Vai jums patiik notepad.lv?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai jums patiik notepad.lv?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #170916
    Mr.Death
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    mhhhh

    lai notiek, normund….

    bloknotinjsj ir konkreets kabatas forums, kuru, savu beerniibas ambiiciju vadiiti, ar gruutiibaam organizeejusji liepaajas tiinji….

    eem, publika ir tiesji taadi pat neapteesti, kaa autori…..

    protams ir dazji iznjeemumi:

    -samurajs – dzjekinj, vai zini, kas japaanaa bija samuraji? domaa afigennie vientuljie karotaaji? nu piedod – samurajs bija sava kunga kalps, preciizaak sakot – vergs…

    – osh – zinosjsj kadrs un tiesji taapeec te nav iipasji aktiivs

    – shady – virtuaals pazinja no datuves, iespeejams jamam arii piegriezaas datup0kes…

    – un taalaak?

    tikko paarskatiiju user sarakstu…..

    daargie beerni, lai jums labi noiet, kad saaks staaveet, bet!

    diemzjeel sjobriid sjeit publika ir stipri gariigi atpalikusi (ieskaitot to fokskaavinjutur)

    veiksmi jums queenveidiigo ganiisjanaa un savu kraanu audzeesjanaa!

    par sevi?

    kaa ieprieksj vairaakkaart teicu – naaku te izklaideeties – un juus man neliekat vilties :>

    Ieteiktu pamatot savus dzēruma murgus un visvairāk es gribētu dzirdēt par “garīgi atpalikušajiem”. Turklāt drīz foxu mudināšu lai alkoholiķus forumā neielaiž :hmz: Izklaidēties vari iet uz krogu vai biljarda zāli, nevis šeit.

    #170917
    zhagis
    Participant

    Edgar!

    Es arī esmu alkaš.Un par to nemaz nekaunos.Pie~3 promilēm spēju pat Latviski rakstīt!

    Turpretī,viens otrs poke,pēc diviem Aldara aliem sāk mīzst biksēs.

    Tā kā par ķirzakas kompetenci vari nešubīties!

    #170918
    Mr.Death
    Participant

    OK.. Es klusēju! :rofl:

    Quote:

    Turpretī,viens otrs poke,pēc diviem Aldara aliem sāk mīzst biksēs.

    Tad tavuprāt visiem ir jābūt rūdītiem alkoholiķiem, kāds esi Tu ar d_l?

    Ķirzakas kompetence jau nu būs pirmais par ko es šaubīšos. Mans kvartāls ir pilns ar tādiem pašiem lamzakiem, kā tas d_l un viņiem normāls cilvēks ir tikai tas kas ielej vai sūdzās par grūto dzīvi, ka neviens viņus nesaprot tāpat kā viņi. Pārējie visi ir idioti un garīgi slimie, kurus viņi sūta dirst.

    #170919
    shady
    Participant

    Edgars: Nu Drunk_Lizard muļķis nav gan, bet tas nenozīmē, ka pārējie ir;)

    Galma āksta statuss tika iedots nejau par viņa zināšanām tehnikā/IT, bet gan par ko citu.

    P.S. – Neviens jau neliek kļut par dzērāju – katrs izklaidējas pēc sava prāta…kas dzer, kas svilina Ubuntu CD { https://notepad.lv/viewtopic.php?t=494 }, kas nu kuram tuvāks 😀

    #170920
    Mr.Death
    Participant

    Es neapstrīdu viņu par zināšanām IT, bet gan par kompetenci cilvēku “šķirošanā”, kas viņam tāda radusies (pareizāk sakot iesaldējusies) dēļ alkohola lietošanas.

    #170921
    samurajs
    Participant

    Edgars: es vispār neuzskatu, ka ķirzakam ir pārmērīga tieksme uz alkoholu (un man ir reāls pamats tā domāt!). Suns aprakts citur – manuprāt džekam ir kādas nopietnas iekšējas psiholoģiskas problēmas…

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā