Tests: Samsung Xcover 271 – sitam un mērcējam

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Testi Tests: Samsung Xcover 271 – sitam un mērcējam

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153407
    shady
    Participant

    Nepārprotiet virsrakstu, Samsung Xcover 271 (jeb precīzāk GT-B2710 modelis) pēc maniem uzskatiem ir labs tālrunis un es it ne nemaz nevēlos to sadauzīt vai noslīcināt kādā āliņģī. Bet….es tieši to arī darīšu – mēģināšu to sadauzīt, sabojāt un ūdenī mērcēt, precizējot- pat mazgāt, bet lasītājiem ar vājiem nerviem, iesaku tālāk nelasīt, šis būs savdabīgs un varētu pat teikt ka ekstrēms tests.

    Pirms ķeramies pie radikāliem līdzekļiem, ievadā apstāstīšu galveno – ko ar šo telefonu var paveikt?

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_prieksa__aizmugure_samsung_xcover_271_1.jpg[/img]

    Lai arī cik izturīgu telefonu inženieri savos prātiņos neizpīpētu, tomēr dzīvojam 2011.gadā un šis straujo attīstību laiks uzliek arī savas prasības. Tāpēc šoreiz neviltota uzslava Samsung inženieriem, jo tādu izturības pilotāžu neesmu redzējis nevienam telefonam. Tālrunis visā visumā iekļaujas mūsdienu cilvēku untumos – tā soft-touch gumijas korpus patīkami ieguļas rokās. Tas ir triecien un ūdensdrošs, vāciņš noņemas pat ar “skrūvīti”. Lai vai kā, bet arī dizains ir tīri simpātisks, pogas viegli nospiežas un ar to ir viegli darboties. Telefonā ir interneta nodrošinājums (3G savienojums), microUSB ports, fotokamera (2mpx; 1600x1200px), mūzikas un video atskaņotājs, radio, kā arī varam no šī telefona aplūkot GPS navigācijas datus.

    Ievietoju arī testa bildi no Xcover tālruņa, lai arī paši varat novērtēt kvalitāti:

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_foto_no_samsug_xcover_271_1.jpg[/img]

    Tā kā internets manā uztverē ir ļoti nozīmīga funkcija telefonā, tad, ilgi nedomājot, tapa uzinstalēta MiniOpera. Protams, visa navigācija notiek ar taustiņu palīdzību, jo skārienjūtīgais ekrāns šādā tālrunī būtu pārāk liela uzdrīkstēšanās (bet ceru, ka drīz šāds apvienojums tiks izgudrots), un ekrāns arī nav no lielajiem (…) – tas viss mazliet apgrūtina darbu internetā, lai gan par to nevar pārāk sūdzēties. Noņēmu nost attēlu ielādi un tīri naski dodoties uz darbu un atpakaļ, ceļā varēju pasērfot interneta plašumos – arī te, notepad.lv portālā. Wi-fi atbalsta trūkums gan ir liels mīnuss, tomēr šim, uz izturību specializētajam telefonam to nemaz negribas pārmest.

    Nebaidieties, sociālo tīklu mīļotāji, ne Twitter, ne Facebook aplikācijas nav aizmirstas – varat bez bažām nodoties savām izvirtībām.

    Paņemot rokās tālruni, uzreiz var sajust, ka mobilais domāts vīrietim – masīvs, labi ieguļas plaukstā un nav jābaidās nospiest blakus pogas, lai gan kāda sportiskāka daiļā dzimuma pārstāve arī nesmādēs šo ierīci.

    Sānos ir microUSB ports, kurš aizklāts ar vāciņu. Vāciņš ērti taisās vaļā un netraucē veikt uzlādi vai pieslēgšanu pie datora – laba konstrukcija, salīdzinājumā ar daudziem citiem telefoniem, kur virsū ir mazs „štruntiņšâ€ (sajūta, ka tas notrūks, ja pa daudz atlocīs).

    Sānos bez skaļuma regulatoriem ir iebūvēta ļoti praktiska un sadzīvē noderīga „fīča” – lukturītis (LED diode). Tas ērti ieslēdzas ar sānos esošo pogu (pat nobloķētā režīmā), un tā radītais apgaismojums ir vairāk nekā teicams.

    Jāpiezīmē pluss arī dzirdamībai, jo pat sarunas skaļumu nogriežot uz minimumu – dzirdamība tik tiešām ir laba.

    Domāju, ka galvenās lietas par tālruņa iespējām ir pastāstītas un savs priekšstats jau jums radies. Ķersimies klāt izturības testam!

    1) Tests-1 (ģimenē ir bērni?)

    Kas gan vislabāk prot saplēst mantas? Protams, tie ir bērni. Man 1 gadu vecais dēlēns ir kā uzburts uz mobilajiem telefoniem, vienmēr iemanās to nočiept no galda vai citur atstātas vietas. Tomēr, ar šo testa tālruni, man nebija galvu saķērušam jāskrien klāt – iedevu to pats! Un ne reizi vien, īstenībā gan 1 gadīgais, gan 3 gadīgais šo Samsung Xcover telefonu uzskatīja jau par savu ikdienas spēļmantiņu – dauzīja to pret grīdu, braukāja pa grīdu kā ar mašīnu (uz grīdas ir tomēr putekļi – tas viss berzēja korpusu), gan mēģināja to likt uz kārā zoba. Lai cik tas neticami liktos, tālrunis ne tikai zvanīja un pildīja visas savas ierastās funkcijas kā agrāk, bet nekādas zobu vai citu triecienu pēdas uz korpusa, ekrāna nemanu.

    2) Tests-2 (gribas ēst, varbūt uzkodīsim riekstus?)

    Sagribējās uzkost kādu riekstiņu, bet kur ir riekstu standziņas…? Ehs, kam man tās? Ir tak Samsung Xcover telefons!

    Skaldīja bez aizķeršanās…bišķīt esmu ko iekodis.

    P.S. Pirksti gan dikti jāsargā.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5KUR-jBeOok[/youtube]

    3) Tests-3 (Mērfija likums – telefoni krīt ar displeju uz zemi)

    Neticēšu tam kurš teiks, ka viņam telefons kaut reizi dzīvē nav nokritis zemē. Filmās gan redzēt, ka telefoni tiek triekti pret sienu tiek sadauzīti lupatu lēveros, bet parasti tas notiek kāda skandāla laikā. Mani gan līdz tādam neprātam diezin vai kāds novedīs, bet nu ja nu kādam neprāta brīdi gribētos “pašķaidīt” telefonu, tad paskatīsimies kas notiktu, ja pa rokai būtu šis Xcover. Triecu pret zemi no visas sirds, bet nu telefonam ne silts, ne auksts. Nometu, paceļu un zvanu.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=IbPiGXyEQjQ[/youtube]

    4) Tests-4 (aizmirsi telefonu veļasmašīnā?)

    Cik nav dzirdēts, ka tiek izmazgāti telefoni, kurus aizmirst izņemt no bikšu kabatām? Un kā jūs domājat, ko es tagad ar viņu darīšu?

    Veļasmašīna…800 apgriezieni…pusstunda….strādā? Strādā!

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hXz2W2I16sI[/youtube]

    5) Tests-5 (izkrita pa 3.stāva logu? Ko tagad darīt?)

    Nu ko, telefons veļasmašīnā izmazgāts, bet vēl joprojām nīkst bikšu kabatā. Ejam tās karināt uz balkona, bet…. kā karinām uz auklas, tā telefons no kabatas ārā un lido lejā no trešā stāva. Ko nu? Neko, aizej, pacel un zvani tālāk.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LlM0CdJvb4k[/youtube]

    6) Tests-6 (ups, nejauši uzbraucu virsū ar mašīnu)

    Tagad “izmazgātais” telefons atkal ir ērti iegūlies izmazgāto bikšu kabatā un varam doties uz darbu, bet, kāpjot mašīnā, tas eleganti izkrīt un noguļas tieši pie riteņa. Sākot braukt saprotam, ka kaut kas nav tā kā vajag- kabata ir pārāk tukša. Tikmēr telefons jau izbaudījis spēkrata svaru, bet ko gan tā dzelžu tonna var nodarīt šādam telefonam- NEKO! Paceļam un zvanam.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ych8UPlSlkI[/youtube]

    7) Tests-7 (ceļarullis)

    Un jūs jau padomājāt…. Protams, ka nemēģināju (šito man Samsung nepiedotu).

    Secinājums:

    Piedodiet, atvainojiet man…šajā tālrunī nav iebūvētas mega fīčas – 12mpx kamera, wi-fi, milzīgs kapacitātes ekrāns utt, bet atzīstu, ka tas ir viens no labākajiem testa tālruņiem, ko ir nācies testēt. Neskatoties tikai uz pārsteidzošajiem video, mani pārsteidz arī tā cena – ap Ls 80.

    Pēc visām telefona nedienām, kuras tas izbaudīja pavadot pie manis, tam ir daži nieka bojājumi korpusā- kāda švīka, korpuss izskatās mazliet pabružāts un pogas neizskatās pirmā svaiguma. Pat displejā neredzēju ne skrambiņu, un arī kameras stikliņš nav cietis, tā ka arī turpmāko fotogrāfiju kvalitāte necietīs. Bet… pēc tā, kam viņš gāja cauri ik dienas, visi pārējie telefoni nebūtu izturējuši ne trešo daļu un jau sen būtu izmesti ārā, jo tos pat salabot nebūtu iespējams.

    Iepatikās man šis tālrunis un nopietni apsveru domu pat to iegādāties.

    #261923
    Kefīrs
    Participant

    Metot,mazgājot, braucot pāri, sitot riekstus – to visu vēl ar paša telefona kameru varēji ierakstīt. 😀

    Tiešām šķiet, ka reizēm tāds telefons arī man noderētu.

    #261924
    migors
    Participant

    Labs apraksts. Man ir tāds darba telefons, tā kā strādāju par velokurjeru, tad viņš ir izgājis cauri visam, kritis no velo uz asfalta, samircis entās reizes. Visu laiku atrodas kabatā kopā ar atslēgām un kapeikām. Par galveno priekšrocību uzskatu darbības laiku, sazinoties ar dispičeru un saņemot īsziņas viņš izturēja 3 nedēļas bez uzlādes. Jā un lukturītis arī noder vazājoties pa tumšām vārtrūmēm 🙂

    #261925
    brikas
    Participant

    Arī izmēģināju šo tālruni! Patika, vienīgi pats korpuss mazliet masīvs un trūkst dažu jau ierasto fīču. Ja kas, baterija arī nedēļu mierīgi darbojās 🙂

    #261926
    malvism
    Participant

    arī šo telefonu nopirku.

    bet par nelaimi otrajā vakarā softa gļuks un telefons slēdzot iekšā restartējās.

    3 ned. garantijā.

    Dabūju atpakaļ. Palietoju 1.5mēn un telefonam pēkšņi nestrādā nolikšanas poga. A pēc pusminūtes strādā. A vēl pēc pusminūtes atkal nestrādā 😀

    Atkal 3 nedēļas bez izturīgā Samsunga 🙁

    Dabūju no garantjas un tajā pašā vakarā atkal tas pats gļuks… nesu vēlreiz.

    tā kā nezinu cik ilgi, bet kopš novembra esmu telefonu palietojis 1.5mēn, paŠ—ējo laiku garantijā 🙁

    Draudzene smējās, ka man slikta aura esot 😀

    #261927
    Evers
    Participant

    viens līdzīgs samsung modelis

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=v1dRULo1VUo[/youtube]

    malvism, te nu parādas veco – klasisko samsungu būtība, tas pats gļukucis, tikai ielikts tankā. Par jaunajiem ar andrīšiem iekšā neņemos spriest.

    #261928
    samurajs
    Participant

    malvism wrote:

    arī šo telefonu nopirku.

    bet par nelaimi otrajā vakarā softa gļuks un telefons slēdzot iekšā restartējās…

    Es jau tā nopriecājos, ka Samsuņģis reiz būs labu telefonu uztaisījis, bet ja izturība kā tankam, tad software noteikti ir mēsls… neko neizdara līdz galam.

    #261929
    borax
    Participant

    Man ir iepriekšējais modelis B2700 vairāk kā gadu. Pirmajā vakrā jau slīcināju viņu…un man ļoti patīk viņu mētāt, pagaidām viss kārtībā.. tikai pa retam ir gļuks, kad kāds man piezvana un knapi var dzirdēt ko es saku, bet tas ir reti… un tas lukturis ir nākamā labākā īpašība…un lādēju es viņu ne biežāk kā 1x nedēļā

    #261930
    rasty
    Participant

    uh.. man pat sirds salecās.. tā spīdzināt nabaga telefonu.. 😀 man tāds derētu.. daudziem maniem telefoniem ekrāns šķīst.. 🙁

    #261931
    Blakius
    Participant

    Labi ka tests nebeidzās izmetot telefonu pa logu un nofilmējot, kā kāds urla to pārtver lidojumā un aizskrien 😀 😀

    #261932
    malvism
    Participant

    samurajs wrote:

    malvism wrote:

    arī šo telefonu nopirku.

    bet par nelaimi otrajā vakarā softa gļuks un telefons slēdzot iekšā restartējās…

    Es jau tā nopriecājos, ka Samsuņģis reiz būs labu telefonu uztaisījis, bet ja izturība kā tankam, tad software noteikti ir mēsls… neko neizdara līdz galam.

    Diemžēl Nokia arī ir nenormāli lagaini palikuši pēdējos gados 🙁 Ir n-tie modeļi sākot no vienkāršākajiem 1280, vidējiem (E52, E55) un beidzot ar krutākajiem – N8, kuriem visiem ir visādi nereāli gļuki – un gandrīz visi ir tādi, kuriem ir gļuki 🙁

    Sony Ericssonam arī pēdējo gadu modeļi, kuri uz viņu pašu softa (par Android – kā X10 nezinu), arī bieži gļukaini modeļi, piem, T700 – koļēgam 3x pret jauniem servisā mainīja, visiem tie paši gļuki – zūd zona, slēdzas ārā, nevar sazvanīt. Vēl S500 vislaik pogas salūzt.

    LGs ir tā, ka paiet 2 gadu garantija tā hopc un nosprāgst. Š itā ar n-tajiem telefoniem 😀

    Man draugs strādā Trodeks, šis teica, ka pašlaik kaut cik labākajās pozīcijās ir HTC, pārējos nes uz remontu baigi daudz. Bet HTC arī salīdzinoši maz nopārdod.

    Vēl mobile review ir tests, kur telefonu turēja saldētavā 5h – protams, ka strādāja iesalis pat ledus klucī 😀

    #261933
    msh
    Participant

    Izklausās labi. Uzlabojumus gan tomēr laikam vajadzētu – bet ne jau sitienjūtīgu ekrānu, bet gan ekrānu samazināt līdz normālām kvadrātiskām proporcijām, izsviest laukā to bezjēdzīgo kameru un varbūt arī GPRS atbalstu – priekš kam tos mēslus vajag? Savādāk izklausās normāli, ja vien tas korpuss ir uztaisīts tā, lai tas ilgstoši saglabātos ūdensdrošs. Normāls M35i arī spēj izturēt iemetienu peļķē, bet ar laiku gumija no pakaļas vāka nolobās, gumijas aizbāžņi pazūd utt.

    #261934
    Creep
    Participant

    msh: lai nu kas, bet gprs telefonā ir vienīgā funkcija neskaitot zvanīšanu un īsziņas, ko es atbalstu. Cik reiz nav gadījies tā, ka jāpalūr autobusu saraksts, bet nav piekļuves pie datora dotajā brīdī… Telefons lieti noder šajās situācijās…

    #261935
    msh
    Participant

    Nu tad nopērc mašīnu 😀

    #261936
    darklight
    Participant

    Kamera arī noder. Gadās taču, ka kaut kas jāpiefiksē, bet fočuku tak katru dienu līdzi nestaipi. Es kā reizi mēdzu autobusu sarakstus fotografēt 🙂

    #261937
    Crow
    Participant

    msh wrote:

    Nu tad nopērc mašīnu 😀


    Bet ja nu jams grib lūret pr0n? Ko tad tu teiksi – lai nopērk sievieti? Your argument is invalid! 😀

    #261938
    shady
    Participant

    samurajs wrote:

    Es jau tā nopriecājos, ka Samsuņģis reiz būs labu telefonu uztaisījis, bet ja izturība kā tankam, tad software noteikti ir mēsls… neko neizdara līdz galam.

    Tev nu vajadzēja būt mazliet prātīgākam… Tas, ka kādam ir gadījies brāķis, nenozīmē to, ka ražotājs ir slikts. Man testējot tehniku brāķi ir gadījušies vairāki, pat ne no minētās firmas, tāpēc firma ir slikta? Vai nu ko, bet par šo modeli tik tiešām nevienu sliktu vārdu nevaru teikt – strādā stabili bez uzkāršanās. Varēji triekt pret zemi, pacelt un turpināt strādāt – nekādu pazīmju vai komplikāciju stabilitātē! Starp citu, Latvijas tirgū var nopirkt ne to vien…tikpat labi bojātais modelis varēja nākt no kāda Ukrainas kantora, kur sabikstīts kopā un iepludināts te kā jauns samsung oriģinālais produkts. Toties man tiek atsūtīts no Samsung rūpnīcas.

    #261939
    malvism
    Participant

    starp citu – ir Motorola Defy – androīds ar toučskrēnu un trieciendrošs/ūdensdrošs… beigās gan motorola atsauca, ka tas būtu ip67,kaut gan no sākuma tā teicās, ka ir…

    #261940
    Jaunzems
    Participant

    malvism wrote:

    starp citu – ir Motorola Defy – androīds ar toučskrēnu un trieciendrošs/ūdensdrošs… beigās gan motorola atsauca, ka tas būtu ip67,kaut gan no sākuma tā teicās, ka ir…


    double rainbow… DOUBLE RAINBOW! OMG OMG OMG DOUBLE RAINBOW! WOOOOOOHOOOO!!!! what does it mean?

    jap, tas motorollis ir labs, nedaudz aptaustīju (protams, ne tik hardcore kā shady aptausta samsungus)

    #261941
    malvism
    Participant

    pēc trešās reizes,kad nodevu telefonu garantijā – tad iedeva man tomēr vietā jaunu 🙂

    uzreiz ieliku ss`ā un nopārdevu 🙂

    zvanīja vairāki pircēji, otram pateicu, ka jau pārdots. šis pēc 2 dienām zvanīja un prasīja, ka šim otrajā dienā pēc telefona iegādes gļuks ar to, ka pazūd zona pēc 5-20 min gan LMT, gan T2. žēl cilvēka, ieteicu, lai iet uz garantiju 🙁

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā