Vai kodeku vaina?

Sākumlapa Forumi Software Windows Vai kodeku vaina?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #171664
    samurajs
    Participant

    A moš tev citur vaina? Novelc Austrumi Linux dzīvo disku (datuvē rakstos atradīsi) un iebūtojies no tā. Tad atrodi failsistēmā zem /mnt/ savu partīciju kur ir video un atskaņo kādu ar iebūvēto mPlayer. Ja viss normāli- vainīgs windows vai tā draiveri. Ja raustās vienalga – vaina dzelžos. Spēles un video nav viens un tas pats.

    P.S. tikai neaiztiec Austrumi virtuālo FS!

    #171665
    NickKarlis
    Participant

    samurajs wrote:

    Un tu saki, ka šito: https://www.updatexp.com/scannow-sfc.html nevar palaist? Hmmm…

    Nevaru, acīmredzot jāņem kāds cits XP

    #171666
    NickKarlis
    Participant

    Visi video raustās ja tie ir uz full screen bet ja tie ir ļoti mazā vindows logā tad iet normāli, bet skatīties video 2×2 cm lielā windows logā ir takā nedaudz smieklīgi. :hmz:

    #171667
    samurajs
    Participant

    Pietiek 1 nelielu skraapeejumu uz win CD lai to vareetu izmest. Muuzikas CD tu to pat nedzirdi. Aciimredzot nav pilnveertiigs Windows.

    Novelc sev jaunu Win un nedod nevienam. Labaak CD nevis DVD. Tad meegjini labot.

    #171668
    shady
    Participant

    NickKarlis – Iemet man skrīnšotu no atvērta CD – gribu redzēt kas tev tur iekšā ierakstīts.

    Man nelāgas aizdomas, ka tev tur stāv win.xp.pro.iso.

    #171669
    NickKarlis
    Participant

    es tagad visu izdariiju: ierakstiiju pareizi XP Pro, noskaneeju bet video kaa raustaas taa raustaas :win:

    #171670
    Foxsk8
    Participant

    Gribētu pats pie tā PC tikt klāt un nedaudz “pacakarēties”.

    #171671
    NickKarlis
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Gribētu pats pie tā PC tikt klāt un nedaudz “pacakarēties”.

    No Liepājas līdz Jēkabpilij ir neliels gabaļiņš ko braukt, (iet, lidot) 😀

    No sākuma es vienkārsi uztaisīju jaunu acountu uz datora un tur video neraustījās, bet pēc kāda laika atkal sāka un jauni acounti vairs nelīdz

    #171672
    NickKarlis
    Participant

    Tikko čakarējos ar kompi un sanāca pāriet uz citu acountu, lai ātrāk dators piestartētos panēmu žigli izrubiju skaipu un prikola pēc iedomājos palaist video un kad palaizu ar VLC pēkšņi stoza hu…. video iet bez raustīsanās visos acountos a ko tas mans Wins te gļukoja nezinu moz skaipa deel, vajadzees palaist video tad kad skaips ieslēgts, bet es tagad starā :money: 😀 :rofl:

    #171673
    samurajs
    Participant

    Vēl 1 Skype upuris… Ta metat visi to urīnu ārā, tas ir vīruss ne programma… :die: Vai arī dariet vēl gudrāk (kā es!) Es uz jaunā PC vispār nemaz neinstalēju Skype, lai neaizdirstu sistēmu! 😀

    Visiem nu būs mācība – ja kaut kas raustās, pirmais darbs ir apskatīties procesus Task managerī un nokaut resursu rīmas.

    #171674
    NickKarlis
    Participant

    Jomajo atkal tāpati problēma, bet tagad pat neiet ar izslēgtu skaipu, panēmu izdzēsu skaipu uzinstalēju vecāku un vienalga neiet video :grr: :hmz: 😥 vai tiesām man būs jāparinstalē Wins, ja tā teiksu godīgi – negribu esmu pirmkārt pārāk slinks un baidos kautko salaist grīstē 😥

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā