Tavs mobilais – kur

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Tavs mobilais – kur

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145679
    samurajs
    Participant

    Pastrîdçsimies – kâdas firmas mobilie labâki? Protams, ar argumentiem!

    #167185
    Jonis
    Participant

    Te nu gan vajag argumentus. Protams, ka Nokia. Varu sadereet, ka pasham ir SE :hmz: ? (jo tie parast uzprasâs, tiem, kam ir Nokia, viòi zin kas ir labâkais un pohuj ko citi saka)

    SE ir lçtais gals un prastie.

    Vispârîbâ skatoties, es lieku

    1. Nokia

    2. Samsung

    3. SE

    ..un vispâr, stulbi ðitâdus topicus taisît. Tas ir skaidrs, ka smartphoniem neviens neiekabinâs.

    nuuu, es gaidu…. apstriidat un ko sakat 😀

    bootu vismaz nokomplektçjis un uzdevis jautâjumu, kuru firmu mobilajiem ir labâkâs kameras, vai mp3 kvalitâte (jeb mûzikas telef labâkais), vai kas cits.. :suck:

    #166385
    Jonis
    Participant

    Te nu gan vajag argumentus. Protams, ka Nokia. Varu sadereet, ka pasham ir SE :hmz: ? (jo tie parast uzprasâs, tiem, kam ir Nokia, viòi zin kas ir labâkais un pohuj ko citi saka)

    SE ir lçtais gals un prastie.

    Vispârîbâ skatoties, es lieku

    1. Nokia

    2. Samsung

    3. SE

    ..un vispâr, stulbi ðitâdus topicus taisît. Tas ir skaidrs, ka smartphoniem neviens neiekabinâs.

    nuuu, es gaidu…. apstriidat un ko sakat 😀

    bootu vismaz nokomplektçjis un uzdevis jautâjumu, kuru firmu mobilajiem ir labâkâs kameras, vai mp3 kvalitâte (jeb mûzikas telef labâkais), vai kas cits.. :suck:

    #167186
    dzhonsons
    Participant

    Manupât,Motorola.

    Paðam ir pagaidâm bijuði 2 telefoni[L7 un e398@rokr].Milzîgs pluss ir tas,ka to var pârfleðot(ja nu kâdas problçmas) ar trîs peles klikðíiem- vien”atvçrt progu,otrs:izvçlçties firmwari,trðais:piespiest podziòu start vai flash.

    Ïoti çrta izvçlne.Pirmo reizi paòemot rokâs nekas jauns nav jâapgûst.Milzîgas moddinga iespçjas.Liels pluss ir iTunes pleijeris,kurð gan uz jaunâkajiem telefoniem pagaidâm negrib strâdât.Ïoti viegli taisâmi skini[tçmas].

    Kopumâ ïoti lielas iespçjas to pielâgot savai gaumei.

    P.S.Pirms gada Motorola vispâr tautâs bija mazpazîstama,bet tagad viss ir mainîjies.

    #166386
    dzhonsons
    Participant

    Manupât,Motorola.

    Paðam ir pagaidâm bijuði 2 telefoni[L7 un e398@rokr].Milzîgs pluss ir tas,ka to var pârfleðot(ja nu kâdas problçmas) ar trîs peles klikðíiem- vien”atvçrt progu,otrs:izvçlçties firmwari,trðais:piespiest podziòu start vai flash.

    Ïoti çrta izvçlne.Pirmo reizi paòemot rokâs nekas jauns nav jâapgûst.Milzîgas moddinga iespçjas.Liels pluss ir iTunes pleijeris,kurð gan uz jaunâkajiem telefoniem pagaidâm negrib strâdât.Ïoti viegli taisâmi skini[tçmas].

    Kopumâ ïoti lielas iespçjas to pielâgot savai gaumei.

    P.S.Pirms gada Motorola vispâr tautâs bija mazpazîstama,bet tagad viss ir mainîjies.

    #167187
    Foxsk8
    Participant

    Ir tâda lieta, ka nekad neviens mobîlais telefons nebûs nevainojams. Katram ir savi plusi un mînusi. Parasti kad skatos jaunus telefonus ir tâ, kad visas lietas mani apmierina, bet viena lieta ir slikta, vai vispâr nav. Tas tas pats, kas ar nokomplektçtiem datoriem. Nekâ mainît konfigurâcija nav iespçjams.

    #166387
    Foxsk8
    Participant

    Ir tâda lieta, ka nekad neviens mobîlais telefons nebûs nevainojams. Katram ir savi plusi un mînusi. Parasti kad skatos jaunus telefonus ir tâ, kad visas lietas mani apmierina, bet viena lieta ir slikta, vai vispâr nav. Tas tas pats, kas ar nokomplektçtiem datoriem. Nekâ mainît konfigurâcija nav iespçjams.

    #167188
    usins
    Participant

    Nu jaa sony eriksonam ir taqada slimiiba ar dzhoistikiem. Bet nu neviens telefons nawa perfekts, savukaart riksoniem ira taada lietinja, ka vinjiem akitis labi tur un vinji bija 1. kuri izdomaaja blootooth ielikt telefonaa, atceros, ka midi melodijas ar blootooth paarsuutijiu.. 😀 a citi to izdomaaja dariit tad kad paraadiijaas mp3 un AMR :win:

    #166388
    usins
    Participant

    Nu jaa sony eriksonam ir taqada slimiiba ar dzhoistikiem. Bet nu neviens telefons nawa perfekts, savukaart riksoniem ira taada lietinja, ka vinjiem akitis labi tur un vinji bija 1. kuri izdomaaja blootooth ielikt telefonaa, atceros, ka midi melodijas ar blootooth paarsuutijiu.. 😀 a citi to izdomaaja dariit tad kad paraadiijaas mp3 un AMR :win:

    #167189
    dzhonsons
    Participant

    Hi,par dzjojstiku-

    manai Motorolai e398 ar dzjoistiku problemu vçl nav bijis 🙂

    telefonam nu jau bûs 2 gadi.Dzjoistiku izmantoju aktîvi.

    Tâ laikam tik SE slimîba 🙂

    bet galvenais,ka w810i tas ir labots(djoistika nav :D)

    #166389
    dzhonsons
    Participant

    Hi,par dzjojstiku-

    manai Motorolai e398 ar dzjoistiku problemu vçl nav bijis 🙂

    telefonam nu jau bûs 2 gadi.Dzjoistiku izmantoju aktîvi.

    Tâ laikam tik SE slimîba 🙂

    bet galvenais,ka w810i tas ir labots(djoistika nav :D)

    #167190
    usins
    Participant

    asdfgfh wrote:


    bet galvenais,ka w810i tas ir labots(djoistika nav :D)

    Nu redz censhas noveerst. Tapee sakku, ka ir slimiiba, bet tagad liidz ar jaunajiemmodeljiem censhas likvideet sho kljuudu!

    #166390
    usins
    Participant

    asdfgfh wrote:


    bet galvenais,ka w810i tas ir labots(djoistika nav :D)

    Nu redz censhas noveerst. Tapee sakku, ka ir slimiiba, bet tagad liidz ar jaunajiemmodeljiem censhas likvideet sho kljuudu!

    #167191
    kliks
    Participant

    Vislabâkais telefons ir tas kura rçíinu apmaksâ darba vieta. Ko dod neþçlîgi kruts telefons, kurâ ir ZZ ar 0.73Ls kredîtu? :die: Tâs jau ir kaut kâdas pamatskolas staipîðanas ar telefoniem. Nu man mamma nopirka tâdu un tâdu. Nu un?!?

    #166391
    kliks
    Participant

    Vislabâkais telefons ir tas kura rçíinu apmaksâ darba vieta. Ko dod neþçlîgi kruts telefons, kurâ ir ZZ ar 0.73Ls kredîtu? :die: Tâs jau ir kaut kâdas pamatskolas staipîðanas ar telefoniem. Nu man mamma nopirka tâdu un tâdu. Nu un?!?

    #167192
    usins
    Participant

    nu ja kas es pashlaik lietoju 3200 😀 nu un nekaadas probleemas. 😀

    #166392
    usins
    Participant

    nu ja kas es pashlaik lietoju 3200 😀 nu un nekaadas probleemas. 😀

    #167193
    Jonis
    Participant

    asdfgfh wrote:

    Motorolai ar dzjoistiku problemu vçl nav bijis


    Manuprât, tâda problçma jau tikai SE arî ir 😀 lçtuèiem :hmz:

    #166393
    Jonis
    Participant

    asdfgfh wrote:

    Motorolai ar dzjoistiku problemu vçl nav bijis


    Manuprât, tâda problçma jau tikai SE arî ir 😀 lçtuèiem :hmz:

    #167194
    samurajs
    Participant

    Jonis wrote:


    SE ir lçtais gals un prastie.

    Tu nu gan esi no Mçness nokritis :rofl: SE esot lçtais gals? Zirgam jasmejas! Par Sony vârdu vien jâbleío! :money:

    Jâ, dþostiki SE vâjâ vieta, manam Z550i gan tâda vispâr nav, tâ vietâ pogas. Pamatoti uzskatu, ka Nokia un SE pilnîgi lîdzvçrtîgi kvalitâtes ziòâ, kâ jau 2 galvenâs konkurçjoðâs firmas tirgû.

    Esmu pçtîjis visai daudzus modeïus, un nekâdus îpaðus kvalitâtes defektus neesmu novçrojis.

    SAMSUNG – visai tizla spiedzoða skaòa runâjot, tas nav tikai dârgâkajiem D klases telefoniem. Ðai ziòâ (balss tembra pareiza atveidoðana) nepârspçjami ir ALCATEL mobilie… tie arî zemâs frekvences atskaòo perfekti.

    Pie tam mans iepriekðçjais SAMSUNG X100 pçc 1,5 gadu ekspluatâcijas sâka gïuèît – saòemot zvanus, reizçm uzkârâs. Pietiekami reti, lai nestu uz remontu, bet pietiekami bieþi, lai bojâtu nervus… [img]https://i.smiles2k.net/smellies/smellie_tongue.gif[/img]

    MOTOROLA – no tiem remontu meistari bçg kâ velns no krusta, reti kurð grib ielaisties. Shçmas kardinâli atðíiras no visiem pârçjiem. Kamçr neplîst – nekâda vaina.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā