tiesiibu atguushana

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais tiesiibu atguushana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162702
    albertino
    Participant

    nu taa 2015.gadaa mani piekjeera policija braucot uz pohaam, bij 0,92 promiles… protams tiesiibas nost uz gadu , sods bij 500euro, ko jau samaksaaju…

    tagad kad gribu atjaunot tiesiibas man ir pa jaunu jaaiet autoskolaa un jamaksaa teorijas maciba, brauksanas stundas utt?? Vai arii varu aarpus autskolas pa taisno iet uz csdd nokaartot medicinas uzzinu, teoretiisko un brauksanas eksameenu?

    ja otrais variants tad man viss izmaksaa krietni leetak nekaa pa jaunu jaiet autoskolaa

    pirmstermina mediciniska uzzina 57 eiro

    teorijas eksamens 12,63 eiro

    brauksanas 38,52 eiro

    tiesibu papira izsniegsana-22,05 eiro

    taatad ja tikai caur csdd tad viss chakars man izmaksaas 130 eiro

    skatijos csdd majaslapa tur ar tikai rakstiits ka jaiziet mediciniska un japarliek visi eksameni…

    bet taa ari nesaprotu… man tas viss ir jakarto caur autoskolu vai es to varu dariit individuali pa taisno?

    #328722
    ruukjis
    Participant

    Quote:

    bet taa ari nesaprotu… man tas viss ir jakarto caur autoskolu vai es to varu dariit individuali pa taisno?


    Pats fakts, ka tu to jautā šeit ir pierādījums, ka pie tiesībām tiec pāragri – vajadzētu atņemt vēl vismaz uz diviem gadiem.

    #328723
    samurajs
    Participant

    Ej labāk nodzer tos 130 eur, jo tev tiesības nevajag. Tik un tā atkal nodzersi.

    #328724
    albertino
    Participant

    tad nav jaaiet caur autoskolu?

    kaa nevajag, kas tad tas par veci bez tiesiibam un auto

    #328725
    Nelabojams
    Participant

    Quote:

    kas tad tas par veci bez tiesiibam un auto


    3,14zdā mī#ējs.

    #328726
    viesic
    Participant

    Protams, ka jāiet autoskolā, kā gan savādāk 😀

    Un rēķinies, ka tevi tur pastiprināti trāzīs par visiem sīkumiem. Labāk staigā ar kājām.

    #328727
    albertino
    Participant

    blee… ta man pa jaunu jabraauc tas minimaalas 20h?

    jaklausaas pa jaunu teorijas kurss?

    tiesiibas man bija jau no 1996.gada kad man bij 18… tad bij pa svietzmaizi… tagad viss pajaunu un taas dargas izmaskas jopcik popcik

    #328728
    ruukjis
    Participant

    Quote:

    blee… ta man pa jaunu jabraauc tas minimaalas 20h?


    Aha un vēlams skaidrā… visas 20h.

    #328729
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Tam klaunam ir 40 gadi?

    P.S. iesaku tiesības kārtot ārzemēs. Latvijas menti nevarēs tik viegli atņemt dēļ alimentu nemaksāšanas vai citām huiņām.

    #328730
    Nelabojams
    Participant

    Vai nu pilnīgs jehūzs, vai arī… vienreizējs aktiera talants iet bojā. Tiesa, nodzertu tiesību fakts vairāk liecina par pirmo. Lai gan – ir arī labi aktieri, kas reti mēdz būt skaidrā.

    #328731
    iKey
    Participant

    Autoskola ar to nejauko instruktoru ir jāiet tikai tad, ja 10 gadu laikā 2 reizes padirs tiesības. Bet tavā gadijumā būs: medicīniskā izziņa Baltās tiesības, teorētiskais eksis, praktiskais eksis, un pašu tiesību izsniegšana. Bet rēķinies, ka inspektors būs vēl piekasīgāks. Tādejādi, kad tiec pie baltajām tiesībām sameklē kādu instruktoru vai vadītāju ar stāžu >3 gadi, lai šis atsvaidzina praksi. Also, trenējies visus tos ceļu satiksmes noteikumus.

    #328732
    romajo
    Participant

    +1, tik ja pa pjaņu tiesības atņemtas, tad vēl vizīte pie narkologa, no kura būs izziņa, ka pat alus negaršo :), vismaz man te tā viens paziņa klārē, kurš tieši tagad visai šai procedūrai iet cauri.

    #328733
    albertino
    Participant

    kaadi 40, 38 ibo, 39 buus novembrii un 40 tikai 2018gad novembrii

    #328734
    albertino
    Participant

    domaa man tas intruikstors vajadziigs es taa pat ir meisters brauksanaa

    #328735
    hackey
    Participant

    Albertīno beidz visus nest cauri 😀

    #328736
    darklight
    Participant

    Tā jau arī ir tā pirmstermiņa medicīniskā. Visa parastā programma + narkologs un ka tik ne psihiatrs ar vēl.

    #328737
    romajo
    Participant

    Nu jā, būtībā psihs un narkologs viena instance un komisija ar ne ar ko neatšķiras, tik atšķirība, ka laukiem jālaiž uz Rīgu un jābleķo vairāk, + pēc gada komisija jāiet atkal, tik var jau savā miestā.

    #328738
    romajo
    Participant

    Vari stāties rindā jau pēc teorijas, ja jūti, ka esi kings. 😀

    #328739
    web33
    Participant

    cik es esmu dzirdejis tikai csdd teoretiskais eksamens japarkarto un viss .

    #328740
    LooNeY
    Participant

    Vai ta var? Man jau liekas lai varētu dabūt/nolikt tiesības ārzemēs, tev arī attiecīgajā valstī jābūt oficiāli deklarētai dzīvesvietai.

    Vismaz te nesen bij beztabū sižets ka letiņš kurš piedeklarējies U.K jo tur dzīvo un strādā. atbraucis uz latviju brīvdienās un domājis tiesības pie viena atjaunot jo gājis uz beigām, bet te CSDD saka skuju jo tiesības var dabūt tikai tanī valstī, kur esi deklarējies.

    Ķipa lai ‘nešmauktos’ ar klasēm un nebūtu tiesību ‘tūrisms’ jo tomēr katrā valstī ir drusk savādāki tie noteikumi un likumi uz klašu saņemšanu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā