php failu kopēšanas scripts

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas php failu kopēšanas scripts

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #168474
    Gustins
    Participant

    azazul wrote:

    ja es pareiz sapratu, tad ar Winbolic tev nemaz Scheduled Task nevajag,

    jo divi linkotie foderi fiziski norāda uz vienu un to pašu vietu.

    Kas attiecas uz CUT, tad tādas komandas nav, toties ir DEL.


    sapi*** gudrībā :duno: par tiem linkiem sapratu..

    par to DEL – tieši tāpat var uzrādīt kādus tieši failus dzēst ja? 🙂 un vai to var izdarīt tajā pašā vienā komandrindā ? Piemēram šitā:

    Code:

    cmd /c copy C:no foldera*.dem* C:uz folderi /c del C:nofolder*.dem


    jeb kautkā savādāk jādarās ?

    #168475
    Foxsk8
    Participant

    Nu kaut kā tā, jā. Kādreiz ar bat failiem čakarējos, kad vēl modē bija Win95/98 😀 😀

    Labāk jau būtu uzprogrammēt kādu mazu softu, kas to visu dara, nomest viņu trajā un gatavs. Noteiktā laikā izsauc tādu un tādu funkciju. Kādreiz biju spēcīgāks programmēšanā, tagad visu esmu novārtā pametis.

    #168476
    Gustins
    Participant

    Kā vienmēr viss sarežģītais ir elementārs :win:

    Paldies visiem par ieteikumiem and staff – viss notiek ar to pašu parasto Scheduled Task !!

    #168477
    Foxsk8
    Participant

    Varu tev uzreiz ieteikt. Ja tu to web gribi normālu taisīt, tad neturi uz savu PC, sākumā vecais best.oo.lv turējās uz mana servera, baigi jāuzmana serveris, nekad neko nevar paredzēt. Tāpēc iesaku visu mēģināt vienā vietā salikt. Bet laikam tavā gadījumā, tas nebūs iespējams.

    #168478
    Tvinky
    Participant

    Windows’ā nav vaitad move komandas? Pārvieto, dēļ kam kopēt un pēc tam dzēst?

    P.S Cut komadas tiešām nav cmd (command prompt). Š ķiet tā cut komanda aizvieto move konsoles… Imho win+r -> cmd -> help -> command /help vai kā tur bija tai windows 😉 Ganjau tiksi cauri.

    #168479
    Gustins
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Varu tev uzreiz ieteikt. Ja tu to web gribi normālu taisīt, tad neturi uz savu PC, sākumā vecais best.oo.lv turējās uz mana servera, baigi jāuzmana serveris, nekad neko nevar paredzēt. Tāpēc iesaku visu mēģināt vienā vietā salikt. Bet laikam tavā gadījumā, tas nebūs iespējams.


    nestāv uz mana PC – ir atsevišķa kaste, kas attiecīgi komplektēta un protams atsevišķa reālā IP.. jeb tu biji domājis neturēt tipa mājās bet maksāt kautkādam serveru hostingam ?

    2 Tvinky – točna 🙂 eh manas līkās rokas..

    senkjūū !!

    #168480
    Foxsk8
    Participant

    Tieši tā. Labāk uzticēt to lietu citiem. Protams, ne jau te Latvijā 😀 Tādas summas plēš. Par 1 GB vietu 15 Ls mēnesī, dārgi.

    #168481
    Gustins
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Tieši tā. Labāk uzticēt to lietu citiem. Protams, ne jau te Latvijā 😀 Tādas summas plēš. Par 1 GB vietu 15 Ls mēnesī, dārgi.


    nu tur neko nepadarīsi.. backup visu laiku taisu drošības pēc, bet nu hostēties kautkur nav man īpaša vēlēšanās ņemot vērā, ka tas nav nekāds grandiozais projekts, bet gan vienkāršs CS serveris kur savākties no sērijas savējiem, lai pašaudītos vai sarunātu kādu aldar-strike :party:

    #168482
    Mr.Death
    Participant

    Es tik vienu vēl neesmu sapratis visā šitajā te jezgā.. Atceros kā pats veidoju tjip tamlīdzīgas ekstras priekš sava beta cs servera.

    NAHRENÄ€ TU CS NEVARI UZINSTALĒT VNK SERVERA PUBLISKAJÄ€ DIREKTORIJÄ€ VAI ARĪNORÄ€DĪT VĒLVIENU PUBLISKO DIREKTORIJU IEKŠ  HTTPd.CONF UN ĻAUT TO VISU IZDARĪT PHP SKRIPTIEM? :wtf:

    P.s. sorry par capsy.. es vnk nespēju noturēties.. :die:

    #168483
    Gustins
    Participant

    nu kuš kuš kuš :rofl:

    HLTV demkas raksta CS servera direktorijā kur atrodas attiecīgi visi CS servera faili un tas sanāks ka visi publiski tiktu viņiem klāt :duno:

    P.s. sorry par capsy.. es vnk nespēju noturēties.. :die:

    #168484
    usins
    Participant

    Gustins wrote:

    nu kuš kuš kuš :rofl:

    HLTV demkas raksta CS servera direktorijā kur atrodas attiecīgi visi CS servera faili un tas sanāks ka visi publiski tiktu viņiem klāt :duno:

    P.s. sorry par capsy.. es vnk nespēju noturēties.. :die:


    tur tik HLTV bija kapsos, pārējais noboldots.

    P.S.- noteikumos naw aizliegts kapsot, bet nu naw jāaizraujas. saprotu edgaru- visu laiku klusēja, laikam domāja ka aizies pasham. Bet nu tas nekas. tātad probēma atrisināta- tas ir labi.

    #168485
    Tvinky
    Participant

    Ghh, iešāvās galvā viena doma… A tam HLTV nevar norādīt path kur to .dem failu likt? Varbūt pa taisno var likt tajā web_root. Vienīgā probza tad var sanākt tad, kad tas fails ir vēl neierakstīts (ja nu vienīgi viņš neveido kādu .dem~ uz pagaidu laiku). Bet principā te ir daudz variantu šķiet 😉

    #168486
    Gustins
    Participant

    Tvinky wrote:

    Ghh, iešāvās galvā viena doma… A tam HLTV nevar norādīt path kur to .dem failu likt? Varbūt pa taisno var likt tajā web_root. Vienīgā probza tad var sanākt tad, kad tas fails ir vēl neierakstīts (ja nu vienīgi viņš neveido kādu .dem~ uz pagaidu laiku). Bet principā te ir daudz variantu šķiet 😉


    tas bija pirmais ko mēģināju sagoogļot, bet nu nav tik tālu džeki aizdomājušies.. jācer kā kautkad izlaidīs update un būs iekļauta tāda iespēja – tāds variants būtu pac ideālākais :party:

    #168487
    EmilsF
    Participant

    Reku kods:

    🙂[code] ?>

    🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā