pcbsd bļāviens…

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD pcbsd bļāviens…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145683
    Tvinky
    Participant

    Pipec 😉

    Kā cilvēks iekš Ubuntu ar gpartet no otrā cietā diska 40gb atdalu 8gb priekš jaunās OS. 512 swap, pārējais pašai OS. Startēju psbsd disku… Slēdzas grafiskā instalācija un pirmo ko redzu – ir winlīdzīgās pogas 😀 Nu nekas, instalējam, viss izskatās samērā loģiski (tikai cilvēkam, kurš pirmo reizi kaut ko tādu būtu licis, varbūt dažviet nesaprotami). Beidzot nonācu līdz partīciju izvēlej, kur ņemu otro disku tb kurš satur (40gb). Man tur piedāvā nest nost viņu un likt automātiski, bet es lienu advanced. Sekojoši norādu kur viņam vieta (šķiet par swap pats saprata). Un spiežu install ;)) Pēc instalācijas nācās BIOS’ā pamainīt master ar slave cietni vietām, lai lādētos pcbsd… Aee, tas lādējas – un satiekos ar KDE 🙂 Mēģināju no CD2 instalēt OpenOffice, kurš nesekmīgi uzlikās un pie otrās reizes kad to mēģināju likt, viņa runa bija par: no sākuma izdzēs un tad instalē. (Diemžēl negāju internetā meklēt kur tur tā soft remove progz’a ir un “zabil” uz to visu. Iegāju vienviet paskatīties, kā man tur ar tiem cietajiem diskiem un ieraudzīju, ka sistēma stāv uz 40gb :oBet es tak biju iedevis patuveni 7,5gb. Ä€tri restartējot un ieejot Ubuntu Linux pamanīju, ka mani netiek piemontētas vajadzīgās partīcijas. Ar komandiņu sudo cfdisk /dev/hdb – secināju tikai to, ka pcbsd ir nonesis abas partīcijas no hdb un droši sevi uzlicis tur virsū. Viss būtu labi, ja vien nepadirstu 33gb vajadzīgas informācijas.

    P.S Ja kāds vēl liek to zvēru, palasiet kārtīgāk – mož ko palaidu garām, bet aprakstīts ar tām partīcijām tas darbs rakstot bija pašvaki ;( Novēlu nevienam ar tādu fiģņu nesaskrieties ;( ;(

    #166421
    nitro
    Participant
    #167221
    nitro
    Participant
    #166422
    fatduude
    Participant

    iegriezies te: https://forums.pcbsd.org/index.php

    jâ pats pcbsd ar materiâliem nevar lepoties, ja rodas problçma ir jâlieto materiâli no freebsd, jo pcbsd uz ðâ zvçra ir radîts tikai aptaisîts ar visâdiem pribambasiesm lai padarîtu çrtâku lietoðanu jûzeriem. freebsd hendbuks te : https://www.freebsd.org/doc/en_US.ISO8859-1/books/handbook/

    lai veicas!

    #167222
    fatduude
    Participant

    iegriezies te: https://forums.pcbsd.org/index.php

    jâ pats pcbsd ar materiâliem nevar lepoties, ja rodas problçma ir jâlieto materiâli no freebsd, jo pcbsd uz ðâ zvçra ir radîts tikai aptaisîts ar visâdiem pribambasiesm lai padarîtu çrtâku lietoðanu jûzeriem. freebsd hendbuks te : https://www.freebsd.org/doc/en_US.ISO8859-1/books/handbook/

    lai veicas!

    #166423
    shady
    Participant

    Nu, manuprât, PCBSD ir vçl vienkârðâk uzlikt nekâ windowu..

    nez..elementâra instalâcija – next..next..finish…

    #167223
    shady
    Participant

    Nu, manuprât, PCBSD ir vçl vienkârðâk uzlikt nekâ windowu..

    nez..elementâra instalâcija – next..next..finish…

    #166424
    Mr.Death
    Participant

    Tagad tikai neiedomâjies neko darît ar to cieto disku, ja Tev tie dati ir patieðâm svarîgi. Uzinstalç ðoreiz gan uz tâ sava otrâ cietòa Windows XP.

    Sazinâsimies caur skype es Tev aizsûtîðu vienu baigi labo datu atjaunoðanas programmu, un varçsi 9 stundas cînîties par to ko pakâsi dçï krutâ UNIX.

    Ja vçlies lai izpalîdzu, aizsûtîðu Tev pa PM savu skype niku 😉

    #167224
    Mr.Death
    Participant

    Tagad tikai neiedomâjies neko darît ar to cieto disku, ja Tev tie dati ir patieðâm svarîgi. Uzinstalç ðoreiz gan uz tâ sava otrâ cietòa Windows XP.

    Sazinâsimies caur skype es Tev aizsûtîðu vienu baigi labo datu atjaunoðanas programmu, un varçsi 9 stundas cînîties par to ko pakâsi dçï krutâ UNIX.

    Ja vçlies lai izpalîdzu, aizsûtîðu Tev pa PM savu skype niku 😉

    #166425
    nitro
    Participant

    Edgars wrote:

    {..}un varçsi 9 stundas cînîties par to ko pakâsi dçï krutâ UNIX.{..}

    Unix tut neprichom..

    #167225
    nitro
    Participant

    Edgars wrote:

    {..}un varçsi 9 stundas cînîties par to ko pakâsi dçï krutâ UNIX.{..}

    Unix tut neprichom..

    #166426
    Tvinky
    Participant

    Heh, man tak nav curvehands.so bibleotçka iekompilçta iekða dzimðanas laikâ 🙂 Linux’â arî ir labi recover tooïi 🙂 Itkâ viss pazaudçtais tikai atgriests (;

    Par tiem next, next un finish – jâ, apmçram tâ arî bija 😉 Tikai vismaz man ðíita, ka par tâm partîciju lietâm paðvaki tur pasniegts bija. Es laikam âtrumâ neiebraucu pareizi un tapçc tâda ðaize bija 😉 Un lîdz ar to – ka ar tâm partîcijâm tâda lieta tur, tad diemþçl no win instalâcijas psbsd bija tâlâks (tie ir tikai mani uzskati).

    P.S Topiku var slçgt. Paraudâju, pietiks 😛

    #167226
    Tvinky
    Participant

    Heh, man tak nav curvehands.so bibleotçka iekompilçta iekða dzimðanas laikâ 🙂 Linux’â arî ir labi recover tooïi 🙂 Itkâ viss pazaudçtais tikai atgriests (;

    Par tiem next, next un finish – jâ, apmçram tâ arî bija 😉 Tikai vismaz man ðíita, ka par tâm partîciju lietâm paðvaki tur pasniegts bija. Es laikam âtrumâ neiebraucu pareizi un tapçc tâda ðaize bija 😉 Un lîdz ar to – ka ar tâm partîcijâm tâda lieta tur, tad diemþçl no win instalâcijas psbsd bija tâlâks (tie ir tikai mani uzskati).

    P.S Topiku var slçgt. Paraudâju, pietiks 😛

    #166427
    Valodja
    Participant

    Nu vot pa brîvdienâm pamçìinâðu uzlikto to BSD savam otrajam datoram mâjâs – tam ir 1,2GHz bremzçklis un 128MB skleroze. BSD partîcijâm atvçlçðu extended partîciju – domâju tâ bûs droðâk.

    Kad lika Tvinkijs, viòam nebija nevienas extended – visas loìiskâs uzreiz uz cietòa. Tâpçc, laikam tas partîciju rîks arî paòçma visu cietni. Labi, redzçsim, kâ bûs. Novçliet man veiksmi, èomi! :duno:

    #167227
    Valodja
    Participant

    Nu vot pa brîvdienâm pamçìinâðu uzlikto to BSD savam otrajam datoram mâjâs – tam ir 1,2GHz bremzçklis un 128MB skleroze. BSD partîcijâm atvçlçðu extended partîciju – domâju tâ bûs droðâk.

    Kad lika Tvinkijs, viòam nebija nevienas extended – visas loìiskâs uzreiz uz cietòa. Tâpçc, laikam tas partîciju rîks arî paòçma visu cietni. Labi, redzçsim, kâ bûs. Novçliet man veiksmi, èomi! :duno:

    #166428
    Valodja
    Participant

    taa PCBSD ir suuds uz kocinja. 🙁

    ieliku 1. instala disku, iebuutoju, tikliidz instals palaidaas, dators uztaisiija reboot. mol vinjam ram’am nepietiek. kur pazuda sooliitais USER FRIENDLY INSTALL?

    uzliku uz taa kompja Xubuntu 7.04 un kurbuleeju laimiigs! 🙂

    Linux viennoziimiigi labaak attiistiits un vienkaarshs.

    #167228
    Valodja
    Participant

    taa PCBSD ir suuds uz kocinja. 🙁

    ieliku 1. instala disku, iebuutoju, tikliidz instals palaidaas, dators uztaisiija reboot. mol vinjam ram’am nepietiek. kur pazuda sooliitais USER FRIENDLY INSTALL?

    uzliku uz taa kompja Xubuntu 7.04 un kurbuleeju laimiigs! 🙂

    Linux viennoziimiigi labaak attiistiits un vienkaarshs.

    #166429
    Faust
    Participant

    Quote:

    Linux viennoziimiigi labaak attiistiits un vienkaarshs.

    Tâ kâ tas bûtu kâds jaunums! 🙂

    #167229
    Faust
    Participant

    Quote:

    Linux viennoziimiigi labaak attiistiits un vienkaarshs.

    Tâ kâ tas bûtu kâds jaunums! 🙂

    #166430
    fatduude
    Participant

    Valodja wrote:

    taa PCBSD ir suuds uz kocinja. 🙁

    ieliku 1. instala disku, iebuutoju, tikliidz instals palaidaas, dators uztaisiija reboot. mol vinjam ram’am nepietiek. kur pazuda sooliitais USER FRIENDLY INSTALL?

    uzliku uz taa kompja Xubuntu 7.04 un kurbuleeju laimiigs! 🙂

    Linux viennoziimiigi labaak attiistiits un vienkaarshs.


    nu nez man ðamais gâja ïoti normâli un kur nu vçl vairâk jûzer frendlî distra par ðo- gan lietojums gan instalâcija, viss kâ ar karotîti tieði mutç!?!!?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā