Programmatūras licences darba vietā

Sākumlapa Forumi Software Windows Programmatūras licences darba vietā

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #310270
    opengraybox
    Participant

    @MeistarsUnVergs ahuunais outlaw – likumi uz mani neatiecas – es pats tos veidoju – tak chali tu pats esi trolis, kursh normals cilveks izies publika, pateiks “es zogu” un vel parejos par idiotiem nosauks ! Tas tikai pie mums te forumos ta var – sen jau veziti tevi nolikt, panjem no muguras un ej un esi misters : es-stavu-pari-parastajiem. Lashara blin no laukiem – vot pec ka tu izklausies – klusi savac savas mantas no shejienes un turpini but arpus-likuma, bet bez komentariem forumos lai cilvekiem nav jasmin lasot tavus sunja murgus

    #310271
    Anonīms
    Neaktīvs

    A ko tu te izkomandējies.Lai cilvēks raksta ko grib,vismaz interesanti lasīt.Ir liels daudzums cilvēku kas jūsu tupajās apspriedēs nepiedalas,bet vienkārši lasa un izklaidējas.

    #310272
    ruukjis
    Participant

    Wow, tu te atnāc nosauc visus par kopīrastiem ar izskalotām smadzenēm un tagad apvainojies, ka tev viss forums klūp krāgā? Pizģets princese!

    Vispār es vēljoprojām uzskatu, ka tavu sievu ar varētu pa dienu vālēt kāds cits, kamēr tevis nav mājā – a ko nozagt jau netaisās, atstās tādā stāvoklī kā atrada… Arī ar savu algu tu varētu dalīties ar kādu, kurš prot nokopēt tavu parakstu, kāpēc gan ne, tu taču tā dari un uzskati to par normu.

    #310273
    dexsters
    Participant

    Pēc manām domām tādām lietām kā Windows operētājsistēma,MS office un vēl vesalai rindai softu būtu jābūt free for private use.Biznesa vajadzībām maksas.Vienreiz kāds varētu pateikt lai MS beidz tirgot Windows Home edition versijas biznesa lietošanai.Pilnīgi kretinē šitie dažu centīmu ekonomētāji uz vajadzīgām lietām.

    #310274
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Es joprojām uzskatu ka tu esi ar izklizmotām smadzenēm ja nespēj saprast atšķirību starp kiberpasauli un reālo pasauli. Pirātisms nav zagšana, gluži tā pat kā kotlešu cepšana nav rekets. Man nekas nav pretī nokopēt manā rīcībā esošos oriģinālos Microsoft diskus. Nekas no tā nemainīsies. Vēl mazāk mainīsies ja uztaisīs copy-past uz ISO failiem. Toties savu draudzeni citiem netaisos dot. Pirmkārt jau viņa nebūs tam ar mieru 🙂

    Uz manīm attiecas tikai saprātīgi likumi kā nenogalināt bez iemesla, nezagt, nelaupīt utt. Un ja nemaldos tad savulaik pat Ropbespjērs bija teicis ka stulbi likumi nav jāpilda.

    #310275
    ruukjis
    Participant

    Nē, tu esi ar izklizmotām smadzenēm. Arī tavas mašīnas aizņemšanās nav zagšana (OK sieva bija stulbs piemērs).

    Es gan varētu piekrist dexterim – būtu forši, ja mājas lietotājam softs būtu bez maksas. Bet uzņēmumiem… ja es būtu softu izstrādātājs, es būtu ļoti aizvainots – tu pelni naudu ar MANU softu un vēl nekaunies par to man nesamaksāt – tu parazitē uz manām idejām.

    #310276
    dexsters
    Participant

    Pirātisms ir zagšana,cita lieta ka autortiesību likums ir novecojis un būtu jāmaina.Ja Hitlers būtu zinājis ka pasauli pakļaut var uztaisot Windows………..

    #310277
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Un karstmaizišu cepšana tomēr ir slepkavība.

    Tu apjēdz to ka nokopējot no neta softu vai jebko citu neviens bits neizmainās oriģinālam!? Toties palietojot svešu mašīnu viņai gan izmainās stāvoklis, nodilums, atomi dzinējā maina savas pozīcijas, salonā parādās asiņaini preziki utt.

    Reālā pasaule balstās uz atomiem un termodinamikas likumiem. Kiberbasaule balstās uz bitiem. Kiberpasaule darbojas pēc pavisam citiem likumiem nekā gaļas pasaule. Nav labi pūlēties gaļas pasaules likumus ieviest kiberpasaulē. Un otrādi.

    #310278
    dexsters
    Participant

    Tu tikai aizmirsti pašu galveno,lai tu to softu varētu dabūt un izdalīt tālāk kādam tas ir jāuzprogrammē.Kā tad pēc tavām domām šis process būtu jāveic?Talku veidā,brivprātīgi un pa vakariem bet dienā jānodarbojas ar ko kas ir fizisks-piemēram strādāt kuģu būvētavā par apkopēju……..

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā