ubuntu-6.10-desktop-i386 LiveCD

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD ubuntu-6.10-desktop-i386 LiveCD

Tiek skatīts 5 ierakstu – 41 līdz 45 (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #164308
    samurajs
    Participant

    Tikko ieraudzîji Ubuntu un uzreiz liksi virsû? Esi gudrs un pamçìini arî citus! Novelc ‘Mandriva 2007 One’ Live CD (gandrîz perfekti latviski), Knoppix, FreeBSD (tas gan nav îsti Linux vairs, bet izcili âtrs par to un maz resursus rij, Live CD saucas ‘freesbie’) un vçl Austrumu Linux 1.4 piemet klât!

    Un tad pastâstîsi, kurð labâk patika!

    Es – par FreeBSD! 😀

    #165773
    deivs001
    Participant

    shady wrote:


    deivs001 – Es tak labi zinu – kas tur rakstîts:) Vai ta jokus nesaproti:)


    Tas bija domats usinam kâ pamatojums, lai neprasa Kapçc? 😀

    samurajs wrote:

    Tikko ieraudzîji Ubuntu un uzreiz liksi virsû? Esi gudrs un pamçìini arî citus! Novelc ‘Mandriva 2007 One’ Live CD (gandrîz perfekti latviski), Knoppix, FreeBSD (tas gan nav îsti Linux vairs, bet izcili âtrs par to un maz resursus rij, Live CD saucas ‘freesbie’) un vçl Austrumu Linux 1.4 piemet klât!

    Un tad pastâstîsi, kurð labâk patika!

    Es – par FreeBSD! 😀

    Jâizveido maza LiveCD kolokcija un jâuzraksta par katru atsauksmes (: Varbût vari uzreiz iedot linkus, kur ir tie LiveCD? Slinkums runâ!

    #164309
    deivs001
    Participant

    shady wrote:


    deivs001 – Es tak labi zinu – kas tur rakstîts:) Vai ta jokus nesaproti:)


    Tas bija domats usinam kâ pamatojums, lai neprasa Kapçc? 😀

    samurajs wrote:

    Tikko ieraudzîji Ubuntu un uzreiz liksi virsû? Esi gudrs un pamçìini arî citus! Novelc ‘Mandriva 2007 One’ Live CD (gandrîz perfekti latviski), Knoppix, FreeBSD (tas gan nav îsti Linux vairs, bet izcili âtrs par to un maz resursus rij, Live CD saucas ‘freesbie’) un vçl Austrumu Linux 1.4 piemet klât!

    Un tad pastâstîsi, kurð labâk patika!

    Es – par FreeBSD! 😀

    Jâizveido maza LiveCD kolokcija un jâuzraksta par katru atsauksmes (: Varbût vari uzreiz iedot linkus, kur ir tie LiveCD? Slinkums runâ!

    #165775
    usins
    Participant

    deivs001 wrote:

    shady wrote:


    deivs001 – Es tak labi zinu – kas tur rakstîts:) Vai ta jokus nesaproti:)


    Tas bija domats usinam kâ pamatojums, lai neprasa Kapçc? 😀

    es jau neko nesaku, bet kur var nokonfigurçt lai iet nets?? 🙂 jo tas man vçl kkâ neizdodas. itkâ savadîtas visas ip un DNS utt.. bet nekaa neiet.. 🙁

    #164310
    usins
    Participant

    deivs001 wrote:

    shady wrote:


    deivs001 – Es tak labi zinu – kas tur rakstîts:) Vai ta jokus nesaproti:)


    Tas bija domats usinam kâ pamatojums, lai neprasa Kapçc? 😀

    es jau neko nesaku, bet kur var nokonfigurçt lai iet nets?? 🙂 jo tas man vçl kkâ neizdodas. itkâ savadîtas visas ip un DNS utt.. bet nekaa neiet.. 🙁

Tiek skatīts 5 ierakstu – 41 līdz 45 (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā