Tests: HTC One X vs One S jeb vai ir jēga no četrkodolu telefona?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Testi Tests: HTC One X vs One S jeb vai ir jēga no četrkodolu telefona?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #289077
    migors
    Participant

    Nē es tevi negribu saprast. Es vienkārši uzrakstiju savu viedokli un jebkuram viedoklim ir tiesības būt paustam jo mēs dzīvjojam it kā demokrātiskā sabiedrībā.

    Mans viedoklis ir balstīts uz ilgstošu visai advancētu ierīču lietošanu to skaitā Palmos. windows CE, simbian. Tāpēc es piekritu Crow teiktajam. Bet redzi tu savu viedokli izsaki aizskarot citus un balstoties uz emocijām un nepārzinot tēmu.

    Tu gribēji palielīties ka tu lieto tur nezin kā saslēgtu un pieslēgtu telefonu, bet te laikam katrs no tiem kas ienāk forumā dara to pašu, vismaz testējot.

    #289078
    BERILS
    Participant

    ATKÄ€RTOJU , tas bija domāts kā piemērs , nevis staipīšana , bet gan lai apgāztu , vai oponētu tavam viedoklim. Nepārzinot tēmu… manuprāt es neko nepareizi nepateicu , kā jau bija secināms , neesmu saskāries ar palmu , bet ar pārējām os gan. Tomēr +/- apzinos kas oldskūl palmā ir iekšā…

    Atvainojos ja Tevi aizskāru morāli.

    #289079
    Gustins
    Participant

    Dropbox 23Gb uz 2 gadiem – laikam esmu patups, bet man viņš ļāva šo apjomu iegūt tikai ja uzaicinātu cik tur tos draugus pievienoties dropbox 🙁 t.i. 500mb par katru uzaicinātu draugu kurš tiešam sāk lietot viņu 🙁 Ja es kļūdos – lūdzu paskaidrojat.. 🙁

    #289080
    migors
    Participant

    Tagad daudziem telefoniem ir tā ka pērkot telefonu dropbox tev automātiski pievienot solītos gb (atkarīgs no ražotāja) man pērkot s3 pie jau esošajiem 20 gb nāca klāt 50 gb uz 2 gadiem

    #289081
    Gustins
    Participant

    Tur jau tā lieta, ka nopirku HTC One X, caur telefonu ielīdu dropboxā, saspiedu to ko šamējais tur prasīja, bet nekāda rezultāta 🙁 Jā bija lieli un skaisti uzraksti par 25Gb u.t.t., bet reāli beigās prasīja aicināt draugus 🙁

    #289082
    migors
    Participant

    Nezinu ko tu saspaidiji bet man tagad reāli ir gandrīz 70 gb. Iesaku uzraksti dropbox supportam

    #289083
    msh
    Participant

    Poket pīsī ikdienas pielietojums? Nabadziņš, modes dēļ nēsā līdzi liekus dzelžus – ja jau tāds ir poketpīsī lietojums, vari arī operatīvo atmiņu un procesoru atstāt mājās un tikai cieto disku nēsāt kabatā – kāda jēga no tā, ka kabatā atrodas kaut kas, kas bez 100x lielākiem krāmiem nav lietojams? 😀

    #289084
    msh
    Participant

    Paga, kūmiņ, es neiebraucu – tu vienā rokā paņem to krāmu, otrā zilo zobu klavu – bet ar kuru ķermeņa daļu tu spied pogas – degunu? Ļoti ērti… 😀

    #289085
    msh
    Participant

    KO?! Lai ierakstītu zvanus jāveic visāds jebatorijs? 😀 Nu jā, tas ir progress…

    #289086
    nedarata
    Participant

    kur var just 4 kodolu priekšrocību neskaitot benķus?

    #289087
    kuuminsh
    Participant

    Mazulis migors sašūmējies :>

    Galaxy S2, Samsung I9070 Galaxy S Advance.

    Kudi lētākās trubas kā S3 un tevis pieminētie softi lieliski darbojas.

    Ir arī vesela virkne vecās trubas uz kurām tas viss lieliski darbojās.

    #289088
    Jaunzems
    Participant

    nekur.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā