Šā gada karstā vasara

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Šā gada karstā vasara

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151862
    samurajs
    Participant

    Š ogad vasara ir ievērojami karstāka par vidējo Latvijā. Kā jums tā patīk?

    #244092
    zemith
    Participant

    saki, ko gribi, bet man patīk 😉 😉 Manā mājā auksts visu laiku, nepārdzīvoju. Vienīgais, kad jābrauc ar mašīnu, tad gan ir nāve.

    #244093
    web33
    Participant

    Uzmetu aci tiko istabas gradusņikam 29c 🙂 ,bet nu ir ok cik tad mums tā vasariņa,labi ja 2mēneši var paciest

    #244094
    daGrevis
    Participant

    Nu nezinu, visi runā: “Ai, cik karsts!” Es gan nejūtu to dižo karstumu tik ļoti. Man patīk! ^^

    #244095
    KristoZ
    Participant

    Kaut kā, diemžēl, tā arī nesanāca izbaudīt šīs vasaras karstumu… Kad riktīgajā karstumā biju Latvijā, tad biju tik aizņemts, ka pat nopeldēties nesanāca; bet, kad aizbraucu pie jūras (starp Ventspili un Kolku) ar teltīm, tad bija salīdzinoši drēgns un lija lietus. :[

    Tā kā, ironiskā kārtā, man personīgi no tās diez kas netika, lai arī karstums patīk. 😉

    Un izsaku visiem tiem līdzjūtību, kam mašīnās nebija kondicionieris, vai tas nedarbojās. Š oreiz man paveicās, bet esmu arī pirms vairākiem gadiem izbaudījis, kā tas ir – pāris dienas braukt cauri eiropai ar mantām piebāztā mašīnā, 35-40 grādu svelmē. Mašīnā AR kondicionieri, kas nedarbojās. 😀

    #244096
    Kon
    Participant

    Š aurajā gultā pat bez nekādām “aktivitātēm” sviedri karstākajās naktīs lija aumaļām, tas būtu galvenais mīnuss.

    Es pa šo vasaru esmu pazaudējis sūri grūti uzkrātos 10 kg ;(

    #244097
    tox3
    Participant

    Man nepatīk karstums. Š odien bija diezgan karsts un ar draugiem nolēmu dienu pavadīt karjerās. Rezultātā esmu apdedzinājies saulē, kaut vai nesauļojos.

    #244098
    msh
    Participant

    Man patīk šī lietainā vasara 😀 Š ī nedēļas nogale kā reiz bija nevis lietaina bet saulaina… 🙂

    #244099
    buipisLV
    Participant

    Patīk, pat ļoti. Gribētu pat lai visu gadu būtu 30~40 grādi, jo mājās ir ~20 grādi, un ja tu esi ārā tad jebkurā laikā vari aiziet nopeldēties. 🙂

    #244100
    nevertell
    Participant

    Nezinu, tas karstums tāds, nosacīts. Visi apkārt sūdzās, es tik minos uz priekšu. Labāk, ka ir šitāds, nekā kādi padsmit grādi un lietus nonstopā. Kautgan pa lietu arī patīk staigāt.

    Vienīgā lieta, kas riebjas, ir biežais pērkona negais, kas ir potenciāls drauds manam, jau tā pat knapi ejošajam, datoram.

    #244101
    McAnder
    Participant

    Ir jau jauki ja mājās ir vēss, bet manā būdā kā saunā, un iestājoties tumsai temperatūra vēl palielinās…

    #244102
    Foxsk8
    Participant

    Ja blakus ir peldvieta, dīķis, jūra, tad vēl kaut kā var izvilkt, bet visu dienu pavadot darbā, pie PC, tādā karstumā vienkārši krītas produktivitāte, slikta dūša, reiboņi, nogurums, un tā katru dienu no jauna, kad bija lielais karstums. Vismaz labi, ka sākusies lietus sezona, vismaz kaut kāds vēsāks gaiss sāk parādīties.

    #244103
    _Mo3_
    Participant

    labāk tā, nekā kad ir auksts!

    #244104
    RicoPico
    Participant

    Jāatzīst, ka ir maķenīt par karstu. Darbā vēl nekas- te patstāvīgi valda +24 celsija grādi. Bet mājās (+30) dēļ karstuma bieži vien nevaru aizmigt.

    #244105
    izredzētais
    Participant

    līdz šim es domāju ka man karstums iet pie sirds.. vislabākā temp ir ~20-23 grādu robežās.

    ceļojumos karstums ir lab lieta, bet kad tādā ir jādzīvo tad ir pakaļā 🙂

    #244106
    Crow
    Participant

    nevertell wrote:

    Nezinu, tas karstums tāds, nosacīts. Visi apkārt sūdzās, es tik minos uz priekšu. Labāk, ka ir šitāds, nekā kādi padsmit grādi un lietus nonstopā.


    THIS!

    Mani vairāk ietekmē magnētiskās vētras 😀

    #244107
    Obsid’
    Participant

    Š ovasar īsteni karstas man bij tik ~2 dienas, pārējās bija siltas/patīkami karstas/nepietiekami siltas. Man pat pa karstumu tieši kaut kā labāk strādājas, jo, kad visas lietas padarītas, ir tik labi pazvilnēt pie kādas ūdenskrātuves.

    #244108
    Evers
    Participant

    Priecē, tā tomēr ir vasara 🙂

    #244109
    reGative
    Participant

    Ja temperatūra nepārsniedz aptuveni +31 grādu, viss ok, bet kad ir pāri 30, tad ir tā, kā ir…

    #244110
    izredzētais
    Participant

    regative, tātad 31 ir mazāk par 30?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā