Pērku portatīvo datoru

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi PÄ“rku portatÄ«vo datoru

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #221056
    Mopsis
    Participant

    Nu kātad, es nu teikšu piemēram savu adresi te.

    #221057
    Andress
    Participant

    ob1 wrote:

    tas beidzās ar veselības ministra atkāpšanos no amata.!

    man liekas tas bija aiz smiekliem…. Nē nopietni, kaut kāds vērā ņemams dokuments ir, ka Meistars nav nepieskaitāms? 🙂

    #221058
    WerNeo
    Participant

    Mopsis wrote:

    Nu kātad, es nu teikšu piemēram savu adresi te.


    LētaisDžonijs: “Eiropa, Latvija, Kurzeme, Ventspils, Pārventa, … iela 58-1”

    Grūti būs atrast 🙂

    P.S. Tagad es sapratu… kādas te riepas dažs labs tirgo. 🙂

    #221059
    Mopsis
    Participant

    Ehh, izāakarēju āetras stundas laika, kurā varēju darīt ko citu. 🙁 Un ob1 vairs neuzticos pēc WerNeo komentāra. Bet tāpat izāakarēju, jo forumā ar nevienu nekontaktēšos.

    #221060
    WerNeo
    Participant

    Mopsis. Tev laikam jāsāk rīt ripas, kas uzlabo atmiņu. Ob1 nav vainīgs 🙂

    #221061
    WerNeo
    Participant

    Mopsis wrote:

    Ehh, izčakarēju četras stundas laika, kurā varēju darīt ko citu. 🙁 Un ob1 vairs neuzticos pēc WerNeo komentāra.

    Varēji mājas darbus labāk izpildīt! Savādāk, atkal būs divnieks..

    Mopsis wrote:

    Ehh, izčakarēju četras stundas laika, kurā varēju darīt ko citu. 🙁 Un ob1 vairs neuzticos pēc WerNeo komentāra. Bet tāpat izčakarēju, jo forumā ar nevienu nekontaktēšos.

    Tu to sev apsoli, kārtējo reizi? Rīt nebūs jauna tēma, ka tavam kaķim vajag plejsteišen pulti, bet viņš pretī var dot tikai savu barības trauku?

    #221062
    Mopsis
    Participant

    WerNeo, aizmirsu. Majadarbus izpildīju. Un man informātikā 9 pa semestri. Vispār, kāds sakars?

    #221063
    ob1
    Participant

    WerNeo wrote:

    Mopsis. Tev laikam jāsāk rīt ripas, kas uzlabo atmiņu. https://notepad.lv/4258/kura-novada-jus-dzivojat/


    Piracetāms ir labs. Studenti to rij saujām pirms eksāmeniem. Analogi: Nootropils, Pramistārs. Bet piracetāms ir lētāks, to ražo Latvijā un kīmiskais sastāvs tam ir tāds pats kā dārgajiem analogiem. Tiesa, vajag recepti.

    #221064
    Mopsis
    Participant

    Quote:

    Tu to sev apsoli, kārtējo reizi? Rīt nebūs jauna tēma, ka tavam kaķim vajag plejsteišen pulti, bet viņ š pretī var dot tikai savu barības trauku?

    Bet kas vainas Skype, ka viņ š negrib caur to kontkaktēties?

    #221065
    WerNeo
    Participant

    Mopsis wrote:

    WerNeo, aizmirsu. Majadarbus izpildīju. Un man informātikā 9 pa semestri. Vispār, kāds sakars?

    Informātikā 9? 😀 Zini, tur tev var būt arī deviņi, bet svarīgākās atzīmes tomēr ir citos priekšmetos.

    #221066
    ob1
    Participant

    Andress wrote:

    man liekas tas bija aiz smiekliem…. Nē nopietni, kaut kāds vērā ņemams dokuments ir, ka Meistars nav nepieskaitāms? 🙂


    Esmu nepieskaitāms. Tikai ķirzaks ir iespītējies un neizsniedz man izziņu, tāpēc līdz izziņas fakta apstiprināšanai no ķirzaka puses, lūdzu mani uzskatīt par daļēji pieskaitāmu. (hmm, ja vien tu māki skaitīt, par ko man ir ļooooti lielas šaubas.)

    #221067
    ob1
    Participant

    Mopsis wrote:

    Bet kas vainas Skype, ka viņš negrib caur to kontkaktēties?


    Iemesls ir spams. Sēžu pāris stundas koncentrējos problēmā… tūlīt būs… bāc – skaips, skatos – mopsis saka, ka šamējam nav ko darīt… labi, ignore, eju iekšā problēmā… tūlīt būs risinājums… skype! BĻIN! cik var spamot?

    #221068
    WerNeo
    Participant

    ob1 wrote:

    Andress wrote:

    man liekas tas bija aiz smiekliem…. Nē nopietni, kaut kāds vērā ņemams dokuments ir, ka Meistars nav nepieskaitāms? 🙂


    Esmu nepieskaitāms. Tikai ķirzaks ir iespītējies un neizsniedz man izziņu, tāpēc līdz izziņas fakta apstiprināšanai no ķirzaka puses, lūdzu mani uzskatīt par daļēji pieskaitāmu. (hmm, ja vien tu māki skaitīt, par ko man ir ļooooti lielas šaubas.)

    Kā Tu domā, kur viņš šovakar aizkavējies? Kārto izziņu priekš Tevis, kamēr Tu te sēdi un čato!

    #221069
    ob1
    Participant

    Jā, nabaga ķirzaks… kamēr viņš sarakstīs visas manas diagnozes – mūžība paies… a mums viņu šeit un tagad vajag.

    #221070
    ob1
    Participant

    Mopsis turpina spamot PM.

    Labi. Sestdien (ja būs laiks un sieva neaizvilks kaut kur) uztaisīšu video un iepostēšu. Bet tad cena pakāpjas līdz 150Ls.

    #221071
    nevertell
    Participant

    Vai tad gūgles nīšana nelika jums beigt kauties un iet cīnīties roku rokā ar to nešķīsto ļaunumu, ko var apzīmēt tikai ar neartikulētām skaņām “gū-glē” ?

    Un mopsi, ej vienreiz nokārtoties. Par astoņdesmit latiem dabūsi tikai roku pakaļā. Un mļe, ja vakar dirsi, ka te vairs nerādīsies, tad lasies vienreiz, nē – neatvainojos, dirst.

    #221072
    Mopsis
    Participant

    ob1 wrote:

    Labi. Sestdien (ja būs laiks un sieva neaizvilks kaut kur) uztaisīšu video un iepostēšu. Bet tad cena pakāpjas līdz 150Ls.

    Pa tādu cenu varu nopirkt dāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāudz labāku.

    Nevertell – ej d**t!(nē, neatvainojos)

    #221073
    ob1
    Participant

    nē, Mopsi. Labākus par manējiem nenopirksi. Esmu gatavs derībām. Ja atradīsi (parādīsi man) ātrāku kompi, tad manējo dabūsi pa free.

    (Hmm, ka tik te tauta nesāk runāt, ka man patīk mazi puikas, vienu kompi jau iedevu, tagad otru solu pa free…)

    😀

    #221074
    WerNeo
    Participant

    Tu zini.. es jau sāku meklēt iestādījumus, kur varētu Tevi nodot. Jo Tavs dāsnums sāk palikt aizdomīgs. Točna neesi (iepriekš kautrējos pajautāt)? 🙂

    #221075
    WerNeo
    Participant

    Mopsis wrote:

    ob1 wrote:

    Labi. Sestdien (ja būs laiks un sieva neaizvilks kaut kur) uztaisīšu video un iepostēšu. Bet tad cena pakāpjas līdz 150Ls.

    Pa tādu cenu varu nopirkt dāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāudz labāku.

    Nu bet ej un pērc!

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā