php failu kopēšanas scripts

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas php failu kopēšanas scripts

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145806
    Gustins
    Participant

    Sveiciens !!

    Gribējās palūgt kādam no klātesošajiem php kodēšanas guru, ja tas nav pārāk sarežģīti un laikietilpīgi – uzmeikot php skriptu ar kura palīdzību tiktu pārkopēti faili no konkrētas direktorijas uz webroot folderi..

    Precīzāk tas ir vajadzīgs priekš CS servera HLTV demkām.. Lai ieejot piemēram adresē https://www.adrese.lv/demo automātiski tiktu pārkopēti visi demo faili (faili ar .dem paplašinājumu) no CS direktorijas uz webroot folderi.. Protams pac ideālākais būtu, ja pēc kopēšanās cilvēks automātiski tiktu redirectots uz index.php (vai kāda nu tur lapa sanāk) kur būtu uzreiz arī redzams viss saraksts ar šiem demo..

    googlē itkā rakņājos, šo to atradu, bet visi tie skripti reāli nedarbojas :win:

    Un nākamais – pavisam spīdoši būtu, ja vēl varētu arī uzmeikot bat failiņu kurš dzēš tos pašus failus ar .dem paplašinājumu no konkrētā foldera, bet ar nosacījumu, ka dzēš tikai tos kuri ir vecāki par piemēram 7 dienām (ja tas protams ir iespējams)

    Ja ļoti nepieciešams – esmu gatavs to kautkādā veidā atmaksāt :money:

    #168455
    Foxsk8
    Participant

    Neliels čakars būs, bet varētu izveidot. Kādreiz man pašam tādu vajadzēja, bet izdomāju alternatīvu. Vajadzēja, lai backups veidojās no root mapes, tāpēc pameklēju opensorce softu. To dzēšanu diezvai ar bat failu varēs, bet ja sēdi uz Windows OS, tad ir tāda iespēja Shedule, vai kā tur bija. Ļauj tev kādā laika posmā regulāri vai vienu reizi palaist failus, izpildīt darbību. Domāju, ka ar php to visu arī var izdarīt. Visu vienā sataisīt.

    #168456
    Gustins
    Participant

    jā aizmirsu piebilst – OS ir WinXP..

    par to bat failu – viņu priekš tā Task Sheduler es arī biju domājis 🙂

    P.S. Smaidiņos trūkst parasta smaidiņa —> 🙂

    #168457
    Foxsk8
    Participant

    Gustins wrote:


    P.S. Smaidiņos trūkst parasta smaidiņa —> 🙂

    Jā to es zinu. Smaidiņus nāksies vēl uzlabot.

    #168458
    azazul
    Participant

    Kas slēpjas aiz ‘scripti nedarbojas’ ? Parasti ja kaut kas nedarbojas, tiek parādīts kļūdas paziņ ojums.

    Anyway, tu tai problēmai pieej no nepareizās puses.

    https://httpd.apache.org/docs/2.2/mod/mod_alias.html

    #168459
    Mr.Death
    Participant

    Nav laika domat to kodu, bet prieks ta tev lieti noderes shis php funkcijas.

    https://lv.php.net/manual/en/class.dir.php //failu paradishanai

    https://lv.php.net/manual/en/function.copy.php //failu kopeshanai

    https://lv.php.net/manual/en/control-structures.foreach.php //katra faila parkopeshanai

    #168460
    Tvinky
    Participant

    Buutu *NIX varetu uzrakstit shell scp un tad cron’aa ielikt, lai tas parvieto tos tavus .deb failus 😉

    P.S Ja pareizi saprotu, tad tev taa CS mape nav web_root direktorija, un ja tu atlausi php raknaties ne pa web_root mapi, bet pa visu cietni un ja kads skriptkidijs atradis tev kadu vienkarshu caurumu – tad chau.

    #168461
    Gustins
    Participant

    Tvinky wrote:


    P.S Ja pareizi saprotu, tad tev taa CS mape nav web_root direktorija, un ja tu atlausi php raknaties ne pa web_root mapi, bet pa visu cietni un ja kads skriptkidijs atradis tev kadu vienkarshu caurumu – tad chau.


    nu doma bija tāda, ka scriptā jau tiek norādīts kur atrodas tas folderis no kura jākopē tie faili :ooo:

    #168462
    Foxsk8
    Participant

    Virtual host neder? Ja tev tās mapes atrodās citur, sr vhost visu var sataisīt. Un scriptos norādīt tikai pach.

    #168463
    Gustins
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Virtual host neder? Ja tev tās mapes atrodās citur, sr vhost visu var sataisīt. Un scriptos norādīt tikai pach.


    nu tie faili reāli stāv uz C: diska, bet vajag viņus dabūt iekš webroot foldera.. ar vhost nesanāks, jo folderī kurā glabājas .dem faili ir arī citas servera lietas 🙁 kautgan es īsti nesapratu ko tu biji domājis zem “pach” ? 😛

    #168464
    Foxsk8
    Participant

    Nu par to pach es biju domājis, ja tu izmanto Vhostu. Nu bet tad ja izmanto Vhostu, vai tad ar .htacces nevar uzlikt kaut kādu zašitu, ka citus failus nokačāt, vai apskatīt nav iespējams.

    Viens jautājums?

    Ko tu ar to visu gribi panākt? Kādu monitorigu, statistiku?

    #168465
    Gustins
    Participant

    foxsk8 wrote:


    Ko tu ar to visu gribi panākt? Kādu monitorigu, statistiku?


    Karoč tie demo (.dem) faili skaitās CS’ā ierakstīts video ko automātiski ieraksta tā saucamais HLTV, bet viņš maita automātiski failus saglabā servera mapē (kur kā teicu atrodas arī visi pārējie CS servera faili) un to izmainīt nevar.. Nu un es reāli gribu panākt lai tie .dem faili būtu pieejami visiem publiski netā – kuram vajag tas ieiet konkrētā adresē un nokačā attiecīgo .dem failu !!

    njā par to .htacces būs jāpačeko – moš točna ar to var tik cauri sveikā..

    #168466
    Tvinky
    Participant

    Gustins wrote:

    Tvinky wrote:


    P.S Ja pareizi saprotu, tad tev taa CS mape nav web_root direktorija, un ja tu atlausi php raknaties ne pa web_root mapi, bet pa visu cietni un ja kads skriptkidijs atradis tev kadu vienkarshu caurumu – tad chau.


    nu doma bija tāda, ka scriptā jau tiek norādīts kur atrodas tas folderis no kura jākopē tie faili :ooo:

    Norādīts vai nē, ja nemaldos tad tev ir jāatļāuj PHP darboties ārpus web_root un līdz ar to arī var sanākt, ja kāds atrod robu – viņs varēs darboties ārpus tava web_root. Imho, php-injection.

    Ja jau tev tas Windows, vari arī mēģināt ik pēc laika palaist bat failu, kurš mv c:csetc..*.deb h:web_rootvideo. Windows tak ir kaut kas līdzīgs cron pieejams (schedue vai kā tur – imho laikam nepareizi nosaukumu pierakstīju).

    P.S Domā kā tikt galā, cik es zinu nopietnus serverus vairāk uz *nix liek 🙂 Bet tā jau tava lieta, kur un ko darīt.

    #168467
    Gustins
    Participant

    Tvinky wrote:


    P.S Domā kā tikt galā, cik es zinu nopietnus serverus vairāk uz *nix liek 🙂 Bet tā jau tava lieta, kur un ko darīt.


    jā tas būtu pats ideālākais, bet nelaime, ka nemāku darboties ar *nix.. ceru kautkad pieķerties un pamācīties :win:

    #168468
    usins
    Participant

    nu būtu ieteicams pēc iespējas ātrāk. Nu grūtāk par windows server 2003 nebūs.

    #168469
    Tvinky
    Participant

    Gustins wrote:

    Tvinky wrote:


    P.S Domā kā tikt galā, cik es zinu nopietnus serverus vairāk uz *nix liek 🙂 Bet tā jau tava lieta, kur un ko darīt.


    jā tas būtu pats ideālākais, bet nelaime, ka nemāku darboties ar *nix.. ceru kautkad pieķerties un pamācīties :win:

    Nu jā mazliet būs jāpamācās, bet ja vēlas labāku rezultātu tas vienkārši ir jādara 🙂 Ja sākumā kaut kas nesanāks, liksies, ka windows tomēr labāks – bet tas ir tikai tāpēc, ka pirmās OS (nu varbūt otrā – ja pirms tam bija DOS) visticamāk bija windows. No pieradumiem grūti atradināties, bet kad tomēr spēj jau saskatīt plusus un mīnusus – tad konkrētā situācijā zināsi kuru OS labāk izmantot.

    usins wrote:


    nu būtu ieteicams pēc iespējas ātrāk. Nu grūtāk par windows server 2003 nebūs.

    Tas tiesa, kaut gan es noliku win2k3 kontri uz 9 vai 10, tāpat tur bija daudz grūtāk visu saprast. Turklāt uz *nix samba 4 laikam būšot arī Acrive Directory. Tad principā arī būs visas politikas un tamlīdzīgi kā win – tikai šķiet vieglāk saprast visu būs, kā jau tas ir *nix sistēmās.

    #168470
    azazul
    Participant

    Ir vēl viens variants. Izveido simbolisku linku (nejaukt ar shorcut) iekš web-root, kas norāda uz C:/tavi_video/.

    Materiāli te : https://www.pearlmagik.com/winbolic/

    un itkā te : https://search.techrepublic.com.com/search/junction+reparse+symbolic+link+alias+folder.html

    Tvinky: Active Directory ir jau sen kā pieejams uz 3šas sambas. Tiekai liekas tā ir eksperimentālā fīāa, tātad nav sastopama iekš pakām. Vienīgi kompilējot no sources (vai ar emerge/ports).

    #168471
    usins
    Participant

    a tā active directory cik tos resursus prasa no servera?? mums te viens učuks kkad nesen skaidroja- bet viņam ar lv valodu problēmas… :/

    #168472
    Gustins
    Participant

    azazul wrote:

    Ir vēl viens variants. Izveido simbolisku linku (nejaukt ar shorcut) iekš web-root, kas norāda uz C:/tavi_video/.

    Materiāli te : https://www.pearlmagik.com/winbolic/


    Tas winbolic ir ok ! Uzliku viņu un paralēli arī Scheduled Task, lai kopē uz neitrālu folderi.. Vienīgi tagad jautājums – kā ir jāraxta iekš tā scheduled, lai faili tiktu nevis kopēti, bet izgriezti (cut) ? Kopēšanai piemēram man ir komandrinda

    Code:

    cmd /c copy C:no foldera*.dem* C:uz folderi


    eh… pareizāk laikam prasīt kā ir cut comanda iekš cmd ?

    #168473
    azazul
    Participant

    ja es pareiz sapratu, tad ar Winbolic tev nemaz Scheduled Task nevajag,

    jo divi linkotie foderi fiziski norāda uz vienu un to pašu vietu.

    Kas attiecas uz CUT, tad tādas komandas nav, toties ir DEL.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā