Vai apmeklējot kino izvēlaties 3D filmas?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai apmeklējot kino izvēlaties 3D filmas?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #268497
    Evers
    Participant

    Filmas skatīšanās kino nav vienā maisā liekams ar filmu datora/tv ekrānā. Kino apmeklējumam ir pavisam cita garša, kuru pirātos nenokačāt. 🙂

    #268498
    m_janis
    Participant

    Tā kā principā neapmeklēju popkorna ēstuves, bet kino Rīga (šķiet vienīgais, kur tas idiotisms nav) 3D nerāda – neesmu vēl skatījies un domāju, kamēr redzes bojāšana netiks aizstāta, piemēram ar hologrāfisku attēlu – arī neskatīšos.

    Par nomiršanu – tur protams, cits iemesls, bet tas ka 3D čakarē redzi ( un arī smadzenes, kurām nedabiskā info jāapstrādā), jo acis kopš dzīvības rašanās pieradušas pie citāda veida attēla uztveres, tieši tāpat, kā ausis nav domātas, lai tur iebāztu kaut kādu skaņas avotu, bet lai uztvertu skaņu no attāluma.

    #268499
    Maris77
    Participant

    Stipri apšaubu, ka reizi mēnesī skatoties 3D filmu var redzi sabojāt vairāk, kā sēžot 25h diennaktī pie datora monitora.

    #268500

    Tā kā man 3D nekādu sliktu pašsajūtu nerada, tad es, ja ir iespēja, skatos 3D. Pamatojums tam ir pavisam vienkāršs – filmu skatīties kino ir vērts tikai un vienīgi specefektu dēļ (attiecīgi es tur eju tikai uz lielajiem specefektu grāvējiem), un 3D tos uzlabo diezgan jūtami.

    Par tiem subtitriem gan piekrītu – nesen biju aizgājis skatīties Thor, un kaut kādu organizatorisku gļuku dēļ viņiem filma bija bez titriem. Es jutos kā paradīzē!

    #268501
    ruukjis
    Participant

    Smadzeņu “čakarēšana” – jā, redzes “čakarēšana” – nē, būsim godīgi, tev nav ne mazākās nojēgas, par ko tu runā.

    Tavi iekdienas darbi redzi čakarē nesalīdzināmi vairāk kā 3D kino apmeklējums, piemēram, avīzes lasīšana/datora bakstīšana transportā, lasīšana pustumsā, uzturēšanās piesmēķētā telpā utt, utjp, es šo sarakstu varētu turpināt ilgu un dikti.

    #268502
    Athlons
    Participant

    nē… iztikšu pagaidām bez 3 dē…

    pavisam vienkārša iemesla dēļ – viņi ta uzņem filmu ar parastajām kamerām, tobiš, fokuss vienmēr ir uz kādu noteiktu vietu… un ja priekšplānā esošajam kretīnam, kas, protams, ir fokusā, aiz muguras ir kāda kudi smukāka būtne, tad acis nevilšus mēģina sofokusēties uz viņu… un te arī acu noguršanas iemesls – 3 dē filmās mēs mēģinam saskatīt to ko nevar saskatīt, jo tas nav fokusā… 2 dē filmās tādas problēmas nav jo, viss ir vienā plaknē, nav svarīgi fokusā vai ne…

    kāmēr filmās nebūs bezgalīgais asums, tikmēr īstu kaifu bez noguruma 3 dē filmās mums neredzēt kā savas ausis…

    #268503
    Brutto
    Participant

    Man te provincē nav tādas lepnas lietas, kā 3D kino. Krievu laikos pat Rīgā uz stereo kino nebiju, kad visa klase brauca ekskursijā. Tā kā nez kā man tas ietu pie sirds, bet gan jau ar laiku nobaudīšu..nekur jau nedēšos.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā