Portal 2

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #267192
    Wuu
    Participant

    Kad esmu ārpus Latvijas arī nopērku kādu disku, tie vismaz plauktus izdaiļo, bet manā miestiņa neko nevar iegūt ne filmas, ne mūziku. Vismaz labi ka es filmas neskatos.

    #267193
    Gakh
    Participant

    @shb-,

    Viņi speciāli ieturēja pirmās versijas sarežģītības līmeni (kautko tādu pa ausu galam vienā intervijā dzirdēju).

    Runājot par garumu, arī kautkur pa ausu galam dzirdēju ka būšot map making toolis priekš otrā portāla (un cik nopratu, tad tieši priekš portāla, un laikam ar “Vārstuļa Ä€mura Redaktoru” nevarēs uzmeikot kartes, vai varbūt varēs, bet būs sarežģitāk)

    #267194
    nevertell
    Participant

    Nē, vnk SDK vēl nav priekš otrā portāla iznācis, ar āmuru domājams jau var tagad taisīt.

    Grūtība ir tāda, kāda tā ir, tāpēc, lai cilvēki, kas pirmo nav spēlējuši, neaprautos vienā spēles punktā.

    Riebjas tas, ka geimings paliek meinstrīmīgs un visu pataisa pieejamāku mājsaimniecēm.

    #267195
    shb-
    Participant

    Klejoju pa tīmekli un uzdūros kam interesantam:

    https://www.strategyinformer.com/pc/portal/mod/23410.html

    Pievērsiet uzmanību, kas ir moda autors.

    #267196
    shady
    Participant

    Skatos pāri 40 komentāriem…intereses pēc ievadīju youtubē. Es saprotu, ka tā ir spēle, bet tomēr…KAS TAS IR?

    #267197
    nevertell
    Participant

    Nezinu, es laikam esmu fanbojs, bet VALVe spēles man šķiet savādākas.

    Un neizskaidros tev neviens, kas tur ir, ja pēc video tur neko neredzi. Nočiep kādam vai pats nopiratē šito vai pirmo portālu un paskaties, kas tur ir. Pirmais bez problēmām iet uz linux’a.

    Varu teikt, ka tur ir makten labs humors un nav pārāk liela atkārtošanās.

    #267198
    Gakh
    Participant

    @shb-,

    Hviņzin kā tur ir, tikpat labi kāds to var izmantot par savu nikneimu, slinkums meklēt kautko vairāk 😀


    @shady
    ,

    tas ir tas, kas ir atšķirīgs no visām citām spēlēm, un ja nezini storī lainu, tad arī rodas šādi jautājumi 🙂

    Kā arī ja neesi spēļu fans (neintresējies pārāk bieži par geimiem, u.tt) un paskatoties kādu gameplay video protams ka neiebrauksi tajā visā… Ja tiešām ir intrese, pameklē pēc story line, un tici man, ja reizēm patīk uzspēlēt kādu spēli (kas nav tikai šaušana, un kur vajag loģisko domāšanu), tad noteikti gribēsi pamēģināt iziet pirmo posrtālu, un tad otro (un jā, humors patiešām labs tur ir, VALVe vienkārši sūdus nemāk uztaisīt)

    #267199
    Aldis
    Participant

    Spēles Portal ekonomiskā versija, pa brīvu 🙂 https://portal.wecreatestuff.com/portal.php :]

    #267200
    nevertell
    Participant

    Flešportāls tāds flešlaits vien ir.

    #267201
    Wuu
    Participant
    #267202
    zivs
    Participant

    paarmainjas peec, kaut kas skataams no Wuu. Zhetoni un uvazhuha!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā