Vai esam īsti veči?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai esam īsti veči?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155189
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_usas__isti_veci_1.jpg[/imgl] Pāris gadus atpakaļ nevarēju saprast tos, kuri staigā ūsaini vai vēl trakāk – ar bārdu. Tas likās tik neestētiski un traucējoši, ka pat nepieļāvu domu, ka bārdu var neskūt ilgāk par trīs dienām. Bet, nu, dzīve ir ieviesusi savas korekcijas, un esmu bārdains tipiņš, kurš no rītiem var ilgāk pagulēt, jo vairs nav jāvelta laiks savas sejas „tīrīšanai”. Un izskatās, ka pēc 40 tas atmaksāsies, jo reklāma vēsta, ka īstam vecim kā minimums ir vismaz ūsas.

    Cik tad bārdaini ir notepadieši? Vai esam īsti veči? Ja atbild daiļa dzimuma pārstāves (iztiksim bez diskriminācijas), tad būtu interesanti uzzināt, vai viņām patīk tie ūsainie vai arī gludi noskūtie? Vai arī, ja atbild mūsu jaunā paaudze, tad kādas ir nākotnes vīzijas attiecībā uz sejas apmatojumu?

    #277271
    tox3
    Participant

    Vienreiz mēģināju audzēt, bet tad man apnika un nodzinu, kad vēl nebiju ticis līdz kārtīgai bārdai. Š…emot vērā, ka tāpat viss tas labums ir jākopj tad vispārībā vieglāk ir regulāri nodzīt.

    Bet ir doma, ka vēl kādreiz vajadzētu pamēģināt.

    #277272
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu, es bārdu neesmu aizticis jau kādus ~2,5 gadus. Pie reizēm nedaudz pielīdzinu, tāpat kā ūsas. Nesen gan bija vājprātīga doma bārdu utilizēt, bet, par laimi – pārgāja. 🙂 Galu galā, divu gadu darbs vējā. 🙂

    Bez – bārdaiņus nediskriminēju, taču raugos uz viņiem ar žēlumu – tik daudz laika jāpatērē abslūti liekai darbībai.

    Par neētiskumu – bārda jau izsenis simbolizē homo sapiens tēviņa briedumu. Kā teica Platons – zēni kļūst saprātīgi, kad viņiem sāk augt bārda. 🙂

    #277273
    msh
    Participant

    [img]https://i1.ifrype.com/profile_gal/055/751/v1/m_1055751.jpg[/img]

    Nedēļu veca bilde. Slinkums un taupu asmenīšus 😀 , ja būs pietiekami svarīgs iemesls, nodzīšu.

    Divus gadus vecajā traktortehnikas vadītāja apliecībā ir vēl smukāka bilde… 😀

    *** *** tas tizlais “antispams”, vai tiešām foksim nav bagātāka fantāzija lai izdomātu kā cīnities pret botiem, nenokaitinot parastus lietotājus?!!!

    #277274
    APOC
    Participant

    Jā, backup netaisu!

    2 x dienas ļauju ataugt, tad gan OFF. Ja kāda sanāksme, tad katru rītu off :[

    #277275
    shadowmen
    Participant

    Tieši šādu iemeslu dēļ dzenu katru dienu…lai neizaug tādā nekāda,pa pusei jāta….

    Sorry Msh ,bet nu nav smuka tada pusbārdiņa,ja kārtīgs mežš tad vēl…bet tas starpposms ir kaitinošs!

    Un arī ādā ieaug matiņi un bardai appakšā ir pumpas,tas nerullē…(var jau bārdaiņi teikt,ka tā nav,bet tas ir zināms labi)..

    #277276
    msh
    Participant

    Jā, šeidij, gribētu redzēt kā tu cenšoties uz trešo reizi nopostot posta izmaiņas “neapmierinātību paustu bez rupjībām” 😀 Bet nu tas jau te ir normāli ka ja gribi izmainīt vienu vārdu, tad jāgaida pāris minūtes, velkom tu ze noutpad el vē, droši vien administrācija ir lēnie rakstītāji kas sameklē vienu pogu, to nospiež, tad meklē nākamo, un tāpēc tas nav problēma, jo kamēr tekstu uzraksta, tikmēr tas jau ir miljons reižu pārdomāts… 😀

    O jā, vajadzēja trīs burtus nomainīt, gaidām atkal… 😀 Liekam winampā atskaņoties “I’m going slightly mad”… 😀

    #277277
    Gustins
    Participant

    Kazbārdiņa.. Š ad tad dēļ slinkuma pārvēršas par salaveča griezumu 😀

    #277278
    krisbuk
    Participant

    Seja gluda lielākoties. Ik pa 2-4 dienām jānocērp, jo jūtos neērti ar bārdu. Viņa man praktiski traucē, jūtu diskomfortu. Pret bārdaiņiem nav nekāda naida, ir tikai sajūta, ka viņiem ar sievietēm varētu iet grūtāk, vismaz jaunībā!

    #277279
    Evers
    Participant

    Š obrīd turu tā saucamo “goatie” (zoda bārdiņa salaista ar ūsām), biju noaudzis vairāk, taču bija problēmas ar simetriju, uz labā vaiga bārdai ir labāka augsne kā uz kreisā. 😀

    #277280
    buldozers
    Participant

    man vēl neaug 😀

    #277281
    shady
    Participant

    Administrācija vienkārši cenšas pārlasīt savu rakstīto, pirms nospiež pogu “apstiprināt”.

    Un vai ir tik grūti pagaidīt kādas 30 sekundes, lai veiktu savas izmaiņas savā komentārā?

    Š is spam filtrs netika ieviests, lai cīnītos ar botiem, kuram būtu izdevies reģistrēties, jo tādas vajadzības nav – nevienam botam vēl nav izdevies šeit piereģistrēties. Bet gan kaitnieciskiem lietotājiem, kuri pēc banāna saņemšanas mēģina noflūdot komentārus ar skriptu palīdzību.

    Bet par to tiks padomāts (par šo spam filtru), jo šobrīd daļēji ir jau cits risinājums.

    #277282
    dzhonsons
    Participant

    Tagad, kamēr strādāju, likvidēju reizi nedēļā. Bet tā, reizi 2 dienās. Īsti netīk noaugušam staigāt :>

    #277283
    Aldis
    Participant

    Ir momenti ka skujos kā kaut kas parādās, pēdējā laikā šad tad atlaižas ūsas… pirms gada bija doma izaudzēt kaut ko lielāku, bet to domu meiča man nolīdzināja kā guļošo policistu ar “Ak Mans Dievs” buldazeru.

    #277284
    MyNegation
    Participant

    Kopš klausos līķmetālu staigāju bārdains un matains, kaut arī darbs tagad ir pašvaldībā, biroja žurkas un klerki tik nošķielē uz mani… m/

    #277285
    spekis404
    Participant

    Shaidijs kaa vienmeer paarcenshjas, kaa jau iists laamdmins..:>

    #277286
    Imhoteps
    Participant

    Nekādu pretenziju pret bārdaiņiem. Bet pats nepanesu. Tā 3./4. dienas nieze, tas ir pisec. Par nedēļas neskuvumu pat nerunāju. Un ja vēl kosts pirms tams vairākas dienas, kad aug vajprātā ātri tie cietie sari – tādās reizēs apskaužu sievietes. Pohains varu piemirst nomazgāties pats, bet zobus iztīrīt un noskrāpēt nost visu no sejas man ir dzīvības jautājums. Neciešu sev netīru muti un sarainu viepli! Skuveklis ir man draugs. O jā.

    #277287
    akms47
    Participant

    Ir grēciņš, ko tur liegties, dažreiz paslinkoju un staigāju bārdains. 😉

    Bet ilgi neaudzēju, šausmīgi žāvē ādu. Maksimums ir bijis mēnesis.

    #277288
    Wuu
    Participant

    Tas pats, kādreiz varēju audzēt. Tagad niez, neciešami!

    #277289
    jazzer
    Participant

    Eu, nu beidziet dzīt muļķi. 🙂 Kopš kura laika vīrieti vērtē pēc bārdas ? “Īsti veči” jāvērtē pēc tā, ka slinkums noskūties , vai no rīta rociņas trīc ? Reku, musulmaņi – visi ar bārdām.. Krutie džeki, vai ne ?

    Ne ūsas, ne bārda nepieaudzē nevienu kroku smadzenēs. Tieši tāpat, ka bikšu platums, vai jakas krāsa.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā