phpBB latviešu valoda

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB phpBB latviešu valoda

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150072
    pepija
    Participant

    Forumam uzstādīju latviešu valodu. Publisko daļu rāda smuki latviski, admin daļa nezi kāpēc ir krievu valodā. Tā nav problēma.

    Problēma radās pie katalogu izveidošanas. Katalogu nosaukumiem neņem pretim latviešu burtus ar garumzīmēm un mīkstinājumiem. Uzsit virsū logu ar kļudu

    Общая ошибка

    SQL ERROR [ mysql4 ]

    Incorrect string value: ‘xC4xABxC5xA1an…’ for column ‘forum_name’ at row 1 [1366]

    SQL

    UPDATE phpbb_forums SET parent_id = 0, forum_type = 0, forum_status = 0, forum_parents = ”, forum_name = ‘Aīšana’, forum_link = ”, forum_desc = ”, forum_desc_uid = ”, forum_desc_options = 7, forum_desc_bitfield = ”, forum_rules = ”, forum_rules_uid = ”, forum_rules_options = 7, forum_rules_bitfield = ”, forum_rules_link = ”, forum_image = ”, forum_style = 1, display_subforum_list = 1, display_on_index = 0, forum_topics_per_page = 0, enable_indexing = 1, enable_icons = 0, enable_prune = 0, prune_days = 7, prune_viewed = 7, prune_freq = 1, forum_flags = 32 WHERE forum_id = 7

    BACKTRACE

    FILE: includes/db/mysql.php

    LINE: 174

    CALL: dbal->sql_error()

    FILE: includes/acp/acp_forums.php

    LINE: 1242

    CALL: dbal_mysql->sql_query()

    FILE: includes/acp/acp_forums.php

    LINE: 179

    CALL: acp_forums->update_forum_data()

    FILE: includes/functions_module.php

    LINE: 507

    CALL: acp_forums->main()

    FILE: adm/index.php

    LINE: 74

    CALL: p_master->load_active()

    Bez garumzīmēn ņem pretim. Lūdzu palīdzību, jo no programmēšanas nesaprotu neko.

    #219386
    daGrevis
    Participant

    Kuru paku Tu uzliki?! Manu?

    https://dagrevis.net/store/phpbb/lv.zip

    #219387
    pepija
    Participant

    daGrevis, jā šķiet, ka tā ir tā pati.. Tavējā.

    #219388
    daGrevis
    Participant

    Nu visvienkāršākais veids.

    Lejupielāde paku vēlreiz, at’zip’o, izdzēs veco paku no servera, tās vietā augšuplādē jauno, at’zip’oto, ielogojies ACP un iztīri cache… 🙂

    P.S. Drīzumā izlaidīšu nākamo pakas versiju, kur būs viss kas ir krieviski aizstāts ar oriģinālvalodu… Ja kādam ir kas iztulkots phpBB 3 dzinējā, lūdzu darīt man zināmu… 🙂 Paldies.

    #219389
    pepija
    Participant

    Paldies par atbildi!

    Visu izdarīju, no jauna saglabāju valodas mapi, iztīrīju arī vadības panelī cache, bet tas nelīdzēja, joprojām man rāda to pašu kļūdu.. nesaprotu, varbūt daru ko nepareizi.

    Valodas mapi es liku uz sava domena-subdomēna vadības panelī ‘cPanel’, turpat arī atradu cache. Varbūt cache jāmeklē foruma admin lapā, diemžēl, tur tādu nevaru atrast.

    #219390
    pepija
    Participant

    Aha, tikko atradu arī foruma admin lapā Очистить кэш..

    Tomēr arī tā iztītīšana nelīdzēja

    #219391
    daGrevis
    Participant

    Nu jā, bet tā tad nav valodas pakas vaina, jo tas ir SQL errors.

    Mēģini uzlikt default aņgķu valodu, tad arī ir šis errors?

    #219392
    pepija
    Participant

    Pat nav ne jausmas, kur var uzlikt default angļu valodai, un atras arī nevaru, meklēju jau vairākas stundas, bet nesekmīgi

    latviešu valodas fails man ir saglabāts en_us valodas vietā

    #219393
    daGrevis
    Participant

    Nu tad kā… 😛

    Lejupielādējam attiecīgo phpBB versiju no phpbb.com. At’zip’ojam to, pārsūtam mapīti – language/en – uz attiecīgo mapīti – language – uz servera. Tad ielogojamies ACP, uzliekam to kā default valodu, pēc vēlēšanās izdzēsiet vai nē (caur ACP sākumā) en-us, tad izdzēsiet caur FTP… 🙂 Kā tā. 🙂

    #219394
    pepija
    Participant

    en_us valoda man jau ir uzlikta kā galvenā. Forumu man rāda skaisti latviski.. tikai nevaru pievienot jaunas kategorijas

    oky.. sākšu visu no sāku, tikai tagad mēģināšu ne ar en_us, bet en mapi

    #219395
    pepija
    Participant

    nekas nemainījā.. viss pa vecam

    #219396
    pepija
    Participant

    vai nevarētu būt tā, ka mana foruma phpBB versija vienkārši nesakrīt ar latviešu valodas mapes phpBB versiju, un tāpēc kaut kas gļuko? Vai tam nav nozīmes?

    #219397
    daGrevis
    Participant

    pepija wrote:

    vai nevarētu būt tā, ka mana foruma phpBB versija vienkārši nesakrīt ar latviešu valodas mapes phpBB versiju, un tāpēc kaut kas gļuko?

    Maz ticams. Tev uz foruma ir kādas modifikācijas (MODs)?

    #219398
    pepija
    Participant

    pat pārinstalēju phpBB uz servera pa jaunu.. man ir phpBB 3.0.5 versija.. uzliku atkal latviešu valodas mapi iekš en mapes.. bet nekā, katalogus un foruma tematus ar garumzīmēm un mīkstinājumiem joprojām nevar pielikt.. panācu tikai to, ka tagad admin man vairs nav krievu valodā, bet gan angļu. Kaut arī, pievienojot kataloga nosaukumus bez garumzīmēm, tos pievieno, toties tos tagad nerāda public daļā. Rāda – Piedodiet, bet forums dotajā brīdī nav pieejams. It kā atradu, kur to nomainīt, bet veicot izmaiņas, patiesībā nekas nemainās. Tā ka problēmas tikai ir nākušas klāt, bet ne mazinājušās.

    #219399
    daGrevis
    Participant

    Iedod linku, paskatīšos.

    #219400
    pepija
    Participant
    #219401
    pepija
    Participant

    nosūtīju arī p.msg

    #219402
    daGrevis
    Participant

    Vajadzētu admin datus, un FTP, neko neaiztikšu. 🙂 Tikai pa PM, protams. 🙂

    #219403
    pepija
    Participant

    nosūtīju

    tur jau vēl nav ko aiztikt, nekā vairāk par tukšu, tikko uzinstalētu forumu nav

    #219404
    pepija
    Participant

    hmm.. vadības panelī gan ir jau vairākas datubāzes.. arī e-veikals, pie kura failu tulkošanas paralēli šobrīd strādāju.

    labi, jau labi nosūtīju, arī tur nav nekā tāda.. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā