PHPBB CMS – Notepad.lv Modifikācija

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti PHPBB CMS – Notepad.lv Modifikācija

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 76 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #176707
    Dupsis
    Participant

    Man ir pietiekami daudz ko paraadiit …

    Nav nekaada maaksla panemt phpbb un pielikt modus 😉

    #176708
    Foxsk8
    Participant

    Dupsis wrote:

    Man ir pietiekami daudz ko paraadiit …

    Nav nekaada maaksla panemt phpbb un pielikt modus 😉

    Rādi šurp. Pasaukšu vēl pāris koderus uz diskusiju.

    P.S. Dupsi, izlien no tā dupša, lai vari redzēt, ka atrodies vēl lielākā dupsī :suck:

    #176709
    samurajs
    Participant

    Dupsis: lai uzrakstītu rakstu – nav jāizgudro MS Word, tāpat arī web pasaulē divritenis sen jau izgudrots. Ja Notepad v1 vēl bija līdzīgs phpbb2 šablonam, tad v2 nu jau gan vairs nē. Ir ieguldīts pietiekami liels darbs.

    Ja tu vari prezentēt kko revolucionāru, paša radītu – tad lūdzu! Ja nē- lien atpakaļ no kurienes izlīdi!

    Bans tev nespīd, bet Klauna statuss gan!

    #176710
    Mad182
    Participant

    Vai par to, ka viņš pateica taisnību? Nu nevar phpBB piekabināt pāris modus un saukt to par savu CMS.

    #176711
    samurajs
    Participant

    Mad182: to jau nesauc par “savu” jeb Fox CMS, bet par Notepad CMS! :duno: Patīk vai nē – katra paša ziņā.

    Bet kā es neciešu šitos pļūtīzerus…

    Dupsis wrote:

    Man ir pietiekami daudz ko paraadiit …

    Nu tad parādi, ja tev vispār ir ko rādīt! :grr:

    #176712
    Dupsis
    Participant

    Samuraj es esmu pjutitajs ? Ok … UU uzliki klauna statusu man .. AARPRAAC KAAD SMAN TAGAD KAAAAAUNS … UUUUUIIIII … 😀 😀 😀

    VNK tas ir DE BII LI pielikt paris modus sho to nomainit un saukt par savu CMS …. tas ka tu saki notepad CMS tas jau tas pat kas saukt par savu CMS ….

    Tu saki ka neizkatas shotas pec php bb ? jaunaa kipa versija ? pff un kaa veel izskataas …


    HEHE PWNS


    No: samurajs

    Kam: Dupsis

    Ievietoja: Svētdiena Decembris 02, 2007 11:42 pm

    Tēma: Brīdinājums Citēt ziņu

    Izsaku brīdinājumu par Noteikumu 4.punkta pārkāpšanu tēmā https://notepad.lv/viewtopic.php?p=9155#9155.

    Spams ir nodzēsts.

    Jums te ir pat vsiaadi skaitaampantinji? 😀 …

    Sore bet manuprat shis ir otrs pokemoniskakais “IT” portals aiz system32 😀


    gegegege 😀


    Eee dzeki man tagad ir sava Blog sisteema uzliku WordPressam citu skinu pamainiju apris bildite un pieliku 3 modus … DupsisBlogSystem …. Negribat nokacat ? Man ir arii mapiite ar avatariem 🙂

    😀 😀

    #176713
    samurajs
    Participant

    Dupsis: jā, tu esi pļūtītājs un spameris – varu tev to acīs pateikt! Un vēl nekāds statuss tev nav uzlikts, tā kā bez panikas. Pagaidām…

    #176714
    Dupsis
    Participant

    Liec man kautvai rozaa kraasu man pokuj 😀 ikaa tas baigi apkaunojosi ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    #176715
    Foxsk8
    Participant

    Ja no web lietām neko nejēdz, tad nebārsties ar saviem tekstiem. Tu domā, ka visi modi ir ņemti gatavi, tad tu smagi maldies.

    #176716
    Mr.Death
    Participant

    Laikam jau man būs jāiejaucas jūsu karos 😀

    Abiem, gan tam Du*sim gan foxam ir savā ziņā taisnība. Protams, ka ir nedaudz nekorekti phpbb produktu nosaukt par “notepad cms”, un es drīzāk piekristu lai to nosauc par “phpbb notepad.lv cms modification” vai kaut kā tamlīdzīgi, tā ir tikai un vienīgi ētika.

    Otrs, protams, nav vērts šeit mētāties ar apvainojumiem un pārmetumiem, jo arī jau gatava produkta pārveidošana, apspēlēšana ir savā ziņā pat vēl laikietilpīgāks process (jo izburties cauri cita radītam kodam ir elle), nekā uztaisīt pašam savu CMS, kas, protams, ir daudzkārt vienkāršāk.

    Tā kā beidziet kasīties jo*tva*ma*! :punch:

    #176717
    Dupsis
    Participant

    Nu redzi samuraj visi piekrit ka nav korekti to saukt par notepad cms … 😀

    Korekti Butu Notepad phpbb modification … 😀

    p.s lapsa 8 es pietiekami daudz jeedzu no taa visa .. Pec paris nedelam bus gatava mana lapa tad varesi iechekot … 😀 😀 😀

    #176718
    Foxsk8
    Participant

    Turu tevi pie vārda.

    #176719
    samurajs
    Participant

    Dupsis: es arī turu tevi pie vārda. Tad jau redzēsim… anyway esi gatavs kritikai! :die:

    #176720
    Dupsis
    Participant

    Atskirib ano jums es maku uznemt kritiku …

    *

    Lielā priekā paziņoju, ka domain name http://www.dupsis.lv vēl ir brīvs!


    Un kas tur tik prieciigs ? 😀 😀

    Tu esi laikam paaraak aizraavies ar virtuaalo pasauli … 😀

    #176721
    samurajs
    Participant

    Mēs ļoti labi mākam uzņemt kritiku. Tur, kur to nemāk – tu jau būtu nobanots uz 99 gadiem! :devil:

    #176722
    Dupsis
    Participant

    zin kaa es izdariishu ?

    novilkshu jusu CMS …. Pielikshu paris modus … Pamainishu bik skinu un saukshu par Dupsis CMS v1

    jums nekas nav pretiim ?

    #176723
    Foxsk8
    Participant

    Tur jau tā lieta, ka tas ir open source un katrs ar to var darīt ko grib, mainīt, pārsaukt. Dajebko. Man tā liekas, ka tu tur līks paliksi, kamēr iebrauksi. 😀

    #176724
    Dupsis
    Participant

    ja nezinaji ari open sourc ir savi noteikumi … :duno:

    nevar njemt kursh katrs un paarsaukt ..

    LOL

    #176725
    Foxsk8
    Participant

    😀 😀 😀

    Apakšā foteri tak copyraigts stāv un ar to pietiek. Ja izņem to laukā, tad jā. Piem skaties par nosaukumu. Nosaukums var būt dajebkāds. Bet lapā visu laiku rādīsies:

    Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

    P.S. Tad jau visiem saitiem ar piem jāliek būtu priekšā engine nosaukums:

    phpbbnotepad.lv 😀

    #176726
    Dupsis
    Participant

    tad varbut nokachaa kadu mp3 editor … Panem piemeram kadu Linkin Park dziesmu .. Bik pamixee vinjai vidu …. Pieliec klaat paris skanajs un dali cilvekeiem kaa savu dziesmu .. Tevi atri vien cietumaa iemetiis … :duno:

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 76 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā