Tests: TomTom Start 2 IQ

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Testi Tests: TomTom Start 2 IQ

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #240936
    shady
    Participant

    Precizējums/labojums rakstam:

    * Š is ir TomTom “Start 2 IQ” jeb “Start edition 2 IQR” modelis.

    * Krāsainie vāciņi ir jāiegādājas atsevišķi.

    * Attēlā bija redzams iepakojums un baltie vāciņi – tas iekārtai ir speciālizlaidums uz Valentīndienu. Bilde nomainīta uz standarta iepakojuma attēlu.

    #240937
    KristoZ
    Participant

    O, tīri labs apskats! 🙂

    Drošvien arī man personīgi būtu tīri noderīgs, ja vien pats nelietotu TomTomu (ja nemaldos, 730-to).

    Jā, ja Start 2 IQ modelis ir vairāk daiļā dzimuma pārstāvēm/cilvēkiem ar tikai primārām vajadzībām attiecībā pret navigāciju, tad TomTom 730, 930 (un uz augšu) jau ir “večiem” (vai nūģiem (kā man), vai tehno-gīkiem 😛 ).

    Vienīgi interesē, kura gada aprakstītais modelis īsti ir- ar kāda izlaiduma kartēm? Jo, ja tas ir pavisam jauns, un, piemēram, tas pats Dienvidu tilts vēl nav iekšā, tad ir skaidrs, ka vēl maksāt viņiem par karšu atjaunošanu nudien nav vērts.

    Spriežot pēc tā,kas man ir- Skandināvijai un Eiropas lielākajām/attīstītākajām valstīm TomToms ir kā radīts. Bet par LV u.tml. robežām – laikam, labāk skatīt ko citu…

    #240938
    Mateus
    Participant

    Tiem kas saka, ka nav maniits nekas labaaks par tom tom, iesaku pameegjinaat iGo jaunākās versijas. Latvijai ar Regio karteem.

    #240939
    grisha
    Participant

    Seezhu uz Nokia E63 un TomTom softa. Esmu apmierinaats kaa laacis. Zheel gan ka nav iebuuveets GPS uztveereejs, kur dziive tiek sabojaata ja pazaudeejam baroshanas vadu aareejam GPS. Taa kaa LV nav sen buuts, tad nezinu kaa ir ar karteem, bet UK straadaa vss smuki, piedevaam displejs jau ir veel mazaaks.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā