Tests: HP EliteBook 8540p – ātrums & elegance

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Testi Tests: HP EliteBook 8540p – ātrums & elegance

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #266934
    Evers
    Participant

    Spartaks wrote:

    Pilnībā piekrītu Wuu – parastā pele pat uz ceļa ir ērtāka nekā tačs un tas trackball vai kā viņu tur.

    Arī vecā ar bumbiņu, kad blakus kādu kompi instalēju, tad vecā pelīte ar bumbiņu pa džinsa biksēm labi skraida. 🙂

    #266935
    Patīk rakt zemi
    Participant

    Kā šitam ar akumulatoru, cik ilgi tur?

    #266936
    KristoZ
    Participant

    Jā, jāatzīst, šajā “apskatā” pietrūkst daudzu potenciāi interesējošu lietu, kas netiek uzrādīts datora specifikācijā, kā piemēram: Cik daudz karst (gan pēc temperatūras, gan pēc sajūtas); kā ar ventilāciju; kā uzvedas pie slodzes; kas ar bateriju; kā ekrāns uzvedas ārtelpās (gaišā dienas laikā), cik lietojams “tikko no kastes” (vai nav daudz traucējošas bloatware) utt., utjp…

    #266937
    shady
    Participant

    Labi, atzīstu, ka neprecīzi nodefinēju to džoistiku, bet nepiekrītu par apraksta veidošanu. Es arī agrāk domāju, ka testos vajag pēc iespējas vairāk aprakstīt katru sīkumu, bet kad pats esi uzrakstījis vairākus desmitus testu, tad domas mainās. Tas ir tas pats, kas ar mobilo telefonu – kas būs, ja aprakstīs katru podziņu, programmiņu, kas tur iekšā. Atceros, kad sākumā gribēju kaut ko salīdzināt, tagad tas liekas diezgan muļķīgi, jo kādēļ gan kaut kas jāsalīdzina? Katra iekārta ir unikāla, tāpēc ir jāuzķer tas, kas to izceļ uz citu fona, jāizsaka savas domas nevis jāatraksta tehniskā literatūra. Es jau tā cenšos iekļauties robežās līdz divām lpp. Kas būs, ja tagad ņemšu un testēšu katru komponenti sākot no cietā diska nolasīšanas ātrumam līdz beidzot ar procesora darbību stresa situācijās? Un varbūt to izdarīt ar vairākām programmām, lai var vēl salīdzināt rezultātus? Piedodiet, bet tā vairs nebūs publikācija priekš portāla, žurnāla, avīzes vai kam tādam – tas jau būs pētījums. Un tādu pētījumu nelasisīs neviens, labi ja daži cilvēki, kuri ir fanāti.

    Tas pats ar bildēm. Bieži ir teikts, lai izmantoju oficiālās bildes, kad beidzot to izdara, tad sāk piešūt to, ka tādu datoru pat rokās neesmu turējis. Tas vienkārši šokē ar smaidu uz lūpām. Bet pierāda sen zināmu patiesību – nekad visus neapmierināsi! Un nevajag arī, pateicoties cepienam, sanākusi patiesi aktīva diskusija, un man prieks par to.

    Atbildot uz jautājumiem. Karstums bija mēra robežās – kāju spalvas nepiesvila. Ar uzlādi kad čābīgi – kādas 2-3h. Pēc izpakojuma lapsis bija lietojams, papildus programmatūra man nelika manīt. Lieta tāda, ka ne jau vienmēr es testēju pirmais, šis dators bija izgājis cauri daudzām rokām un testēts ne tikai Latvijā, citi testētāji pat aiz sevis nav sakopuši un atstājuši aiz sevis savas lietas, pat paroles… Esmu clean install piekritējs, bet ar visu esošo drazu (es nedomāju hp programmatūru, bet arī dažu labu kukaini, kuru iepriekšējie testētāji bija piemirsuši) strādāja žiperīgi, kā jau publikācijā minēju.

    Atvainojos par rakstību, rakstu no mob.tel.

    #266938
    Jaunzems
    Participant

    Bet apskatus lasa cilvēki, kas konkrēto ierīci grib iegādāties. Viņi grib zināt katru sīkumu, kam pievērst uzmanību, kādi plusi, kādi trūkumi, cik baterija tur, kā spēles iet, kāda tastatūra, cik smags…

    Ja es apskatus lasītu tikai tāpat vien, es aizietu uz internetveikalu un pārskatītu specifikācijas…

    #266939
    Eob
    Participant

    Man personīgi pietrūka kaut kāds nebūt info par ekrāna skatu leņķiem, gribētos redzēt, kā portāblis no apakšas izskatās, gribētos redzēt kādas temperatūras pie slodzes (kaut to pašu AIDA64 stresstest).

    Plus vēl tas, ka nosaukumā ir vārds “Tests”. Vienīgais, kas te tika testēts ir tas, ka NFS:HP iet bez bremzēm. 😀

    #266940
    shady
    Participant

    Redz es nākošreiz ielikšu vienu testu, kur testēta kāda konkrēta lieta, cits bļaus, ka vajag to un to, nākošais pateiks, ka tas sux un vajag testēt ar pavisam citu programmu, jo redz viņš uzskata, ka viņa lietotā progra saliek visas pārējās, utt utt.

    Es nesaku kategorisku “nē” priekšlikumiem, bet tad palīdziet ar padomu un nākat talkā ar risinājumu. Rakstu ar bezgala garu palagu un 100 skrīniem es ar nevēlos, to pat apniktu lasīt potenciālajam pircējam.

    #266941
    Wuu
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Tev liekas? Kuru tas interesē? Ja neesi lietojis, tad nav skaidrs, kāpēc izsakies par to, ko nezini.


    Kurš teica ka neesmu lietojis? 😀

    #266942
    kuuminsh
    Participant

    Vispār, izsenis tas peles puļķis aļa džistiks bija IBM portatīvajiem.

    Vienkārši lai ietaupītu vietu, jo tačpads aizņem daudz vietas un reizēm vienkārši nav kur viņu izvietot.

    Viss ar mērķi lai dators ir pēc iespējas mazāks un portatīvāks.

    Tad vienu laiku aizgāja ka tos džoistikus lika tikai dārgā gala portatīvajiem.

    Klientam ir izvēle ko lietot.

    Tas pats ar klaviatūras apgaismojumu.

    Š īs abas lietas iet dārgajiem modeļiem nevis lētajiem krāmiem.

    Runājot par “testu”.

    Nav jau spiesta lieta kaut ko testēt.

    Netestē, bet tad arī virsrakstā nesaki ka te ir kaut kādi testi.

    Raksti “Apskats”

    Runājot par HP…

    Nav starpības ProBook vai Pavilions.

    Viņi visi ir kapitālākie mēsli.

    Absolūt nepārdomāta ergonomika.

    Tizla klaviatūra pie kuras jāpierod (nedod dievs ir vairākas kastes un tad tev jāpiežaujas gan pie tā sūda HP, gan pie kādas citas klavas)

    Gļuki sprāgst ārā ka šnakst.

    Heh.. uz tačpada vienā stūrī ar dubultklikšķi var atslēgt/ieslēgt tačpadu. Taču userim kurš saprotams ka nelasa nekādus manuāļus tas nav saprotams. Vienā brīdī ne za hui tačpads nedarbojas 🙂

    Probukiem ir probzas ar dzesi.

    USB gļuko (Tiesa to labo bios update)

    Koroče… mēsli.

    #266943
    Ralfie
    Participant

    kuuminsh +1

    ..esmu tādās pašās domās par HP laptopiem.. :mod:

    #266944
    usins
    Participant

    man pietika tikt līdz čipsetam un videokartei. pilns servis ar pārlodētiem nvidia chipsetiem, kurus mocīja geimeri. HP nav paredzēts spēlīšu dzenāšanai, vienkārši nav. Teikšu tā- šis ir solis lenovo virzienā, bet vēl ir ko iet.

    #266945
    drunk_lizard
    Participant

    ohh, ku jautrs topic :>

    un tagad no dzelzinieku viedoklja – portatiivo laucinjaa userim jaamuuk no hp kaa velnam no veejluktura! tik suudiigus risinaajumus var izdomaat tikai smagaa paalii esosja gorillu komanda!

    servisos visi plaukti nokrauti ar hp MEESLU! un nav svariigi, pavilions, pro vai kaa tur veel tie mandrili nosauc savus izkaarniijumus… visi hp kopsj omnibook laikiem MEESLAS!

    aa, shady, tu jau zini, kur tavi “apskati/testi” liekami, vai ne?

    #266946
    nevertell
    Participant

    Š eidij, ir jau man tevis žēl, tevi daudzi te noliek, gandrīz viss ko tu dari netiek ņemts par pilnu. Bet nav jau bez pamata tas viss.

    Ja izvēlies subjektīvi spriest par laptopa spēļspējām, tad paņem kautko prasīgāku par NFS:HP, jo to pat ar 3 gadus vecu karti var “uz max” palaist.

    Pieiet tai lietai vajag nedaudz nopietnāk. Š itā nav kopīpastas presrelīze.

    #266947
    Ralfie
    Participant

    juhū.. es jau sāku domāt, ka man vienīgajam tos mēslus nes labot 😀 90% problēmas ar mobo.. un tas jau sastāda 90% porķika atlikušās vērtības.. HP man toč asociējas ar vienreizlietojamajām šļircēm – lieto/izmet

    dzērājķirzakai +1 😀

    #266948
    Spartaks
    Participant

    Pozitīvs nod***ēju bariņš… Invalīdi smadzenēs? 🙂

    #266949
    Eudoxus
    Participant

    Jā, pozitīvi domājošu cilvēku te maz. Ka tik kaut ko nod…st.

    #266950
    nevertell
    Participant

    Piemēram tevi, Eudoxus.

    Vai drīzāk- piemēram tu, Eudoxus.

    #266951
    Eudoxus
    Participant

    Nevis mani, bet jebkuru, kas pasaka kaut ko citu, kas atšķiras no ‘šei pieņemtā viedokļa”. Es to domāju nopietni, jo ja salīdzina ar citiem forumiem (gan ārzemju, gan vietējiem), tad šis, diemžēl, ir viens no mežonīgākajiem. Ziņas parasti ir ok, tāpēc arī te iegriežos, bet komentāri bieži ir uz robežas.

    Priecīgus svētkus!

    #266952
    AlienZ
    Participant

    Pašam ir bijuši 2 HP Compaq lapši – no viena pat šobrīd rakstu šo komentāru.

    Kopumā vērtējot, nākamais portašs no HP noteikti nebūs, jo:

    1) Mani ļoti, ļoti kaitina, kā viņi ir salikti kopā – lai iztīrītu putekļus, jājauc teju viss portašs ārā (domāju, ka d_l šajā jautājumā man piekritīs);

    2) Karsti, līdz ar to – skaļi. Savam 6735s biju pat downclockojis proci, lai apklusinātu ventilatora gaudošanu. Nezinu gan, kā ir ar Intel pročiem, bet ar AMD praktiski visiem sev zināmajiem paziņām HP bija karsti.

    3) Barokļi – nemīl dzīvot ilgāk par 2 gadiem. Ar retiem izņēmumiem.

    Kas ir interesantākais, šobrīd no 6735s esmu jau atbrīvojies, bet 6715s ir gan pārcietis dažādu šķidrumu uzbrukumu, bet vēl darbojas godam, bez jebkādiem gļukiem, ja neņem vērā nomainīto barokli. Nu jau velk 5. gadu.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā