Tavs audio pleijeris uz Linux

Sākumlapa Forumi Software Audio/Video programmatūra Tavs audio pleijeris uz Linux

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150581
    bluebird
    Participant

    Labrīt! 🙂

    Kādu mūzikas atskaņotāju izmanto Linux vidē?

    #227835
    TokRa
    Participant

    xmms

    #227836
    viesic
    Participant

    Rhythmbox

    #227837
    shady
    Participant

    Amarok – gan priekš radio strīmošanas, gan mūzikas failu klausīšanas – diezgan labs, ērts.

    XMMS ir winamp līdzinieks un galīgi nepatīk.

    #227838
    Mad182
    Participant

    XMMS ir novecojis un netiek vairs izstrādāts. No Winamp-veidīgajiem labāk izvelēties Audacious.

    #227839
    grisha
    Participant

    Vislabaak patiik mpg123 . Neteeree lieki resursus, speelee arii striimus. Grafiski izmantoju VLC .

    #227840
    barkley128
    Participant

    Amarok, dazreiz arii Audacious. Uz GNOME Rythmbox

    #227841
    samurajs
    Participant

    Amarok.

    #227842
    nevertell
    Participant

    Riebjas tas, ka ‘roks noēd resursus, bet pats protams skrien žigli, žiglāk par analogiem. Piemēram ritmkaste parasti nožākstās pirms saprot, ka ir ieslēgta un ka vajag pārskriet 20gb mūzikai cauri.

    #227843
    Wuu
    Participant

    VLC viennozīmīgi.

    #227844
    bluebird
    Participant

    Rhythmbox – pozitīvi ka viņam ir iPod atbalsts!

    #227845
    aoma
    Participant

    Uz Linuxa es mūziku neklausos, jo nevaru izbaudīt pilnvērtīgu skaņu, bet ja nu ikurāt vajag, tad vlc, vismaz nav jāuztraucas, ka kaut kas neskanēs.

    #227846
    faq
    Participant

    MP3 ar 4 kanāliem. Hehe, lai vairāk neteiktu. Pokemons vēlviens. Tas pats kas CS uz LCD ar 100hz. Savādāk kadri rīstās.

    IMO labākais. Amarok 2.

    #227847
    WerNeo
    Participant

    faq? Tu par sevi runā? Š ķiet, Tu te pirmais piemini mūzikas formātu un kanālus.

    #227848
    faq
    Participant

    Ar ko laame uz lin atšķirās no lāmes uz win?

    Quote:


    Uz Linuxa es mūziku neklausos, jo nevaru izbaudīt pilnvērtīgu skaņu


    Vienīgais pieņēmums nestereo problēmas. Protams, ja vien aomam nav savs mūzikas zipišanas alogoritms izdomāts.

    Edit, tiko paskatījos, lai kam es ko teiktu.

    #227849
    grisha
    Participant

    Skanjas kvalitaate jau nav atkariiga no OS. piem. EHR speelee muziiku no Linux ar mpg123 paliidziibu. Vai tad slikta skanjas kvalitaate? Vajag vainot skanjas kartes un draiverus.

    Bet nu nevajag uzsaakt gan OS karus atkal.

    #227850
    aoma
    Participant

    faq, ja nezini, tad nepļurksti. grisha aptuveni pareizi izteicās, jā kaut kas nav ar skaņas karti, nav man tas tik aktuāli, jo mūzikas atskaņošanai man ir kas labāks par datoru, tāpēc neiedziļinos.

    ak jā, bez mp3 pastāv arī lossless

    #227851

    xmms. Tas pats kas audacious, tikai rij 5x mazāk resursus, pie tam ērtāk lietot bez gui. Amarok un soundbird atgādina web pārlūkus kas spēj atskaņot mūziku.

    #227852
    Snorx
    Participant

    Diezgan rēcīgi, bet Jūs kā UXisti meklējaties kā kaķi uz marta laiku…. Nu jūs sapratāt 😀 UX nav svešs, bet, nekrītu un neceļos, jo pamēģini tu gala lietotājam izstāstīt, ja cilvēks vairāk par start>turn off computer. pašam Ubuntu patīk, bet nu tur daudz jāpīpē.

    #227853
    bluebird
    Participant

    Nu es domāju ka tādus sīkumus caur forumu arī gala lietotājam var apstāstit. Nu ja gala lietotājs ir uzinstalējis Linux, tad jau viņš arī spēj vairāk pogas saspaidīt nevis tikai start>turn off. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā