USB Flash Slēpta kopēšana

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) USB Flash Slēpta kopēšana

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #324733
    Aldis
    Participant

    .bat faila saturs pavisam lakonisks un kodolīgs ja zini fleshkas piešķirto burtu..

    [img]https://i.imgur.com/NXFtiRk.png[/img]

    E: – otras fleškas burts no kuras jāfenderē saturs

    >:( – tavas fleškas piešķirtais burts..

    Cik patestēju, nemetās nekādi jautājumi, ja nu vienīgi uac var paprasīt atļauju atvērt..

    Var jau protams arī kodēt garāku .bat failu.. Š is tāds fiksais variants..

    #324734
    agrisslis
    Participant

    Paldies.

    Tagad viss strādā, bet testējot radās problēma, ja flasku izrauj ārā pirms tas nokopē visus failus tad rīkujoslā izmetas paziņojums.

    [img]https://www.bildites.lv/images/tizywfu97agcy15mmq0k.jpg[/img]

    #324735
    Aldis
    Participant

    Nu tā tas būs… Jo xcopy būs palicis pusceļā. Tas principā nav errors, bet gan vnk. brīdinājums, ka konkrētā programma nevar vairs izpildīt tālāko komandu..

    Vienīgi ja tas otrs cilvēks no datoriem daudz nesaprot, tad to izsaukumzīmi var novelt uz kko citu, piemēram «laikam pa ātru izrāvu flešku»…

    Lai šitā nenotiktu, fleška jātur pēc iespējas ilgāk datorā… Atkarība – cik daudz tie faili jākačā ārā.. 🙂

    #324736
    agrisslis
    Participant

    Bet ja flasham kuru gribu kopet ir uzlikta parole, ir iespēja ka uzleks kāds logs?

    #324737
    Aldis
    Participant

    Tu mani troļļo vai kā? Kāda parole fleškai? Bez papildus softiem tas nav izdarāms… Tad jālieto atsevišķš fleškas browsers kas saprot to kriptāciju… Piemēram ir šāds paņēmiens: https://www.rohos.com/

    Vienīgais .rar vai .doc, .xls faili var stāvēt katrs atsevišķi aiz savas paroles, nu tad neko īpaši nepadarīsi..

    Kopēšanas procesu tas neaizkavēs…

    #324738
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sajaucu tā arī biju domājis ka uz kāda no failiem ir parole.

    Pagaidām paldies par info, vēlāk uzrakstīšu kā viss izdevās.

    #324739
    agrisslis
    Participant

    Paldies visiem kas palidzeja. Viss izdevas lieliski.

    #324740
    agrisslis
    Participant

    Aizmirsu piebilst kopa nokopeju gandriz 1gb.

    #324741
    Andron MacBeton
    Participant

    Zaglēns lepns?

    #324742
    Crow
    Participant

    Vai ne. Ahūnais nazis!

    #324743
    m_janis
    Participant

    Ja tie dati nopietni (kaut gan – vienalga kādi) un fleškas īpašnieks tevi “atkodīs” un gribēs kasīties – rēķinies ar nopietnām problēmām sakarā ar nesankcionētu piekļuvi datiem. Ceru, attiecīgos likuma pantus esi lasījis :D.

    #324744
    Andron MacBeton
    Participant

    Teu izstās ka viš prot lasīt?

    Bet nu jā, tā ir “Personai sensitīvu datu zādzība izmantojot automatizētas apstrādes sistēmas” vai kaukā tā. Principā var ierubīt 3 pantus. Pa cik te vel palīdzēja – noziegums grupā! TA-DAAA!!!! 😀

    #324745
    Crow
    Participant

    Man domāt, ka šito subjektu pietiktu vienreiz tā ritīgi samizot, un tas arī būtu viss pielietojamais likumpants.

    #324746
    Andron MacBeton
    Participant

    Ä€, nē! Tad viš skrien uz policiju un raksta iesniegumu! Un automātiski viņš ir nabadziņš cietušais, un tu pat nevari atsaukties uz to iemeslu kādēļ viņu siti, JO – tad uzreiz pieslēdzās Mr.Ariepriekšējunodomu.

    Un pa cik tu neesi cietušais tajā datu zādzībā – teu nau nevienas otmazkas!

    P.S. Visvairāk fascinē tas princips – Kamēr nav cietušais, nav noziedzīgā sastāva. 5dieniski vāvuļojot iedomājamies – ja kāds manam kaimiņam skrūvē ārā spoguļus, vel nav noziegums. Man jāzin kurā dzīvoklī ir kaimiņš, jāpamodina tas, jāzvana policijai, un, ja zaglis ir izskrūvējis spoguļus (nu jau ir tas “sastāvs”) pirms atbrauc policija, nu nez, nemanāmi jāseko viņam, vai? 😀

    #324747
    Draxo
    Participant

    Visi tādi paraugpilsoņi izliekas, ka slikti metas… parastā latviešu IT portāla ikdiena: cilvēks atnāk uzdot jautājumu, bet rezultātā sāk mācīt viņu pareizi dzīvot. Pašiem laikam neinteresanta tā dzīvīte padevusies, ka gribat visām varītēm visus “audzināt”.

    #324748
    Andron MacBeton
    Participant

    Ak, uzdot jautājumu, ja?

    Samuraj, pa cik € tu man iedosi pēdējās 5 IP adreses no kurām nāk šis lietotājs?!

    Es jau neko, es tikai jautājumu uzdevu…

    #324749
    m_janis
    Participant

    #Draxo, hmmm, nu tepat netālajā veikalā stāv bankomāts. Nevari ieteikt kādu metodi, kā tikt pie tur esošās naudas, ja karte man tukša ? Un tā, lai neviens to nepamanītu un neuzzinātu. Vajag šovakar, vēlākais līdz rītam :D.

    #324750
    Draxo
    Participant

    Mēs varam sniegt informāciju, bet reālais darītājs (un tātad nepieciešamības gadījumā arī atbildētājs par sekām) būs tikai un vienīgi autors. Jūs zināt viņa situāciju un iemeslus, kāpēc tas tiek darīts? Jeb šajā forumā ir kāds ētikas kodekss, ko drīkst un ko nedrīkst stāstīt no tā, ko zinām?

    Pretējā gadījumā arī šautuves treneri vainosiet par slepkavību, ko būs apmācāmais pēc treniņa pa cilvēku mērķiem paveicis?

    #324751
    usins
    Participant

    Ne gluži.

    Lūk tas pats ÄŒalovskis . Itkā nevainīgu kodu uzrakstīja, pat tikai fragmentu, bet dabūja ceļojumu uz ASV, pasēdēja ar nedaudz tur.

    Tu zini, ka tiek darīts kaut kas nelikumīgs, pret noteikumiem, ja jau tiek slepeni darīts, kopēts, kas būtībā ir informācijas zagšana. Vai nu tas ir komercnoslēpums, programma, vai, nebrīnītos, kādas programmas atslēga un autors ir tik zemi izglītots, ka nesaprot, ka hardwarisko atslēgu tā pat vien nenokopēs. Jo pat savos piemēros lasot tekstu %userprofile% viņš nesaprot, ka tas ved uz pēc noklusējuma C:Userskonkrētais sistēmas lietotājs mapi Win Vista, 7, 8, 10 gadījumā un uz CDocuments and Settings konkrētais useris iekš Windows XP

    Manuprāt, šis topiks ir izsmēlis sevi un ir jāslēdz, jo autoram neienāca prātā šo visu sākt kā tīri hipotētisku piegājienu, vai ir iespējams un kā izsargāties utt.

    #324752
    Andron MacBeton
    Participant

    Vai arī, kurš un pa cik € varētu man piedāvāt Kraz, ZIL vai URAL uz stundiņu?

    Man vajag apmēram pusdienlaikā pārbraukt pāri Brīvības ielai, no Metalurga uz Zemnieku ielas galu, pretējā virzienā, un bik sadurties ar tādu pēlēku kastīti… nu tāda maza pelēka kastīte, izturīga pret 9mm un tamlīdzīgiem, ar maziem lodziņiem… un regulāri brauc no Teātra ielas Liepājā uz Noliktavas ielu Rīgā.

    Es jau neko, es tikai pajautāju… va ne? 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā