Planšetdators

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika Planšetdators

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #280621
    faq
    Participant

    Es vienīgais no rīta pohains pamanīju, ka topika autors troļļo. Bet kautkā visi draudzīgi noskaņoti. ÄŒalim neizdevās.

    #280622
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vienīgais, kas mani pašlaik uztrauc IPad 2 planšetdatorā ir tas, ka nezinu kā ir ar filmu ielādi no datora un mūzikas, jo dzirdētas ir visādas problēmas ar Apple produktu sinhronizēšanu uz Windows. Kādam nav bijusi pieredze?

    #280623
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ar sinhronizāciju nav nekādu problēmu, piemeram izmantojot “AVPlayer” filmas nav nepieciešams konvertēt, tāpat var arī flac’us klausīties ar attiecīgo programmatūru. Protams to visu nāksies darīt caur iTunes, bet tas nav tik briesmīgi kā daudzi to pataisa. Protams ja nelieto iTunes principa pēc, tad tā jau cita runa. Mans subjektīvais viedoklis: Caur iTunes pat ir vieglāk pārvaldīt, kaut kā neliekas vairs ērti bīdīt šurpu turpu caur copy&paste. Neskaitot ka uzreiz redzama statistika par atskaņojumu skaitu uz ierīces un vērtējumu kādu esi pats piešķīris. 🙂

    #280624
    Willis
    Participant

    Par Apple iPad 2 labu aprakstu var izlasīt te un par Samsung Galaxy Tab arī tur pat .

    #280625
    Genādijs
    Participant

    Pārdod nieri kā normāls apple gīks un izdari sabiedrībai pakalpojumu.

    #280626
    robinsjanis
    Participant

    Es personīgi iesaku Asus Transformer tf101, jo cik esmu youtube skatījies, asus uzvarēja ipad un samsung galaxy tab 10.1, + transformer var pievienot klaviatūru un tad viss kopā izskatās kā laptops un baterija tur 16h.

    #280627
    tox3
    Participant

    ITunes uz windows, vismaz agrāk bija baigā bremze

    #280628
    determo
    Participant

    Iesaku Asus Vivotab Smart, ar tiem Ipad-iem neko isti nevar izdarit, nakotne aiz pilniem windows 8 plansetdatoriem. Var stradat gan ar Wordu gan ar Photoshopu.

    #280629
    ruukjis
    Participant

    Labrīt. No kādas alas Jūs būtu izpēries?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā