Pārdevējs no ķīnas aizdomīgs tips!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Pārdevējs no ķīnas aizdomīgs tips!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #329079
    3Dklucis
    Participant

    Ja iesakuši pa sīm lietām runāt

    Velviens atgadījums Allixpress….tur atsūtij neejosu straves parveidotaju—-es minu ka ta un ta,nodemonstreju video ka nexuja vinu suutiitais verķis neknāb…! sie ta un ta atvainoja un sola adot naudu….pieprsto manu paypal!!!

    Bļet prečom tur paypal ka es visus pirkumus veicu ar bankas karti-kas šija slepjas?!

    #329080
    E-500
    Participant

    Vai par to 1 matu gumiju nesanāk ļoti dārga piegādes maksa? Vienu reizi kādā ārzemju veikalā skatījos preci un tur piegāde uz Latviju bija rakstīta 20 eiro. Vietējie e-veikali ņem no bāzes, kur pasūta vairumā un, tad lētāk sanāk nekā vest vienu preci no Ķīnas, ne?

    #329081
    samurajs
    Participant

    Aliexpress nelieto Paypal. Tavs gadījums varēja būt tad, ja 60 dienu aizsardzības termiņš jau notecējis vai arī tu pasteidzies apstiprināt saņemšanu nepārbaudot preci. Citos gadījumos tava nauda vēl glabājas Ali depozīta kontā un ķīnietis to vēl nav saņēmis. Jāprasa atpakaļ, vajadzības gadījumā piesaistot administrāciju.

    #329082
    m_janis
    Participant

    Samuraj, viņš taču pircis ēbrejā

    Quote:

    Pasūtīju ebay preci,atnaca pa visam cits modelis!

    un kā jau klauns, neizmanto vienīgo pareizo maksāšanas veidu caur Paypal, kad problēmu gadījumā, ja laikus un pareizi rīkojas, atgūt naudu ir diezgan vienkārši, bet bankas karti.

    Nu tad aizsūti ķīnietim savus kartes datus lai ieskaita (bet realitātē iztukšo visu) :D.

    #329083
    3Dklucis
    Participant

    Quote:

    un kā jau klauns, neizmanto vienīgo pareizo maksāšanas veidu caur Paypal, kad problēmu gadījumā, ja laikus un pareizi rīkojas, atgūt naudu ir diezgan vienkārši, bet bankas karti.

    Nu tad aizsūti ķīnietim savus kartes datus lai ieskaita (bet realitātē iztukšo visu) .

    Nu paga nedirsssi,ebay tikai un vienigi ar paypal noreiķinājos jo tur bez čakara -nekadi dati nav jaievad-kautgan kādu pus gadu arī Allx… kartes dati vairs nav jaievad…!

    Ebay par visu noreiķinos no konta kurš piesaistīt paypal!!!

    #329084
    3Dklucis
    Participant

    AAA

    Quote:

    Aliexpress nelieto Paypal. Tavs gadījums varēja būt tad, ja 60 dienu aizsardzības termiņš jau notecējis vai arī tu pasteidzies apstiprināt saņemšanu nepārbaudot preci. Citos gadījumos tava nauda vēl glabājas Ali depozīta kontā un ķīnietis to vēl nav saņēmis. Jāprasa atpakaļ,


    AAA es deļ tiem 2 uzspļāvu un finišēju pirkumu ka jau tu saki ,bet ieliekot sliku atsauksmi ka pardevējs pardod neejosu preci….+pardevējam aisūtiju vēstuli….lai suka netirgo neejošu preci,ar to domadams lieta izbeigta-A šis man uzpisaas lai dodot paypal ķipa atmaksāšot -Es šo pasuutiju naxxxuj nevaig man tos 2 ero….A xuļi normals barters,2 eiro pret ļoti sliktu atsauksmi!!! 😀

    #329085
    3Dklucis
    Participant

    Quote:

    bet bankas karti.

    Nu tad aizsūti ķīnietim savus kartes datus lai ieskaita (bet realitātē iztukšo visu)

    Atkal dirššš,šie redz no kada konta es esmu noreiķinājies….un tur ar atskait….

    #329086
    3Dklucis
    Participant

    Ebrejā perkos ar paypal,allixpress konta karti jo tur nav citas iespejas……..

    Tākā maukaJanis Allixpress un ebay ari divas dažadas lietas!!! 🙂

    Nav nekads tur Compatible Model

    EEE samurajs to 3Dklucis sanāk tāds Compatible Model tādi līdzīgi sexīgi toņi :D!

    #329087
    3Dklucis
    Participant

    Vot tā Suka ķīnitis gribēj tomēr pielaust lai gaidu īsto modeli-es pateic ka es šiem neuzticos,esmu ļoti nokaitināts,netaisos vairs gaidīt..kas zin ko atkal atsūtis vai vispar ko atsūtīs”pateicu lai nomain stradniekus nejēgas un to pamuķi kas otra gala telo muļķi!! Vis pieprasiju caur ebay piķi …un ja ebays atbildēj ka naudu jau parsūt….

    Es tik nesapratu kalab man tam padļukam būtu 5 zvaigznes jaatstāj.Jeb laikam ebays prasa atstat atsauksi par pardevēju kas sastav no 5 zvaigzēnem-bļed tur ne pus zvigzni nevar dot—a,var jau vispar neko nezvaigžnot piemet ka slikts un ar jaukiem tekstie … Blet es gandrīz nedēļu gar to pipeli noperies …sis vel ko taisās sutīt…Nebūt kopš pagais ceturdiens sācis telot muļķi -tad ja lai sūt…un ar risks…!

    #329088
    3Dklucis
    Participant

    Un vispār,es nesaprotu kālab es veljoprojām neesmu nobanots ! Jobčik razīt…

    #329089
    shady
    Participant

    Nē, es 90% gadījumā izmantoju free-shipping opciju. Ja man vajag ko steidzami, tad aizbracucu un nopērku pats veikalā..

    P.S – galvenaisk, kur parasti maksāju par piegādi ir, ja ņem no UK, fiksa piegāde uz IE + neslikta komunikācija. Bet lētos sūdus šipoju no ķīnas ar free shippingu. Absolūti neredzu nekādu jēgu tērēt savu laiku meklējot sadzīves lietas pa veikaliem + samaksāt galu galā par to pašu preci x10 cenu 😀

    Bet reizi mēnesī vai citreiz biežāk es parasti ar sievu aizšauju arī uz liekveikaliem un ieķeru ko – nav jau tā, ka pilnīgi visu sapērku internetā.

    #329090
    richijs
    Participant

    Vispār jau cenas pāris pēdējos gadus LV internetveikalos ir pietiekami demokrātiskas, lai stipri apsvērtu sūtīšanas nepieciešamību no Ķīnas.

    #329091
    3Dklucis
    Participant

    galīg prātā ja…… Ko šādu latvijas veikalos par šadu cenu neatradīsi,-es šo akcijaa izķēru pa29eiro https://ru.aliexpress.com/item/2-0-megapixel-Outdoor-IP-camera-1080P-Full-HD-Onvif-IR-Bullet-Camera-2MP-Waterproof-IP/1540794701.html kvalitāte zjebis,nakts režīms parsteidzoši apjomīgs!!! ja labi pamekle va trapit uz akcijas par 27 eiro,tika nejaucam ar 1MP kamerām tās jau standarta 27 maksaa

    Latvijas veikalos var pirkt ko dargu kam vajag garantiju-parejais vis n o ķinas vai no UK ,vacijas ,sis tas no USA….pa retam singapura…italija vis

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā