Vai 18.novembris ir iemesls svinībām?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai 18.novembris ir iemesls svinībām?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #278569
    Graafiene
    Participant

    Es pirku no tantiņām – ceptas melnās pa 10 kapeikām glāzīti 😀

    #278570
    Kon
    Participant

    Ä€ un šo nevar nepieminēt, augļu zagšana no dārziem .. manā mikrorajonā, to bija daudz :D, pat ar sāli tika uz mums šauts 😀

    #278571
    migors
    Participant

    Man viens labs draugs teica ka visa tā svinēšana ar Staro Rīga kopā ir Dzīres mēra laikā. ja kāds saka ka svinam neatkarību, tad neatkarības sen vairs nav, Vienīgi ko atcerēties, un nepiepildītos sapņus. Latviešiem jau patīk kapu svētki. Tā pat mums no brīvības ir palicis tikai piemineklis un 18 novembris

    #278572
    msh
    Participant

    Mums ir tāda pati neatkarība kā apgalvot ka tu, es, graafiene vai jebkurš cits šā foruma lietotājs ir brīvs. Kaut gan vispār, ja tev būtu izvēle – neviena neregulēta brīvība, kur kāds mierīgi var un drīkst tevi nosist, jo viņš arī ir brīvs – tu to izvēlētos? Nu ar valstīm ir tas pats.

    #278573
    migors
    Participant

    Absolūtas brīvības neeksistē, pat ja tu dzīvosi džungļos vai sibīrijas plašumos.

    Bet es nebiju domājis to tādā veidā.

    Runa ir par valstī pastāvošo sistēmu. Kad brīvi ir tikai zagļi, zilie un vēl daži pietuvinātie. Tauta ir brīva, ja tauta lemj pati savu likteni. Tad te šajā sūnu ciemā visiem liekās ka viņi kaut ko lemj. Bet tās ir tikai ilūzijas.

    #278574
    Evers
    Participant

    “Tauta ir brīva, ja tauta lemj pati savu likteni.”

    Lībijā tieši tā bija, pateicoties tieši M. Kadafi, līdz brīdim, kad ASV un ES sāka taisīt biksēs, nomušīja Kadafi un izpostīja viņa zemi.

    #278575
    Foxsk8
    Participant

    Aizgāju 18 novembrī uz Fontain patusēt pie “Skyforgeriem”, parasti tāda veida mūzika nepatīk, bet nebija nekāda vaina. Nenožēloju. Kopumā svētki tika pavadīti diezgan labi.

    #278576
    shady
    Participant

    Papildināju tēmu ar 2 jauniem video.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā