Vai esam īsti veči?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai esam īsti veči?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #277290
    samurajs
    Participant

    Ar bārdām ir tāpat, kā ar matiem – ir cilvēki, kuriem tie aug kupli un labi izskatās (tie var atļauties audzēt garus matus) un ir tādi, kam “6 sari” uz galvas – tos labāk nodzīt vismaz ezīti. Ja redzu, ka tāds ar 6 sariem mēģina audzēt bārdu – pirmais, kas iešaujas prātā, ir āzis 😀

    Personīgi man ne īpaši patīk bārda (īpaši, kad tanī sakrājas saulpuķu čaumalas un ēdiena druskas), tāpēc iztieku ar ūsām 😀

    #277291
    Anonīms
    Neaktīvs

    Bārda aug reta un saraina, tāpēc vairāk kā nedēļu nevaru nostaigāt sarains pat gribot. Rodas panika “kas par figņu man te salīmēta..?”. Vidēji dienās 4..5 tiek nodzīta.

    Bet 2 dienu bārda ir forša. Gaiša, asa, neuzkrītoša.

    #277292
    tastins
    Participant

    Manai sievietei nepatīk un vēl darbs tāds, kurā irodies ar nedēļu noaugušu seju, dabū uzvilkt tīkliņ u un to es nevaru paciest.. tā kā, lai kā vien gribētos – īsts vecis pagaidām nebūšu!

    #277293
    Kon
    Participant

    Bieži sanāk būt slinkam pret sevi un nostaigāt ar bārdu, skujot nost tikai ūsas. Esmu ūsu nīdējs gan vīŠ—iešiem, gan, kas pats trakākais, sievietēm. Pateicoties Imhotepam uzzināju sakarību, kāpēc dažreiz bārda cietāka 😀 prozit

    #277294
    romajo
    Participant

    Agrāk skuvos 1x nedēļā, biežāk nejutu vajadzību, bārda nav pārāk bieza un tādēļ diskomfortu neizjutu. Vēlāk gan sāka niezēt un traucēt. Tad vairāk, kā mēnesi neskuvos un jau sāku saņemt “komplimentus” un ieteikumus noskūties. Aizgāju pie friziera, kur pie reizes piedāvāja apstrādāt arī bārdu, rezultātā, ka teica pati friziere, pavisam cits cilvēks. Pēc tam ilgi domāju, kā lai jauniegūto izskatu lai uzturu līmenī un nonācu pie secinājuma, ka pašam jāpērk “trimmeris”. Nopirku šādu:

    https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSR51av5A2ZMvdLRfuVmFUbDyw2FQ4UAfVHFHD2jcXCB1kpzpny

    Tagad reizi nedēļā izbraucu cauri ar “trimmeri” ,pielīdzinu ar skuvekli un nekas neniez, netraucē un izskatās tīri solīdi.

    #277295
    bezolaam
    Participant

    jep nu man ar tā sarainā figņa aug, nav jegas pat audzēt. Tā jau verētu audzēt vismaz ziemas periodā

    #277296
    MyNegation
    Participant

    Tik nopietna tēma izvērsusies, tā vien prasās pēc neliela offtopic:

    #277297
    Loading
    Participant

    Goatee paveids. Pārējā daļa 2-3 dienu atlaidienā vienmēr.

    #277298
    usins
    Participant

    pilns komplekts…. oglu melna bārda un ūsas.. ir ok 😀

    #277299
    richijs
    Participant

    Skujos ar matu griežamo mašīnīti, gandrīz vienmēr atstāju rugājus man liekas ka tā foršāk. Vēl liels plus ar matu mašīnīti neiekaist āda ja piemirst uzsmērēt pēc skušanās losjonu. Retu reizi noskujos ar skuvekli 🙂

    #277300
    jonjs
    Participant

    Vispār jau manim atliek vienu diennakti neskūties un jau palieku par kriminālo elementu 😀

    Izskaidrojums ir vienkāršs vienā no darbiem nākas lietot elpošanas aparātus, kas paredzētas apstākļos, lai cilvēks varēt elpot elpošanai nepiemērotā vidē un apmatojums uz sejas tur nepajokam traucē.

    Ja arī tālāk padomā, tā bārda un ūsas taču traucē ēst, piemēram saldējumu, viss ķeras ūsās u.t.t. 🙂

    #277301
    shady
    Participant

    Palasīju diskusiju un radās jautājums. Tie, kuri staigā ar bārdu/ūsām, nekad nav dzirdējuši par to kopšanu?:)

    Nez, man vismaz problēmas nav ne ēst, ne dzert – nekas nekur neķeras…

    #277302
    Imhoteps
    Participant

    https://www.bildites.lv/images/5ee8ejbwu782q5rvx2t.jpg

    Bet tā jau arī ir pa “cuku” – aug vājprātā…

    #277303
    web33
    Participant

    nav ne bārdas nav ne ūsu esmu pliks,kā baznīcas žurka

    Viss skaisti glīti izdzīts no a līdz z,kā rīktīgam MAÄŒO

    P.S

    Meitenē,sievietēm nepatīk noauguši veči ar spalvainām padusēm un .tt Nedo dievs vēl smirdīgas un nenogriezti nagi uuuuuuuuu…

    Par krūtīm nemācēšu teikt ir daļa sievietes kurām patīk un kurām nepatīk , tādas man arī ir ,bet pagaidām lai dīkst

    #277304
    Imhoteps
    Participant

    Mātes gēni mazinājuši apmatojumu. Bet tēvs ir apmēram šitāds (tikai bez tetovējumiem un pīrsinga, hehe): https://www.bildites.lv/images/qlvaucqlj6d6kq1f85wr.jpg

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā