Tava tālruņa «firmware»

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Tava tālruņa «firmware»

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156588
    samurajs
    Participant

    Š eit parunāsim par mobilo tālruņu firmwarēm – protams, lielākoties domāti viedtālruņi. Mobilās OS attīstās ļoti strauji, līdz ar to tālruņu programmatūrai ir ne mazāka nozīme kā dzelžiem. Daudzi nesamierinās ar ražotāja piedāvāto OS, un instalē citu izstrādātāju programmatūru, ja tas iespējams.

    Protams, ja vajag tikai piezvanīt, tas varbūt nav tik svarīgi…

    Padalāmies arī iespaidiem par +/- pēc viedtālruņa programmatūras uzlabošanas.

    #286169
    buldozers
    Participant

    CyanogenMod uz LG P500. Tālrunis ir palicis ātrāks, baterijas laiks ilgāks, gļuko daudz mazāk, spēles, kas pirms tam raustījās, tagad iet ideāli. Oriģinālā firmware ir galīgi garām(nesaprotu, kā ar tādu sūdu vispār var pārdot). 😀

    #286170
    Raivix
    Participant

    Oriģinālais symbians, bet atjaunināts no Anna uz Belle. 🙂

    #286171
    Garinsh
    Participant

    Standarta andris sācis bremzēt, lai gan aplikācijas tikpat kā nekādas nav bāztas virsū, tāpēc sāku interesēties par custom ROMiem. Beigās piga vien sanāca, jo rūtot HTC Legend ir pārāk liels čakars. Tāpat neko vairāk par zvanīšanas funkciju, kādu dziesmas atskaņošanu un RSS rīderi man nevajag. Tiesa paveikt šo varoņdarbu ik pa laikam uznāk gribēšana, bet rezultāts un pavisam iespējamais fatālais iznākums nav tā vērti.

    #286172
    Nelabojams
    Participant

    Dzīvoju… ne gluži tankā, bet bruņumašīnā laIikam… nemaz nezinu, vai manam tālrunim ir kāda OS viedtālruņa nozīmē; nekad tas nav interesējis. Internetu tālrunī esmu lietojis vienu reizi – lai konstatētu, ka pēc mājas 24″ monitora skatoties telefonā var acis izmežģīt.

    #286173
    shady
    Participant

    Kad nav testa tālruņa uz rokas, tad lietoju savu SE X8, kuram esmu uzstiepis virsū GingerDX [Android 2.3.7] ar visiem pribambasiem. Esmu ļoti apmierināts.

    Par pašu GingerDX var palasīt šeit: https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1188486

    #286174
    Anonīms
    Neaktīvs

    CyanogenMod. Bija stabils neoficiālais mods, tagad testēju gļukainu oficiālo. Bet nu patīk tas, ka nav iekšā pēc noklusējuma kaudze dažādu nevajadzīgu aplikāciju + var regulēt jaudu un JVM Heap lielumu.

    #286175
    aly`
    Participant

    Man ir Huawei U8650 Sonic un arī apriebās lagojošās animācijas un gribējās ko jaunu, tāpēc tagad ir Cyangoenmod 7.2. Stabili labākais roms kādu var dabūt, cik esmu skatījies, telefons tagad ātrāks, izskatās daudz līdzīgāks ics un priekš prasīgākām spēlēm arī varu overclockot cpu. Plus ar visu OC bača arī ilgāk kalpo. Ideāli!

    #286176
    Kon
    Participant

    2.

    #286177
    dzhonsons
    Participant

    P500 ar pēdējo Cyanogenmod laidienu. Par ROMa stabilitāti liecina tas, ka vēljoprojām neesmu atmeties atpakaļ uz stock ROMu.

    #286178
    Evers
    Participant

    s30 :>

    #286179
    Aldis
    Participant

    iOS, jailbreak.

    #286180
    iKey
    Participant

    pašmodificēta Belle.

    #286181
    akms47
    Participant

    + es ar

    #286182
    system32
    Participant

    Andrīts ar dualbootu, kurš ceturtais ir. Jeb cyanogen 7, dual bootā ar cyanogen 9. Jeb 2.3.7, ar 4.0.4. Standartā lietoju 2.3.7, bet eksperimentēju ar abiem, čakarējos ar root mapēm, dzēšu, lieku. Protams ir Nandroid backups, kuru sanāk izmantot bieži. Telefons man ir Motorola Defy, kuram defaultā oficiāli nāk Latvijā tikai 2.1, kas bija flegma. Kopš zinu par xda-developeriem, tad no turienes ir izmēģināti pilnīgi visi Romi, SBFi. Un uztaisot overclocku uz 1.2Ghz, andrītis griežas bez problēmām. Labi, ar iOsu nesalīdzināmi, bet priekš smagas sistēmas ar ~70 uzinstalētajām aplikācijām, no kurām bieži puse ir palaista, darbojas tīri raiti. Dažreiz gan pietrūkst operatīvā, bet reti. Izmantoju App2SD, telefona atmiņu programmas neaizņem.

    Reāli, ko es iesaku, visiem kam ir Android, mainiet to nost, ja ir oriģinālais. Ietaupīsiet gan nervus, gan iegūsiet jaukāku izskatu, gan drošību.

    \ ā, un es neiesaku čakarēties ar bootloaderiem. Ja nav garantija tad 25ls pa kabatu. 3 reizes nogrāvu, kamēr mācījos no kā Androids sastāv un kā viss darbojas! 🙂

    #286183
    depo
    Participant

    Pašlaik lietoju modificētu Symbian Belle 111.040.0904 https://www.n8fanclub.com/2011/08/how-to-flash-symbian-belle-update-on.html

    #286184
    zemith
    Participant

    iOS 3.1.3 jailbraikots.

    #286185
    Jaunzems
    Participant

    CyanogenMod 9 beta 8

    #286186
    Nettwerk
    Participant

    Izmantoju oficialo OS, kas ir pieejams prieksh mana telefona. Nezinu nav bijusi veelme ne arii neredzu iemeslu likt kaadu modificeetu sisteemu. Jo stock rom darbojas lieliski un nav man nepiecieshamiiba peec modificeeshanas.

    Telefona Info:

    Phone: HTC Titan X310e

    OS Version: 7.10.8107.79

    Radio: 16.23.03.17_16.27.00.23U

    Bootloader: 2.1.160015.3(133962)

    #286187
    Aldis
    Participant

    Vsp.. jau Jailbreak, un tie modi Android-am ir divas dažādas lietas.

    Jums – Androidiem, mods ir pilnīgi pārveidota instalācija no A-Z.

    Jailbreak – iOS, kurā vienkārši iekruķīta Cydia, un nekas pārējais nav aiztikts. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā