Tests: Nokia 700 – Symbian atdzimšana?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Testi Tests: Nokia 700 – Symbian atdzimšana?

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #281945
    depo
    Participant

    Kas ar komentāru secību notiek?Vai tad nav loģiski kārtot pēc datuma?Viss vienā putrā…

    Pēc barkley128 loģikas iznāk,ja tūlīt iznāks Android 4,tad to varēs uzlikt visām android ierīcēm?Vēl jautājums-kāda rīcības brīvība ir “nerūtotam” androidam?Par vīrusiem arī var palasīt https://www.boot.lv/tehnika/mobilie-telefoni/aptuveni-5-miljoni-android-iericu-sakerusi-jaunu-trojas-zirga-virusu

    Es lietoju Symbian-debesīs neceļu,bet arī nepeļu un gaidu jauno Galaxy S3 🙂

    #281946
    barkley128
    Participant

    Nee, peec manas logjikas taa nesanaak, jo ir tak saprotams, ka katrai versijai ir jaaimplementee ieriices draiveri, os darbiiba jaanotestee un jaapielabo un tikai tad varam to versiju piedaavaat konkreetajam telefonam. Atskjiriiba ir tikai taada, ka sheit ir cilveeki, kas ir ar mieru dariit sho neienesiigo darbu, jo ir atveerta source, nesaku, ka tas notiek bez probleemaam un aizkjershanaam (google meedz kaveeties ar savaam sourceem, pashaa pielaagoshanas procesaa meedz buut bugi un probleemas), bet tas IR iespeejams un tiek dariits..

    Androiid rootoshana ir paaris klikskju jautaajums, kas nesagaadaa nekaadas gruutiibas, teejkannam lai arii paliek neroototie telefoni, kam vinjiem tas? vinjiem nav vajadziiga pilniiga kontrole paar savu sisteemu..

    Taa OS jau tagad ir iekarojusi veeraa njemamu tirgus dalju, ta kaa domaaju, ka pret shaadiem skandaaliem google centiisies nodroshinaaties gan.. nekas iipashs, taa notiek, ja neviens ielaadeeto saturu nepaarbauda..

    Par symbian arii varam iemest kaadu linku 🙂

    https://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=187896

    #281947
    iKey
    Participant

    Kādi tur draiveri ir vajadzīgi?

    Zini tādu lietu kā “Hardware Limit”? pirmie androidfoņi, kuri izlaisti līdz 2010 gada vidum fig tam pavilks 4-to. pat jau ar otro žagojas, jo jamajiem nav atsevišķā GPU. kā arī lētākam androidfonim par 200 latiem vari iet garām neatskatoties.

    tā kā vēl paaudzies

    Tās figņas Simbai savu aktualitāti zaudēja jau sākot ar 8.0 versijas iznākšanu, jo tad tā pārgāja uz jaunu kodolu (EKA2), un tika uzlabota drošība sākot no versijas 9.1 (s60 3rd). un tāpatās tevis norādītajai haļerai vajadzēja lietotāja apstiprinājumus saviem nedarbiem.

    #281948
    barkley128
    Participant

    Tu domaa, ka mani tas interesee kaadas tur superduper versijas ir mainiitas ar taadiem un taadiem caurumu laapiijumiem? Tu noliki kkaadu sen neaktuaalu tuftu man priekshaa, es to pashu izdariiju pretii!

    Ja jau esi tik gudrs, ka vari noraadiit uz kkaadu idiotam saprotamu lietu kaa hardware limit, tad tev biskjiit pietruukst, lai saprastu, ka ir kaudze ar telefoniem, kas peec saviem tehniskajiem raadiitaajiem vareetu pavilkt uz urraa jaunaakas os versijas, ja ne pat labaak, kaa low end jaunie risinaajumi, esmu pret cilveeku apjaashanu balstoties uz politiku, kas limitee piekljuvi taadai un taadai os versijai!

    “kā arī lētākam androidfonim par 200 latiem vari iet garām neatskatoties.”

    – Ja veel ieprieksh kkaada ceriiba bija, tad tagad gan vairs nee, tu tieshaam esi stulbs.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā