PS3 laušana, svētie kari, visāda muldēšana, etc. :>

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles PS3 laušana, svētie kari, visāda muldēšana, etc. :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153016
    Crow
    Participant

    [img]https://www.bildites.lv/images/b7tnyfae9n7kcfrb0yhv.png[/img]

    [align=justify]Pēc četru gadu ilgas visas pasaules konsoļu “urķu” mocīšanās, iespējams, tomēr izdevies pieķert Sony neizdarībā un pavisam salauzt PlayStation 3 aizsardzību pret dažādu Sony nesankcionēta koda izpildi. Torrentu lielveikalā (un tamlīdzīgās vietās) iepirktās spēlītes jau var spēlēt arī pašlaik, izmantojot modificētu firmware ar versijas numuru 3.41 vai mazāku. Taču šis panākums dos iespēju atkal uzstādīt Linux uz jebkura PS3, tai skaitā Slim, kā arī, dabiski, izpildīt jebkuru citu kodu.

    Kādā veidā? Nu tātad – esot atklāts veids, kā pierunāt PS3 atklāt privāto atslēgu. Ar tās palīdzību tad arī varēs parakstīt kodu, lai PS3 “bez ierunām” to “ņemtu pretī”. Mirušie kriptogrāfijas profesori griežas savos zārkos riņķī un vēlreiz, jo Sony nav papūlējušies izvēlēties nejaušus skaitļus šīs atslēgas ģenerēšanai.

    Okei, overhype alert. Viss vēl nav noskaidrojies, bet Linux fanbois, kā arī zaglīgie, puņķainie pirāteļi var jau sākt turēt īkšķus par “urķu” grupu fail0verflow, kas šo visu projektiņu bīda uz priekšu.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hcbaeKA2moE[/youtube](odziņas sākas 33. minūtē)

    Avots: 1

    Vairāk informācijas:

    https://twitter.com/fail0verflow

    https://fail0verflow.com/

    #257211
    Izliecies
    Participant

    Phh, kam to Linux vajag! 😀

    Sen jau tā var spēlēt pirktās spēles? Man likās, ka PS3 līdz šim brīdim bija 100% nepirātisks.

    #257212
    Wuu
    Participant

    Jēga? :>

    #257213
    Crow
    Participant

    Nu pašiem “urķiem” jēga noteikti ir +10 cm virtuālajam krānam un, kazi, IRL ar paaugās mazliet 😀

    Tomēr vajag mazliet būt kauč kam paurī, lai šito nostrādātu.

    Izliecies: https://www.ps3hax.net/2010/11/ps3-jailbreaking-f-a-q-an-amateur-users-guide/

    Jēga ir tāda, ka jaunākās spēlītes obligāti prasa firmwāri, kas vēl nav salauzta, jo vecā metode vairs nedarbojas. Turklāt jebkura tamlīdzīga laušana ir tāda deķīša staipīšana – jamie uzlauž vienu versiju, Sony izlaiž un obligāti prasa jauno versiju. Ar šo metodi tam laikam tiktu pielikts punkts.

    Par to Linux… meh, es ar nezinu, kam tādu vispār vajag :p

    Pataisīt PS3 par pilnvērtīgu datoru? Spēlītes defaultā, internetos sēdēt tāpat jau var. Ko tur vēl var, nezinu, bet laikam jau neko daudz.

    #257214
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Jēga ir tāda, ka jaunākās spēlītes obligāti prasa firmwāri, kas vēl nav salauzta, jo vecā metode vairs nedarbojas. Turklāt jebkura tamlīdzīga laušana ir tāda deķīša staipīšana – jamie uzlauž vienu versiju, Sony izlaiž un obligāti prasa jauno versiju. Ar šo metodi tam laikam tiktu pielikts punkts.


    Onlinē tāpat netikt, jēgu neredzu :> Vienīgi singlplayerī padzenāt kaut kādus meslus, mūsdienās jau visas spēles uz multiplayeri balstītas.

    #257215
    Crow
    Participant

    Nu jā, PSN nav pieejams. Bet var spēlēt LAN’ā, mazliet pamocoties tur ar modošanu. Un konsolistiem jau ir arī Split Screen prieki :lala:

    Man šķiet, ka tu tak esi ķerts cē-ēs-šņiks, ka tev viss tik multiplayer. Man simts gadus tas multiplayer nav vajadzīgs, multiplayer smird, sucks, ffffuuu (flame=on) 😀

    #257216
    Kon
    Participant

    Plusels Crow’am par multiplayer’u (, ja neskaista co-op/versus sēžot vienā istabā). :>

    Mani tikai interesē, kur tika iegūta informācija, ka spēlējot offline’ā Es iegūšu mazāku user experience? Bullshit.

    Š ajā pavedienā saskatu milzīgu potenciālu, varu iedomāties vismaz trīs četrus dažādus svētos karus :>

    #257217
    Evers
    Participant

    Es gan piebalsošu Wuu. Vidējā šūtera Single Player kampaņu var piebeigt pāris vakaros, gandrīz žēl pat pirātos kačāt, kur nu vēl pirkt, īstā odziņa ir Multiplayer.

    #257218
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Nu jā, PSN nav pieejams. Bet var spēlēt LAN’ā, mazliet pamocoties tur ar modošanu. Un konsolistiem jau ir arī Split Screen prieki :lala:

    Man šķiet, ka tu tak esi ķerts cē-ēs-šņiks, ka tev viss tik multiplayer. Man simts gadus tas multiplayer nav vajadzīgs, multiplayer smird, sucks, ffffuuu (flame=on) 😀


    Nav naudiņas ko nopirkt oriģinālo spēli? :lala:

    Gribu redzēt ar ko tu aizvietosi šito, ar singplayeri…

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cNVRn2hnA34[/youtube]

    Vienīgā normāla singlplyer spēle šogad ir Mass Effect 2 un pāris 2 stumdu indy gabali.

    #257219
    skirmish
    Participant

    Viens no ieguvumiem uzbāžot uz PS3 linuxi būtu cluster’u veidošana.

    #257220
    Crow
    Participant

    Un tā, trampapapam! Sākas svētais karagājiens! 😀

    Es nemaz droši vien neatbildēšu uz to. Bet multiplayer serveri ir pilni ar pokemoniem, ūberkrutiem pwneriem, kemperiem, čīteriem, lageriem, un five nines gadījumu tur nav ne smakas no tā, ko izrāda treileros, vienkārši liela gaļasmašīna. Pārējais multiplayer ir WoW un WoW ar citiem nosaukumiem, kuri vispār smird pēc definīcijas, jo ir augstākā mērā bezjēdzīgi. Vienīgais jēdzīgais multiplayer varētu būt ar čomiem savākties un tad virtuāli ielaist lodi pierē (vai izpostīt “bāzīti”) tam, kurš pēdējais palika parādā par alēnu saldējumu :>

    Citādi – man pamatā ir svarīgs story 🙂

    Jā, un man gateris neizmaksāja kompensāciju par nozāģētajiem knaģiem, tāpēc man nav naudas, par ko nopirkt spēlītes 🙁

    Bez tam, es uzskatu, ka Kartāga ir jānoposta! 😀


    Par tēmu: jā, vecie, biezie PS3 jau tika izmantoti klāsteros. Piedevām pat ASV Gaisa Spēku superdatorā Condor, kas tobrīd iekļuva Top 50, bet kopumā izmaksāja tikai 20 ļimonus. Sony šo iespēju fiksi nogrieza tāpēc, ka sākotnēji PS3 tika pārdots par cenu, kas bija labu tiesu zemāka par tā pašizmaksu; jamie atguva naudu un guva peļņu no spēlīšu un pribambasu tirgošanas. Svētā copyright protection dēļ šī iespēja vēlāk netika atgriezta. Un te nu mēs esam.

    #257221
    Wuu
    Participant

    Crow, viegls jautajums. Kad Tu pedejo reizi esi nopircis kadu speli?

    edit: Vai esi vispar apsveris tadu domu? :devil:

    #257222
    Crow
    Participant

    Ēēm, tālajā 2004-ajā, Wizardy 8 :lala:

    #257223
    Stat1CX
    Participant

    Pilnībā piekrītu Crow, manās acīs pats svarīgākais ir labs story line un game play, no kura iekš multiplayer nav ne smakas. Multplayer ir spēlējams tikai ar draugiem un cilvēkiem kurus tu pazīsti, tikai un vienīgi tad tas pārvēršas par kaut ko labu. Spēlējot ar svešiem, nezināmiem pokēm lielākā daļa no spēles atmosfēras un interesantuma tiek zaudēts. Tieši tādēļ MP spēlēju tikai ar draugiem, vai nespēlēju vispār.

    #257224
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Ēēm, tālajā 2004-ajā, Wizardy 8 :lala:


    Jautajumu vairak nav, cik saprotu tavas zinasanas talak par CS MP nesniedzas…

    #257225
    nevertell
    Participant

    Domā kāds tagad vēl taisīs jaunus klasetrus no ps3 ?

    Un wuškina jaunskungs, 2 spēles, kuras man visvairāk patika uz ps3, es iekš MP pavadīju mazāk par stundu. Abās kopā.

    #257226
    Crow
    Participant

    Wuu wrote:

    Jautajumu vairak nav, cik saprotu tavas zinasanas talak par CS MP nesniedzas…


    Sūdīgi saproti. Jo pastāv LAN, Hamachi/VPN, neoficiālie/krakotie serveri, free-2-play & shit. Ä€, un ir arī citas spēles, ne tikai šaujamgabali (eu, nevar būt, ne?). Bet nu galvenais, ka par tēmu bazars, kā parasti. :>

    nevertell: hvz. Oficiāli jau nebūvēs. Bet MD5 parakstītu SSL sertifikātu laušanas aparāts arī tika uzveidots no 120 gabaliem. Priekš tīrākās hakošanas ieinteresētām grupām tas varbūt pat sanāktu izdevīgāk un mazāk aizdomīgi, nekā mēģināt kko līdzīgu būvēt no pīšļiem vai taisīt botnetus. Modificēts Cell jau tak tiek izmantots veselā čupā superdatoru, jauda tur ir. Hvz.

    #257227
    Kon
    Participant

    Wuu wrote:


    Vienīgā normāla singlplyer spēle šogad ir Mass Effect 2 un pāris 2 stumdu indy gabali.

    Tātad man bija taisnība visus šos gadus, PC geimings iet pa d*rsu, konsoles ftw! (second war started)

    #257228
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Sūdīgi saproti. Jo pastāv LAN, Hamachi/VPN, neoficiālie/krakotie serveri, free-2-play & shit. Ä€, un ir arī citas spēles, ne tikai šaujamgabali (eu, nevar būt, ne?). Bet nu galvenais, ka par tēmu bazars, kā parasti. :>


    Bazars labs 😀 Noteikti LAN, Hamachi/VPN, neoficiālie/krakotie serveri, free-2-play & shit ir DAUDZ krutak par parastu normalu MP… Nevar but ne?

    #257229
    Crow
    Participant

    Wuu: Naē, LAN ir kruc, to var spēlēt ģimenes lokā, klusi, pie kamīna, kā tur tālāk bija. Pārējie MP vienādi tizli :devil:

    KoJan: izaicinājumu nepieņemu! You all suck anyway. On ice. © Sery 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā