Pārojam Windows ar Linux – "andLinux"

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Pārojam Windows ar Linux – "andLinux"

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #201730
    samurajs
    Participant

    Hey beidziet ob1 klupt krāgā… viņš ir vnk citādi domājošais no citas planētas 🙂 Un nebūt nav pats dīvainākais iekš mūsu community. Par citiem IT portāliem jau vispār nerunāju…

    #201731
    Anonīms
    Neaktīvs

    aoma wrote:

    Īsti nesaprotu jēgu – darbināt linux iekš xp. Ja būtu otrādi, tā būtu pavisam cita štelle, domāju, ka arī turpmāk iztikšu ar atsevišku instalāciju.

    Apdalītiem paskaidroju – uz linuxa es piemeram varu… neko 😀 un pat nah negribu meģinat 😀 bet uz nixa ir daudzas labas fiškas kas man ikdiena itin labi noder ka piemeram win sistemas failu čakarešana vai to pašu exe progu reversaa kompileshana. tad nah man butu vajadzigs piemeram dual boot katru reizi kad man vajag kko no nix vai kko no win? kapec es piemeram nevaretu abus iebazt viena maisaa? Abas shis OS ir sudi, katra ir kkas labs bet abas kkas pietrukst, ja saliek kopa, sanak kautkas lietojams. vel kads varetu izdomat ka osx integret ieksh vin un kautvai beos

    #201732
    ob1
    Participant

    -> Grisha – Sarkasms bija tikai daļējs. Jā, esmu redzējis daudz XP kompjus, kuri strādā klibodami, bet zinu arī, ka kārtīgi saķīlēts XP strādā ļoti droši, ar uptaimiem vairāk kā gadu.

    -> WerNeo. Vēlreiz lūdzu piedošanu. Nopietni.

    -> Samurajs. Paldies.

    #201733
    samurajs
    Participant

    Morpheus: kad man vajag vairākas OS reizē – es palaižu Virtualbox. Tur varu salikt ne tikai Win ar bubuntu, bet jebkuras kombinācijas.

    Nedomāju, ka šitas hibrīds būs ātrdarbīgāks par Virtualbox – tik un tā 2 OS reizē darbojas.

    #201734
    Anonīms
    Neaktīvs

    samurajs wrote:

    Morpheus: kad man vajag vairākas OS reizē – es palaižu Virtualbox. Tur varu salikt ne tikai Win ar bubuntu, bet jebkuras kombinācijas.

    Nedomāju, ka šitas hibrīds būs ātrdarbīgāks par Virtualbox – tik un tā 2 OS reizē darbojas.

    Virtualbox ir virtualbox, tas ir tas pats kas stradat ar diviem pc, tas nekam neder. Bet padomā pats, ja viena operetajsistēma tev spētu dot visas iespējas ko dod gan XP gan Unix sistēma. Tie jau ir bonusi, un diezgan pamatigi, un nekadu virtualboxu vai citu drazu. Es pat teiktu tas butu lieliski… ja vien kada no šim sistemam darbotos stabili, diemžel ši te mani neapmierina, domaju ka paturpinašu petit , jo nedomaju ka šis risinajums ir vienigais un ka tikai šiem ienacis prata , ka varetu sakrustot abas vides. kas zin, varbut kautkur kads gudru cilveku bariņš jau ir salicis clean os by default spejigu darboties abas vidēs vienlaicigi, gan unix gan win nt.

    #201735
    aoma
    Participant

    Morpheus – tu labāk paskaidro man, apdalītajam, kāda hrena pēc windows lietotājam ir vajadzība win vidē nix programmas darbināt? Sistēmas failus var čakarēt arī vienkāršākā veidā. Otrādi jā, sēdot linuxī normāli darbināt win, jo tās emulācijas programmas, maigi izsakoties, sūkā. Tad labāk toč virtualbox.

    p.s. redzu, ka ilgi turi naidu, neesi aizmirsis uzbraucienu par nejēdzīgo aptauju :p

    a man pie dirsas mazas ragutiņas, nebrīnies, ka nevari ar nevienu normāli komunicēt.

    #201736
    Anonīms
    Neaktīvs

    aoma wrote:

    Morpheus – tu labāk paskaidro man, apdalītajam, kāda hrena pēc windows lietotājam ir vajadzība win vidē nix programmas darbināt? Sistēmas failus var čakarēt arī vienkāršākā veidā. Otrādi jā, sēdot linuxī normāli darbināt win, jo tās emulācijas programmas, maigi izsakoties, sūkā. Tad labāk toč virtualbox.

    p.s. redzu, ka ilgi turi naidu, neesi aizmirsis uzbraucienu par nejēdzīgo aptauju :p

    a man pie dirsas mazas ragutiņas, nebrīnies, ka nevari ar nevienu normāli komunicēt.

    Omg vienam tas otram tas, man nepatik nix vide ka taada, ertak liekas win videe stradat, bet ari nixam ir savi bonusi.

    p.s o jaa, man atmiņa ir ļoti laba 😛 omg un piedod atvaino neesi padomajis ka ar dažiem es vienkārši negribu normali komunicet? 😀

    #201737
    usins
    Participant

    Pielaid “īsto” lietratēju un jebkura platforma parādīs savas ēnas puses. Sak ko grib, betjebkura OS mēdz pakārties. Tas viss atkarīgs no mums pašiem. Es i Debian māku pakarināt, i Ubuntu, i Windows 98, XP, Vista, 7, i MAC OS X Tiger u.c. Tas laikam ir talants. BEt vajag tik nejēdzīgas lietas darīt un viss notiek.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā