Spameri Notepadā: vienreiz pietiek!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Spameri Notepadā: vienreiz pietiek!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 125 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #208022
    Sid
    Participant

    Nav jūzeru, nav problēmu un miers 😀 Turpmāk varētu dzēst arī komentārus vienkārši par stulbu saturu, piem., stulbs koments būtu tas, ko LDŽ teica par tizlajām ziņām visas dienas garumā u.tml.

    ob1, tas viss ir štrunts. Š eit ir ģermokratija, mani neuztrauc kas ko ir reģistrējis, ja lietotājs ir auns – bano/dzēš postus/cits, bet šeit viņš nepaliek un viss.

    #208023
    Foxsk8
    Participant

    _Mo3_: Sistēma mums arī bija agrāk uzlikta, nebija vajadzīgas, noslēdzu nost, tagad bail slēgt back, aizies kods ciet, tāpēc līdz V3 vajadzētu kaut kā izvilkt ar paziņojumiem un mutiskiem brīdinājumiem.

    #208024
    Anonīms
    Neaktīvs

    :mod: :mod: :mod:

    #208025
    Stat1CX
    Participant

    LētaisDžonijs wrote:

    Uz Dateju.lv iet negribu, nepatīk man tur dēļ veselas kaudzes ar p0k3m0ni3m.


    Tu domā šeit kādam vajag vēl vienu p0k3m0nu?

    #208026
    Foxsk8
    Participant

    LētaisDžonijs: Priekš tevis man panesās laba doma, banu izpirkšana par maksu 😀 😀 Savādāk es jau zinu, kā čīkstēji ob1, lai es tev noņemu banu. Tu esi kā uz delnas un tavs komentārs šājā tēma ir tiešām lieks, šeit apspriežas lielie, tādiem kā tev, šeit nav ko meklēt, piesļauj tēmu, man sanāk to pašu darītu, lai tev cilvēciskā veidā iestāstītu to, ko tu vēl neesi sapratis.

    #208027
    rajah
    Participant

    par to trešo brīdinājumu tas ir labs – dzēst pie velna un miers.

    neko tādu Džonijs ta neizteica sliktu ka nocenzēji :lala:

    #208028
    Foxsk8
    Participant

    rajah: Paredzu, ka visi sāks izteikt savas domas par viņa postu, kas neattiecās uz tēmu – līdz ar to svarīga tēma pāraugs bezjēdzīgu komentu jūrā. Vienreiz jau apspriedām par off-topic +/-, kurās vietās tas ir vēlams, kurās nē.

    #208029
    Jaunzems
    Participant

    Es tieši nepiefiksēju to brīdi, kad vecais labais Notepad, kurā visi savējie un runājam beztēmā jebkur un jebkad, pārvērtās par to, kas ir tagad ar cīņu “Džonis vs. administrācija feat. “lielie” lietotāji”, Staļinu un postu dzēšanu + tēmu slēgšanu…

    #208030
    Foxsk8
    Participant

    Jaunzems: Tas aizsākās kaqp vs Morpfeus. Lai tādus flame war nepieļautu uz priekšu, notiek šādas tēmas un līdzīgu tēmu risināšana.

    #208031
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu, nu Jaunzem, man likās ka tā cīņa ir beigusies, vizmaz no manas puses, jo man vairs nav iemesla kašķēties. Drīzāk no manas puses ir “Džonijs vs. d_l“. Bet tas tā. Jaunzemam ir taisnība par postu dzēšanu + tēmu slēgšanu, bet V3 varētu tiešām ieviest reputāciju.

    #208032
    samurajs
    Participant

    Tagad te savākušies advancēti lietotāji un apspriežamās tēmas nebūt nav tādas kā pirms gada. Līdz ar to arī augstākas prasības. Nu ļoti nepatīkami, ja kāds mūlāps pārtrauc ražīgu apspriedi ar “Linux ir mēsls!” utml.

    Hiperaktīvajiem atstātas 2 sadaļas spamošanai, citur viņiem nav ko meklēt. Mēs aizstāvēsim Notepad kolektīva, nevis pāris mazgadīgo intereses. Esiet gatavi.

    #208033
    iKey
    Participant

    ka pārbaudīs vecumu?

    Jāievieš e-paraksts? japarāda pase kādam no šefiem?

    Bet to mūžīgo kliedzēju: “tas un tas ir garām” bez pamatojuma, un tā tālāk skaitu tik tiešām vajag paretināt

    #208034
    Sid
    Participant

    ZuliXP, nav nekāds vecums sevišķi svarīgs. Ja būs problēma ar zināmiem mazgadīgajiem un nebūs cita iemesla, lai banotu – nobanošu, jo nav pietiekoši veci, lai šeit atrastos. Un vispār – es dzēsīšu postus subjektīvi vērtējot un banošu arī.

    #208035
    Anonīms
    Neaktīvs

    samurajs wrote:

    “Linux ir mēsls!” utml.

    Hiperaktīvajiem atstātas 2 sadaļas spamošanai, citur viņiem nav ko meklēt. Mēs aizstāvēsim Notepad kolektīva, nevis pāris mazgadīgo intereses. Esiet gatavi.

    Pilnīgi saprotu, šadus komentārus dzēst+lietotājus banot! Paldies dievam Hiperaktīvs lietotājs vairs neēsmu, bet gan Normāls lietotājs, kā arī neēsmu no tiek kas gudra un interesanta topika vidū iebļaujas “…. ir mēsls, tu esi stulbs …., un tu arī …..!“ Un kas par to, ja esmu mazgadīgs, bet rakstu tikpat normāli kā pieaugušie? Nevarēšu palikt dēļ sava vecuma?

    #208036
    Evers
    Participant

    Nezināšu gan teikt kā būtu vai nebūtu labāk, bet kopš Lētā parādīšanās visāda veida bezsakars te ir jūtami vairāk, itsevišķi lērums nejēdzīgu tēmu – aptaujas un staipīšanās topiki vairumā (pamatā tie nav slikti, bet kas par daudz, tas par skādi!), vēl visādi blogu spami utt.

    foxīts, pēc maniem novērojumiem, bija kādu laiku pierimis, bet tad Jaunzems pabakstīja viņu ar koku un …. zinošākie sakāmvārdu jau zinās 😀

    #208037
    deivs001
    Participant

    Diemžēl izskatāš, ka LētaisDžonijs cenšas savos gados būt jau pieaudzis, kas diemžēl viņam neizdodas, tāpat kā FireFoxitim. Tā kā protu ignorēt to, kas man nepatīk vai kaitina abu kadru postus vienkārši uzskatu par humora devu, lai neaizmirstu, ka arī starp mums ir tādi, kam ļoti vajag, lai viņus novērtē un papliķē pa plecu.

    Kas attiecas uz <13 gadīgiem, viņiem patiešām šeit nav ko meklēt, ja arī būtu tāda kadra nepieciešamība šeit, paši atrastu. Nejau dēļ gadiem nepieciešama šāda šķirošana, bet gan garīgajā attīstībā, diemžēl to nevar izmērīt, ja vien neliekam kārtot IQ testu pie reģistrēšanās. :D

    #208038
    viesic
    Participant

    samurajs wrote:

    Vairāki lietotāji Lietpratēja statusā cenšas pārvērst Notepad nopietnā inženieru portālā, un es atbalstu viņu centienus.


    Nu gribētos novēlēt veiksmi. Katrā ziņā, ja izdodas izcīnīt tādu slavu notepad.lv lapai, advancēti lietotāji būs daudz vairāk. Tā jau laikam ir visu lielāko LV forumu problēma, kur apgrozās daudz maz vairāk spechuku – automātiski sarodas lāmes ar savu offtopiku, zemo valodas kultūras līmeni, un aizbaida gandrīz visus advancētos lietotājus – un forums paliek ‘sīrupa’ līmenī. Domāju, ka daudzi atceras datuve.lv “Arta laikos” 😉

    Un par lietotāju banošanu, es personīgi, atbalstītu ļoti stingrus noteikumus, pārkāpi vienreiz noteikumus, brīdinājums, otrreiz – “atā… taisu logu ciet…” to pašu varētu attiecināt arī par rakstīšanas kultūru, domāju, ka tas nav pārāk daudz prasīts, lai aprakstot problēmu tiktu lietota latviešu valoda, nevis apzināta necieņa pret lasītāju, rakstot bez garumzīmēm (izņemot saprotamā translitā), poke stilā, vai vienkārši nesakarīgi vervelējot.

    Daudzos ārzemju forumos tas ir kā nerakstīts likums, ja nezini neko par taujāto tēmu – neraksti neko. Būs kāds kas zinās – atbildēs. 😉

    Varu vēl no savas puses ieteikt ieviest fīchu, ka topika aizsācējs var nomarķēt topiku, kā SPAM ON vai SPAM OFF. attiecīgi jebkāds spams/fleims/bezsakars tiek vai nu ignorēts, vai nu dzēsts (ar banu). Piemēram, ja rodas kāda specifiska, vai svarīga problēma, ko vajag steidzami atrisināt, nebūtu patīkami lasīt ārā vērtīgus padomus starp bez sakara plūdiem.

    Vēl laba fīcha – “thanx” punkti. ko var piešķirt moderatori, vai topika aizsācējs, par vērtīgiem padomiem, pareizi atrisinātu problēmu, un etc.

    #208039
    Jaunzems
    Participant

    te foksis teica, ka IQ tests pie reģistrācijas neder, jo blondīnes, kuras nāk pēc palīdzības, neko nesapratīs un nevarēs reģistrēties.

    Bet šis, pēc manām domām, nav palīdzības forums p0kimoniem (kā DTV.lv), bet gan profesionāļu apspriedes vieta un lasītuve. Vajag!!!!

    #208040
    deivs001
    Participant

    Nejau visas blondīnes ir dumjas. Kā arī IQ netiek pārbaudīts ar zināšanām kādā konkrētā jomā.

    Tīri teorētiski – Ja blondīne nepratīs kaut cik sakarīgi nokārtot kaut kādu vispāraptverošu testu, tad nepratīs arī izskaidrot savu problēmu citiem saprotamā veidā.

    #208041
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jaunzem, piekrītu tev par visiem 100%! Nav ko p0k3m te nākt, tam ir zābāks un dateja! Un par SPAM ON vai SPAM OFF arī piekrītu, jo ja nav svarīgs nekas, tad var offtopikā bish ieiet ar, bet ne lielā, tad komentāru dzēst un autoram banu! Par thanx puntiem arī piekrītu, ļoti labi varēs zināt ir tas leitotājs normāls vai nav.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 125 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā