa zināšanas!!!


    Drīz viņiem tās vaidzēs lai ko pirktu no viņiem…….Nu nekas ja ta tad ieguvam mācību-a ka savadāk ja nebus reizi uzķēries….ko iegūs…!

    Labi jadodas pisti ķiniešī!!!! 😀

    Ta blēēd pasaki ko šie tad tur īsti tirgoja -ka var nopirkt ko ja nezin ko pirkt ,košie tasūtīs man!!!Ko tad man pa preiks obligati bija jasazinās ar šiem…..ta bled tapat atsūītu to pasu un telotu muļķi!

    #329074
    m_janis
    Participant

    Vispār, lai iepirktos ārzemju veikalos – vispirms jau kaut cik jājēdz angliski. Tad vismaz šo

    Quote:

    Compatible Model: or LG Optimus L7 II 2 P710

    varbūt spētu iztulkot :D.

    #329075
    3Dklucis
    Participant

    Pa zobiem naxujjj-Nav ne kadas saderības…..P710 un 715 atšķirīgi modeļi,saderiba atiecas uz alternatīviem piedāvājumiem-kas deres tavam modelim tikai nebūs orģenals”tieši ka šinī gadijuma,piedāvajums nav orģenāls”!!!

    Tad ko man domāt …ka siem an atsūtīs poxuj kadu LG !Nu piizģēc…..saderīgs tikai brends LG!

    Varētu padomāt ka tas710 modelis super ejosa prece-tie arī noteikt metajas nevaidzīgi-tikai nejegas pakotaji neatškir modeļus,lab tas nu ta es paskatijos citiem veciem pirkumiem tas

    Quote:

    Compatible Model:

    ir pat anglijas pardevejam pat vācijas ….ko jus te man pišat mozgas…

    #329076
    3Dklucis
    Participant

    Lūk piemērs ko var nosaukt par Compatible Model: https://savepic.ru/13304122.jpg un https://savepic.ru/13354301.jpg

    redzat atšķirību un ko var nosaukt par Compatible Model

    Kautkads TIGER ir Compatible Model… ar LG P715 der pat tausha kontakt ligzda,bet ja kads kameras vai seonsor caurumiņš nesapas tad ja ta ir pašu vaina!!! Vot bleeed Compatible Model

    Poxuj vai balts,melns vai pat dzeltens Compatible Model: jāder !

    #329077
    albertino
    Participant

    ko tu sliimest neesi darbaa ? 😀

    #329078
    3Dklucis
    Participant

    Poxuj viss darbs ,mans darbs drāst ķīniešus!!! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā