ubuntu-6.10-desktop-i386 LiveCD

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD ubuntu-6.10-desktop-i386 LiveCD

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #164298
    usins
    Participant

    tiieshi tâ! normâli cilvçki neuzklup, un tu arî normâli pamatoji savu ideju.

    Shady pasaki sawa pc konfigus. 🙂

    Man ir

    Athlon 1.66 GHZ

    RAM 512 MB

    Video 128 MB Gforce

    #165753
    shady
    Participant

    usins – kam tev mani PC parametri?

    Nu ok – galvenie parametri:

    CPU:2,8Ghz HT ar 1Mb keðu

    RAM: 2x256MB @400Mhz

    Video: GF5600XT 128MB S-Video

    #164299
    shady
    Participant

    usins – kam tev mani PC parametri?

    Nu ok – galvenie parametri:

    CPU:2,8Ghz HT ar 1Mb keðu

    RAM: 2x256MB @400Mhz

    Video: GF5600XT 128MB S-Video

    #165755
    usins
    Participant

    wnk lai zinaatu kuru versiju wilkt nost 😀

    #164300
    usins
    Participant

    wnk lai zinaatu kuru versiju wilkt nost 😀

    #165757
    shady
    Participant

    Desktop CD => Priekð normâla PC

    Server install CD => Tev to nevajag..tici man:)

    Alternate install CD => Domâts tiem, kam ir zem 192MB RAM, es ðo paòçmu tikai tâpçc, jo nospriedu, ka man nepatîk ka kaut kadi mçsli man rij resursus, kuri nav vajadzîgi.

    PC (Intel x86) alternate install CD => Priekð PC ar 32bit sistçmu.

    Mac (PowerPC) alternate install CD => Mac`iem..

    64-bit PC (AMD64) alternate install CD => Gan AMD, gan Intel priekð 64bit sistçmas.

    #164301
    shady
    Participant

    Desktop CD => Priekð normâla PC

    Server install CD => Tev to nevajag..tici man:)

    Alternate install CD => Domâts tiem, kam ir zem 192MB RAM, es ðo paòçmu tikai tâpçc, jo nospriedu, ka man nepatîk ka kaut kadi mçsli man rij resursus, kuri nav vajadzîgi.

    PC (Intel x86) alternate install CD => Priekð PC ar 32bit sistçmu.

    Mac (PowerPC) alternate install CD => Mac`iem..

    64-bit PC (AMD64) alternate install CD => Gan AMD, gan Intel priekð 64bit sistçmas.

    #165759
    usins
    Participant

    Tas man ar aizgâja. Velku sev desktop cd 🙂

    #164302
    usins
    Participant

    Tas man ar aizgâja. Velku sev desktop cd 🙂

    #165761
    deivs001
    Participant

    shady wrote:

    Desktop CD => Priekð normâla PC

    Server install CD => Tev to nevajag..tici man:)

    Alternate install CD => Domâts tiem, kam ir zem 192MB RAM, es ðo paòçmu tikai tâpçc, jo nospriedu, ka man nepatîk ka kaut kadi mçsli man rij resursus, kuri nav vajadzîgi.


    Tak salasams ka tas ir SERVERIM, ja gribi serverim likt tad var òemt.

    #164303
    deivs001
    Participant

    shady wrote:

    Desktop CD => Priekð normâla PC

    Server install CD => Tev to nevajag..tici man:)

    Alternate install CD => Domâts tiem, kam ir zem 192MB RAM, es ðo paòçmu tikai tâpçc, jo nospriedu, ka man nepatîk ka kaut kadi mçsli man rij resursus, kuri nav vajadzîgi.


    Tak salasams ka tas ir SERVERIM, ja gribi serverim likt tad var òemt.

    #165763
    shady
    Participant

    Atradu pavecu ubuntu instalâcijas manuâli LV valoda: https://linux.edu.lv/index.php?name=Knowledge_Base&op=show&kid=11

    Domâju, ka pat mana vecmâmiòa uzliktu pçc ðî parauga:)

    —-

    deivs001 – Es tak labi zinu – kas tur rakstîts:) Vai ta jokus nesaproti:)

    #164304
    shady
    Participant

    Atradu pavecu ubuntu instalâcijas manuâli LV valoda: https://linux.edu.lv/index.php?name=Knowledge_Base&op=show&kid=11

    Domâju, ka pat mana vecmâmiòa uzliktu pçc ðî parauga:)

    —-

    deivs001 – Es tak labi zinu – kas tur rakstîts:) Vai ta jokus nesaproti:)

    #165765
    fatduude
    Participant

    ðo(ubuntu 6.10) ieèekoju pirms kâda mçneða. uzliku uz Celeron 800mhz ar 256 ram uz dualbût ar winxp. nu pirmais kas notika, droði vien manas paða kïûdas dçï 😳 , tika nobrucinâta win, kurâ pçc tam vispâr nebija iespçjams iebûtoties, kaut gan ritîgi norâdîju partîciju uz kuras rakstîties virsû, pat manuâli norâdîju swap partîcijai vietu. nu sûds ar to tâpat win gribçju pârlikt. kâ laivs manuprât diezgan lçns, vismaz uz mana pc íçrâs pamatîgi, nebija iespçjams normâli ievçrtçt.

    instalâcija kâ tâda ïoti elementâra. lîdzîga kâ win parâdâs logs kur viss skaidri izskaidrots un atliek tikai izlasît, saprast un nospiest attiecîgo opciju. instalâcijas laiks ar salîdzinoði îss, tikai atkal pçc instalâcijas âtruma ziòâ nekas neuzlabojâs, vçl joprojâm viss nelabi iebremzçja. tâ nu atmetu ar roku.

    jâ un vienîgais kas îpaði nepatika, tas ka admina privilçìijas tiek pieðíirtas komandai pierakstot priekðâ sudo, nevis logojoties iekðâ ar su plus attiecîgo paroli, bet varbût to var novçrst..

    vçlâk ieèekoju arî citu ubuntu paveidu xubuntu, nu tas vismaz tâ biðk mazâk rija resursus, bet instalçt ðamo nemçìinâju apskatîju tikai laiv-cd.

    nu tas tâ, mana, iesâcçja, pieredze ar, k-, x- ubuntu. 🙂

    #164305
    fatduude
    Participant

    ðo(ubuntu 6.10) ieèekoju pirms kâda mçneða. uzliku uz Celeron 800mhz ar 256 ram uz dualbût ar winxp. nu pirmais kas notika, droði vien manas paða kïûdas dçï 😳 , tika nobrucinâta win, kurâ pçc tam vispâr nebija iespçjams iebûtoties, kaut gan ritîgi norâdîju partîciju uz kuras rakstîties virsû, pat manuâli norâdîju swap partîcijai vietu. nu sûds ar to tâpat win gribçju pârlikt. kâ laivs manuprât diezgan lçns, vismaz uz mana pc íçrâs pamatîgi, nebija iespçjams normâli ievçrtçt.

    instalâcija kâ tâda ïoti elementâra. lîdzîga kâ win parâdâs logs kur viss skaidri izskaidrots un atliek tikai izlasît, saprast un nospiest attiecîgo opciju. instalâcijas laiks ar salîdzinoði îss, tikai atkal pçc instalâcijas âtruma ziòâ nekas neuzlabojâs, vçl joprojâm viss nelabi iebremzçja. tâ nu atmetu ar roku.

    jâ un vienîgais kas îpaði nepatika, tas ka admina privilçìijas tiek pieðíirtas komandai pierakstot priekðâ sudo, nevis logojoties iekðâ ar su plus attiecîgo paroli, bet varbût to var novçrst..

    vçlâk ieèekoju arî citu ubuntu paveidu xubuntu, nu tas vismaz tâ biðk mazâk rija resursus, bet instalçt ðamo nemçìinâju apskatîju tikai laiv-cd.

    nu tas tâ, mana, iesâcçja, pieredze ar, k-, x- ubuntu. 🙂

    #165767
    Mad182
    Participant

    B remzçðanas problçmu un vecâkiem PC var atrisinât nomainot grafisko vidi. GNOME ir kaut kas ïoti ïoti rijîgs. Pats lietoju xfce. Vel var mçìinât fluxbox utml.

    BTW sâkot lietot Ubuntu, noteikti noderçs https://easylinux.info/ – tas aiztaupîs daudz iesâcçju jautâjumu 🙂

    #164306
    Mad182
    Participant

    B remzçðanas problçmu un vecâkiem PC var atrisinât nomainot grafisko vidi. GNOME ir kaut kas ïoti ïoti rijîgs. Pats lietoju xfce. Vel var mçìinât fluxbox utml.

    BTW sâkot lietot Ubuntu, noteikti noderçs https://easylinux.info/ – tas aiztaupîs daudz iesâcçju jautâjumu 🙂

    #165769
    deivs001
    Participant

    😳 😯 Vesela rinda ar How to install 😉

    #164307
    deivs001
    Participant

    😳 😯 Vesela rinda ar How to install 😉

    #165771
    samurajs
    Participant

    Tikko ieraudzîji Ubuntu un uzreiz liksi virsû? Esi gudrs un pamçìini arî citus! Novelc ‘Mandriva 2007 One’ Live CD (gandrîz perfekti latviski), Knoppix, FreeBSD (tas gan nav îsti Linux vairs, bet izcili âtrs par to un maz resursus rij, Live CD saucas ‘freesbie’) un vçl Austrumu Linux 1.4 piemet klât!

    Un tad pastâstîsi, kurð labâk patika!

    Es – par FreeBSD! 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā