Šā gada karstā vasara

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Šā gada karstā vasara

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #244111
    Foxsk8
    Participant

    Optimāla temperatūra ir ap 18 – 20, tālāk jau iestājas žars, kas nav paciešams. Un vispār, no veselības viedokļa ņemot, sirds slimniekiem, utt…. ieteicamā temperatūra varētu būt ap kādiem 16 grādiem, jo vēsāks, jo labāk.

    Ja vēl pie mums būtu tāds žars visu vasaru, no vietas, 25 – 30, tad būtu jāmaina ritms, pa dienām guļam, pa naktīm rukājam.

    Sanāca te Itālijā, Sicīlijā padzīvoties, tur tieši tā arī dara, pa dienu visi veikali ciet, cilvēki guļ, uz kādiem 4 – 5 sākas diena, cilvēki iet uz darbu, veikali verās vaļā, utt… Kad biju tur, gulēju kā nokauta “cūka”, ne lāga ko pa dienu padarīt, ne pa nakti, jo bioritms jau ir cits.

    #244112
    Izliecies
    Participant

    Nu nezinu, līdz 25 ir ok. Varbūt tāpēc, ka, dzīvojot dzīvoklī, kur ziemā kurina normāli, būšu pieradis, bet nu hz. Tevis minētie 16 jau ir auksts – tā kā rudenī. Bet nu faktiski tā varbūt arī ir, ja fiziski strādā, tad tevis minētie 18-20 varētu būt ok, bet nu, ja sēž un neko nedara, tad tā ir kā ir.

    #244113
    Nikkys
    Participant

    Istabā kondicionieris… turas uz 25’C…

    Paradīze tiem, kuriem atvaļinājumi nav pašā karstumā, taču darbs saistās ar serveru administrēšanu…

    Daudzās vietās tiek ievērota konstantā 20’C robeža šajā telpā. Man, šogad nesanāca vasaru pavadīt tā… 🙂

    #244114
    Athlons
    Participant

    foxsk8 wrote:

    … ieteicamā temperatūra varētu būt ap kādiem 16 grādiem, jo vēsāks, jo labāk…


    😀 nu ja… gaļa labāk saglabājas augstumā…

    bet ja nopietni… nobalsoju par to, ka pārāk karsta…

    daudz labāk man gāja pie sirds un dvēseles (un ķermeņa labsajūtas) sniegiem bagātā un aukstā ziema… jā esmu “karstasinīgs” :devil: man daudz vieglāk ir sevi uzsildīt, nekā atdzesēt…

    īdeāli, ka mašīnā kondicionieris darba kārtībā… diemžēl darba devējs nav parūpējies par biroja dzesēšanu un dažas dienas bija vnk nāvējošas…

    #244115
    Kualds
    Participant

    Viss jau būtu labi, ja pa nakti nevajadzētu cepties arā un nevarētu pagulēt. Bez visa tā pa dienu uz karjerām patīk aiziet paplunčāties.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā