Vai apmeklējot kino izvēlaties 3D filmas?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai apmeklējot kino izvēlaties 3D filmas?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153938
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_3d_kino_1.jpg[/imgl]Lai gan parasti kino aktīvāk tiek apmeklēts ziemas sezonā, tad man kino “bums” ir uznācis tieši pēdējā laikā. Arī šodien iemetu aci filmu piedāvājumā un pieķēru sevi pie domas, ka nu jau, lai aizietu uz filmu, manu prasību kritērijam klāt ir nācis vēl viens ķeksītis. Ja līdz šim svarīgs bija žanrs, sižets un aktieru sastāvs, tad tagad šim sarakstam pievienojas arī formāts. 3D vairs nav nekāds brīnums, un nu jau kinoteātros gandrīz katra otrā filma tiek piedāvāta šajā formātā, un skatītāji labprāt tās arī skatās. Protams, arī es neesmu izņēmums, jo, ja filma tiek piedāvāta 3D, tad labprātāk izvēlos šo variantu, bet kā ir ar jums?

    #268478
    aoma
    Participant

    Man nav pieejams, bet vispār jau es zinu, kas TAS ir 🙂 Smuki… Ja varētu, tad noteikti tādu vien skatītos.

    #268479
    jurgenz
    Participant

    tākā es uz kino eju tad, kad nobastoju kādu lekciju or vnk sanāk negaidīti aiziet, tad parasti eju uz to filmu, kura patīk un ir attiecīgajā laikā. Formātam nepievēršu uzmanību 🙂

    #268480
    Wuu
    Participant

    Nesen izgudroja labas brilles, kas pārvērš 3D par 2D 😀

    #268481
    daGrevis
    Participant

    Subtitri nogalina! Plīvo gar acīm un pavedina Mūs tos lasīt.

    #268482
    niki
    Participant

    Vienu reizi esmu bijis, taču pēc filmas man sāka sāpēt galva, nācās apciemot slimnīcu uz laiku, kopš tā laika negribās vairāk tāda veida filmas skatīties 😉

    Neskatoties uz to, ka sāp galva man katru dienu, es jūtos ļoti labi.. 🙂

    #268483
    Foxsk8
    Participant

    Neesmu bijis uz nevienu 3D, īsti nevaru iedomāties to visu pasākumu, laikam ja būs jāaziet, bet no veselības viedokļa, īsi veselīgi tie 3D nav, atceros, ka kaut kur izskanēja info, ka pat kāds esot zaudējis redzi vai nomiris, vot īsti neatceros, tāpēc negribu 100% šo apgalvot.

    #268484
    WerNeo
    Participant

    Kaut kā sagadījies tā, ka tās filmas, kas ir 3D, man sižetiski galīgi nešķita filmas, bet kaut kāds reklāmas rullis. Nesaproti… no vienas puses iespaidi par 3D, no otras… filma – nekāda (bez vēstījuma un stāsta).

    #268485
    fufcix
    Participant

    Ja filma ir fufelis tad vienalga kādā formātā, 3D nav glābšanas riņķis. Galvenais lai laba filma.

    #268486
    darklight
    Participant

    Ja ir iespēja, izvēlos 3D. Bet, ja godīgi, vienīgā kaut cik sakarīgā filma šajā formātā bija Avatar. Viss pārējais ir bijis diezgan liels fufelis sižeta ziņā. Un vēl – pēdējo Resident Evil skatījos abos variantos, un tas 3D tikai traucēja uztvert filmu, līdz ar to 2D versija likās daudz baudāmāka.

    #268487
    rasty
    Participant

    esmu izbaudījis filmas gan 2D, gan 3D, un pat ir izbaudīts 4D.. 😀 go planet.. bet ja izvēle starp 2D un 3D tad priekšroku dotu 3D.. jo 90% gadījumu pēc laika atkārtoti noskatos to filmu datorā vai tv

    #268488
    dzhonsons
    Participant

    Sen, sen atpakaļ biju uz “Spiegu bērni 3” 😀 Tā laikam arī bija pēdejā reize, kad izbaudīju 3d labumus 😀

    #268489
    ruukjis
    Participant

    =>foxsk8

    Nē, nomiris neviens no 3D nav, tāpat arī redzi neviens nav zaudējis – tas ir pilnīgs absurds. Patiesībā 3D tavu veselību vispār nekā neietekmē – tobiš sekas nav paliekošas. Ar 3D ir tāpat kā ar jūras slimību – tev varbūt reiboņi, nelaba dūša galvas sāpes, bet tas viss tikai uz brīdi, kamēr skaties filmu.

    #268490
    RicoPico
    Participant

    Ir, ir nolikta karote 3D seansa laikā. Es gan pieļauju iespēju, ka tā bijusi laimīga sagadīšanās, bet nu anyway- Ziņa pāršalca visu pacauli un izraisija plašu mediju rezonansi burbuli.

    https://www.apollo.lv/portal/fun/articles/191613

    #268491
    ruukjis
    Participant

    Nu tas būtu tāpat kā apgalvot, ka kādam ir kuņģa vēzis dēļ jūrasslimības. Un atslēgas vārdi ir “pārmērīgs satraukums” nevis 3D.

    #268492
    Maris77
    Participant

    Uz parastu filmu nemaz nav jēgas iet uz kino, ja nu vienīgi tā ir latviešu filma. Var tak mierīgi mājās DVD nolūrēt vai kompī. Vienīgais,ka 3D būtu obligāti jādublē latviski,jo subus lasot var acis izmežģīt. Tāpēc eju tikai uz multenēm kas ir 3D latviešu valodā.

    #268493
    Evers
    Participant

    No 3D filmām esmu redzējis tikai Asiņaino Valentīdienu un Avataru. Skatīties patīk, tomēr jāatzīst gan, ka acis nogurst, un šeit par visiem 100% vārds vārdā piekrītu daGrevis teiktajam “Subtitri nogalina! Plīvo gar acīm un pavedina Mūs tos lasīt” – no tiem jau arī acis tieši sāp un nogurst. Uzskatu, ka subtitri 3D filmās būtu jāaizliedz vispār. Lai cilvēki, kuri nesaprot valodu, iet skatīties filmas 2D versiju ar subtitriem.

    #268494
    Aldis
    Participant

    a es atkal domāju, ka nevis jāaizliedz, bet gan jānoliek piemēram zemāk, zem filmas uz melna fona un 2D formātā 🙂 Jo kas notiks ja nākotnē izdos kādu Franču filmu 3D formātā, iesi skatīties bez subtitriem? (Piemēram, pamēģini Taxi franču variantus paskatīties bez tulkojuma, vai subtitriem) 🙂

    #268495
    zivs
    Participant

    Kur tad Kojāns ar savu “filmas kinīšos skatās tikai lašaras. Īsti vīri filmas zog no scēnas!” vai kā tur attieksmi? 🙂

    Par tēmu runājot, pašam grūti spriest par tiem 3D priekiem, jo līdz šim nevienu tādu filmu vienkārši neesmu redzējis …

    #268496
    Imhoteps
    Participant

    Man pēc Avatāra acis kļuva sarkanas kā pēc nedēļas kodiena. Paša seansa laikā jau pēc kādām 30 min. acis sākušas asarot un tā līdz seansa beigām. Domāju, vaina brillēs, palūdzu citas – odin h.j. Sīkā arī sūdzējās.

    Tā kā, secinājums viens – absolūti visiem 3D neder. Tehnoloģija vēl bērna autiņos. Varbūt ar laiku.

    P.S. Ikdienā brilles nevalkāju.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā