Playstation 3 vai Xbox 360?

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles Playstation 3 vai Xbox 360?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157498
    j.c
    Participant

    Sveiki, esmu nolēmis iegādāties spēļu konsuli. Kura no minētajām būtu labāka un kāpēc? Kādi ir plusi un kādi mīnusi katram.

    #292386
    deivs001
    Participant

    Man jau liekas, ka gaumes jautājums. Nav konkrēti pasakāms, kura ir laba, kura ir slikta, nezinot tavas vēlmes. Vari paskatīties spēles, kuras ir ekskluzīvas uz kādu no minētajām konsolēm. Piemēram, Forza ir tikai uz Xbox.

    #292387
    Garinsh
    Participant

    Tikai un vienīgi ekskluzīvi šajā ziņā ir no svara. Tādēļ jāizvērtē, kuras spēles lielāka vēlme uzspēlēt.

    Xbox 360 populārākie ekskluzīvi:

    Halo

    Forza

    Gears of War

    Alan Wake (tagad arī pieejams PC)

    Fable

    Dead or Alive

    PS3 populārākie ekskluzīvi:

    Uncharted

    Gran Turismo

    The Last of Us

    Killzone

    God of War

    Demon`s Souls un Dark Souls (otrais pieejams arī PC)

    Heavy Rain

    Shadow of the Colossus

    inFamous

    LittleBigPlanet

    Resistance

    Yakuza

    P.S. Konsole, nevis konsule!

    #292388
    Element
    Participant

    Lai speeleetu xbox online jaamaksaa katru meenesi, playstation network – nav.

    #292389
    Jaunzems
    Participant

    Dators. Nopietni. Planetside 2, 64 spēlētāju Battlefield serveri, Skyrim ar modiem, Steam un Origin gadalaiku atlaides, pele un tastatūra; un spēles, kas nemaksā 30 latus gabalā.

    #292390
    root
    Participant

    +PS3 DUST 514

    #292391
    Creep
    Participant

    Peli un tastatūru par plusu varētu uzskatīt tikai un vienīgi šuteriem un stratēģijām. Pārējos žanros šis vadības veids ir diezgan nelietojams. Tiesa, neviens neliedz lietot gamepad uz pc…

    Tiesa gan, konsolēm ir viens nopietns pluss: local multiplayer (kaut vai vairumā gadījumu tas pats split-screen). Tas ir tas, ar ko konsoles var lepoties. Vienīgi nežēlīgi žēl, ka arī to no konsolēm tagad vēlas iznīdēt. Uz Sega genesis un PS1 bija tik izcili gabali, ko spēlēt bariņā, bet nu arvien retāk gadās redzēt ko jaunu, kas atbalstītu local multiplayer.

    #292392
    Garinsh
    Participant

    Tas noteikti nav noteicošais, dabūju uzspēlēt alfa (varbūt beta) versiju spēlei, tāds random generic sci-fi šūteris sanācis, kur viss pārāk pelēks un vienveidīgs. Klases, ieroči arī diezgan klasiski, vienīgais interesantais ir sasaiste ar EVE, bet to vēl nedemonstrēja.

    #292393
    Raivix
    Participant

    Es gan nepiekritīšu, ka galvenā atšķirība ir ekskluzīvās spēles. PS3 visas spēles, pateicoties Blu-Ray, ir vienā diskā, bet X360 dažas pat 4 diskos. X360 gadījumā par multiplayer ir jāmaksā apmēram 25Ls gadā, PS3 – par brīvu. Savukārt PS3 nav kinect, kas mājas ballītēs ienes pamatīgu jautrību (esmu pats par to pārliecinājies). 🙂 Un ir dažas fantastiskas ekskluzīvas spēles, piemēram, Forza. Un kontrolieris Xbox’am, manuprāt, ir krietni ērtāks.

    #292394
    Garinsh
    Participant

    Pie kājas disku skaits un kontrolieri, ja PS3 ekskluzīvās spēles vairāk simpatizē. Online maksai arī nav lielas nozīmes, ja var nopirkt konsoli, tad var arī par Online play samaksāt. Kinect vēl var ņemt par reālu argumentu konsoles izvēlē, bet tas arī pasākums tikai kazuāļiem, ja interesē nopietnāks geimings, tad Kinect var iet ratā.

    #292395
    Raivix
    Participant

    Nu tas gan – Kinect nav hardcore geimeriem, bet tīri jautrībai.

    #292396
    rizhee
    Participant

    jautrībai un labām fiziskajām aktivitātēm. muskuļi labi sāp, ja kādas divas stundas nolēkā pie TV.

    #292397
    Aldis
    Participant

    Datorā ir savas spēles, kgan.. pele vai klava tas nav noteicošais – man piemēram kā es ko spēlēju pie PC ir džojstiks 🙂

    Okei – es šūterus kā sugu var teikt nespēlēju, vai ar peli bakstāmos WOW-us, lol-us utt.. 😀

    Man vairāk platformenes, braucamgabali un tāda tipa.. 🙂

    #292398
    Jaunzems
    Participant

    Tur jau ir tā štelle – PC var izmantot gan ar tastatūru un peli (vitāli šūteriem, es nesaprotu, kā BF uz krustkastēm un stacijām var vispār paspēlēt); gan Xbox vai jebkuru citu kontrolieri, gan joystiku, gan stūri/pedāļus, būtībā jebko, kam galā USB štekeris.

    #292399
    Kon
    Participant

    Jaunzem ej nahuj takš

    #292400
    Jaunzems
    Participant
    #292401
    Wuu
    Participant

    Savu Xboxu neesmu 2 mēnešu laikā pat ieslēdzis, pilnīgs mēsls.

    #292402
    rizhee
    Participant

    ieslēdz, ir jauns update, ar IE kur viņu pat var lietot.

    #292403
    Kon
    Participant

    būdā!

    #292404
    Garinsh
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā