Planšetdators

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika Planšetdators

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155675
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki!

    Vēlos iegādāties planšetdatoru, bet lasot internetā atsauksmes par IPad 2 apjuku, jo pozitīvā bija maz…

    Tātad, ko varat ieteikt? Kādu planšetdatoru labāk izvēlēties?

    #280602
    Aldis
    Participant

    Ja nevēlies iPad, tad skaties uz Samsung Galaxy Tab pusi.

    #280603
    Anonīms
    Neaktīvs

    Itkā gribu IPad, bet gribu zināt vai tiešām ir tik lielas problēmas ar viņu kā apraksta?

    Kā ir ar aplikācijām, vai tās visas ir maksas? Kā arī ar internetu IPad’ā?

    #280604
    Aldis
    Participant

    Problēmu iPad-am nav. Protams, oficiāli nāksies maksas aplikācijas pirkt pa maksu. Kaut gan ir arī citi paņēmieni, kā ielādēt aplikācijas. – keywords: jailbreak. Tad var arī pirātot uz nebēdu, gluži kā uz iPhone, vai iPod Touch.

    Ar interneta pārlūkošanu – viss strādā, un pat ļoti normāli, vienīgi nav flash – viss pārējais ir ok. 🙂

    #280605
    Foxsk8
    Participant

    Es labāk ņemtu Samsung Galaxy Tab, aplikācijas lielāko tiess ir bezmaksas, protams, ja gribi tur spēles, utt.. nāksies viņas pirkt, bet nu cik es pats esmu savu Droīdu aprīkojis, labi ja kādi 5% no visām aplikācijām, spēlēm ir pirktas.

    Ja skatamies soli uz priekšu, tad nemaz tik tālu nav Windows8 un tā daudzas iespējas, domāju ka uz šiem samsung tabiem, varēs arī uzlikt Windows veidīgu OS sistēmu, ko īsti nevarētu teikt par Ipadiem. Bet varbūt šeit kļūdos.

    #280606
    Anonīms
    Neaktīvs

    Noprecizēsim Samsung P7500 (Galaxy Tab 10.1) vai Apple iPad2 WiFi + 3G 64GB!!

    Varbūt kāds var nosaukt viena un otra plusus un mīnusus 🙂

    #280607
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kā arī kā uz IPad ir ar filmu skatīšanos un mūzikas klausīšanos. To ir iespējams normāli ielādēt u.tml., vai ir tā pat kā IPhon’ā?

    Kāds ir testējis?

    #280608
    WordPad
    Participant

    Quote:

    Varbūt kāds var nosaukt viena un otra plusus un mīnusus


    https://www.youtube.com/results?search_query=galaxy+tab+10.1+vs+ipad+2

    #280609
    Anonīms
    Neaktīvs

    Paldies 🙂

    Bet gribās dzirdēt arī viedokli no cilvēkiem, kas ir turējis abus rokās un reāli arī salīdzinājis. Jo sajūta, ka dažos video tiek reklamēts, attiecīgi, viens vai otrs produkts un viss.. 🙁

    #280610
    garaisezis
    Participant

    pēc iPhona iegādes, zinu, tas ir, bija un būs mans pēdējais apple izstrādājums kamēr sync būs jālietot iTunes… Plus gan ir tāds, kad softs ir labi uzbūvēts un vēl pusgada laikā neesmu to nemaz restartējis, salīdzinot ar android (sonyericsson x10i un dell streak) līdz ar to savs priekstats ir…

    Mīnums, pamēģini foto jeb kādu mp3 musikas gabalu nosūtīt pa Bluetooth, aiznes savu brīnumu pie kāda cita datora un ielādēt tikai vienu dziesmu.. ok, ok, labi, ir jau iespējams arī bez itunes, uzliekam cydia un uz priekšu.. bet nu tomēr…!!!

    p.s. Mainu iPhone pret htc sensation jeb Samsung galaxy S2, atrodos kaut kur UK!!!

    #280611
    deivs001
    Participant

    Cik atceros, tad Winamps, MediaMonkey arī varēja sinhronizēt dziesmas ar iPod Touch.

    #280612
    Anonīms
    Neaktīvs

    Aizmirsti visu ko zini par brendiem. Paņem baltu papīra lapu, un saraksti visu ko vēlies un ko nevēlies redzēt planšetē, pēc tam savelc ķekšus konkrētiem izstrādājumie, kam vairāk punktu, to arī pērc.

    #280613
    Raivix
    Participant

    Š…em Samsung Galaxy Tab 10.1! Esmu Apple heiteris.

    Te ir labs salīdzinājums

    https://www.pcworld.idg.com.au/article/397372/apple_ipad_2_vs_samsung_galaxy_tab_10_1_tablet_showdown/

    #280614
    web33
    Participant

    hvz par delžiem un tt ,bet OS ziņā ņemtu iPad nu tas Samsung ar android ir smags

    #280615
    APOC
    Participant

    Aizej uz jebkuru LMT, šķiet Tele2 arī bija un spaidi uz nebēdu. Gan Galaxy, gan iPad stāv piesprausti pie vadiem.

    #280616
    Jaunzems
    Participant

    Vienīgais no planšetdatoriem, ko varu ieteikt, ir iPad. Tam ir vispilnīgākā aplikāciju ekosistēma (tādi appi kā Flipboard vai Zine liek būt sajūsmā!), tāpat darbība ir ātra un vienkārša.

    Galaxy Tab man kaut kā ne īpaši – darbība nav tik plūstoša un dažviet UI bija ne tik noslīpēts.

    Ja gribas ko jaudīgu, paņem Asus EEE Pad Transformer Prime, bet arī oriģinālais TF nav slikts.

    un esmu Android fanbojs, it kā

    #280617
    akms47
    Participant

    Es ieteiktu nesteigties un padomāt vai to vajag tieši tagad. Varbūt mazliet pagaidīt. Iespējams drīz būs lielas izmaiņas. Bet ja nu tiešām sirds tā kāro, tad tomēr, pagaidām, piekrītu ipad2 izvēlei. Pārējie brīnumi vēl nav labi piespicēti.

    P.s. Jā starp citu. https://notepad.lv/zinas/12584/merkakiem-loti-patik-apple-ipad/ 😀 joks.

    Bet topic izsaka visu. 😀

    #280618
    dzhonsons
    Participant

    Kā tur ir ar tām planšetēm? Vai es varu piemest klāt savu mp3 atskaņotāju caur USB, lai, piemēram, ievietotu tajā jaunāko EHR topa gāzēju? Kā ir iPada un kā ir Androida gadījumos? Kā ar usb portiem (teiksmi – krutakajam iPad un krutākajai Android planšetei)?

    #280619
    Jaunzems
    Participant

    USB ir lielai daļai Android planšetdatoru (tablet S, Iconia A500, Transformer TF101), un tur var pieslēgt USB ārējo atmiņu.

    iPad gan es nezināšu, bija pārveidotājs, bet tas laikam tikai attēliem.

    #280620
    APOC
    Participant

    Nesapratu, pārveidotājs, lai pieslēgtu ārējo ierīci un stumdītu attēlus? WTF? 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā