Spameri Notepadā: vienreiz pietiek!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Spameri Notepadā: vienreiz pietiek!

Tiek skatīts 5 ierakstu – 121 līdz 125 (no 125 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #208122
    reGative
    Participant

    Tā arī vajag!

    Es personīgi vēlos vortālu, kur nav nepiedienīgu tēmu. Tādiem, kā LētaisDžonijs un Jaunzems, vajag ne tikai klauna statusu, bet arī

    1)iCirku, kur viņi izjokos cilvēkus;

    2)Nāves sodu (Notepadā vairs lai nereģistrējas Jaunzems) un būs miers šajā Vortālā!

    P.S. pirmais posts 😀

    #208123
    TokRa
    Participant

    samurajs wrote:

    bet nedrīkstēs mētāties ar vārdiem, kā “Windows ir labāks” utml.


    Pilnībā piekrītu, šāda atkarības propaganda ir jāizskauž 🙂

    #208124
    calabria
    Participant

    blja es nesapratu? kas nav neviena admina kas nevar sito izlabot? paskatieties uz taa jaunzema aka negribu lielities, bet naaksies parakstu. Man piemeram tas ir nepatikami, ka klauns sitadas lietas raksta. varat ar to ludzu tikt gala? Jo tikpat labi ta jau ari es savaparaksta varu likt kautko tipa ”hei hei hei jaunzems ir pimpis” vai kautko tamliidziigu 😀

    Tiesham sitie siichi saak kretineet riktigi ara, nevar viens no adminiem BEIDZOT tikt ar so gala, lai mums pie shis temas vairs NAV jaatgriezas?

    #208125
    izredzētais
    Participant

    da nu, jebkurš var likt parakstos ko grib 🙂 bet viss kas nāk no āksta mutes nevienu neinteresē 🙂

    patiešām, pozitīvs vortāls var būt līdz brīdim, kamēr nepanesās bērnudārzs, kad šī robeža šķiet pārkāpta, pozitīvums jāmet pie malas & jāsāk rīkoties.. profila dzēšana, šķiet, visoptimālākais veids kā šo sērgu izkaust.

    #208126
    daGrevis
    Participant

    samurajs wrote:

    linx wrote:

    Man ir labāka ideja par banošanu – lai foksis uztaisa tādu lietu, ka klauna statusa īpašniekiem pēc komentāra uzrakstīšanas paiet, nu teiksim, 10 minūtes, kamēr komentārs apstiprinās un parādās 😀 .. varbūt rakstītu mazāk muļķības!

    Man ir vēl labāka ideja: lai Foxis uztaisa, ka klaunu rakstītais pēc 10 min. pazūd vispār. Vismaz spams nekrāsies datubāzē 😀

    Cepums! :lala:

Tiek skatīts 5 ierakstu – 121 līdz 125 (no 125 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā