Vai lietosi Windows 7, kad iznāks?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai lietosi Windows 7, kad iznāks?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148904
    ehex
    Participant

    Windows 7 strauji tuvojas RTM un arī GA nav aiz kalniem. Gribēju zināt kāda tad ir attieksme pret pāriešanu uz jauno OS.

    #201030
    Evers
    Participant

    Pa cik W7 būs arī piemērots netbukiem(Patīk jaunievedums ka servisi darbosies tikai pēc nepieciešamības), tad noteikti izprovēšu uzlikt uz sava AA1 D250. Tad skatīšos cik labi ies un vai patiksies. Betas vēl neesmu testējis tā kārtīgi, gaidu pilno un tad redzēs.

    Esmu XP fans, bet teikšu godīgi – XP man ir noriebies, gribu kautko jaunu. Vai nu W7 vai nu Ubuntu 9.10./9.10 NBR (9.04 nepazīst tīkla karti, tāpēc gaidu jaunāku)

    #201031
    Jaunzems
    Participant

    Naturalmente. Noteikti. Jo Vista jau sāk iebremzēt – esmu viņu jau piemēslojis līdz kakliņam. Katrā ziņā – šams jau sāk brukt nost, būs pret ko nomainīt.

    #201032
    rihardsss
    Participant

    e.j. wrote:

    Naturalmente. Noteikti. Jo Vista jau sāk iebremzēt – esmu viņu jau piemēslojis līdz kakliņam. Katrā ziņā – šams jau sāk brukt nost, būs pret ko nomainīt.

    Sēdēšu uz XP, kamēr kompim iekšas nebūs nopietni atjaunotas (viss izņemot pašu case :D) Neuzskatu, ka XP kkas nav kā vajag, mierīgi lietoju un nav pretenziju. 😛 Grūti arī saprast kāpēc visi jaunāka izlaiduma dēļ nolemj, ka uzreiz ir daudz labāk. 😀

    #201033
    Evers
    Participant

    nu Windows 7 būs daudz ekonomiskāks – darbinās tikai konkrētajā mirklī vajadzīgos servisus, tādējādi ietaupot krietni uz resursu rēķina. Tas ir viens tāds plusiņš kas man prātā no informācijas inetā ir palicis 🙂

    #201034
    vincister
    Participant

    Kad iznāks nē, pagaidīšu vēl laiciņ u līdz izlaidīs kādu servisa paku un daudz maz nostabilizēsies.

    #201035
    linx
    Participant

    rihardsss +1

    Piekrītu rihardsss, jo kas XP pa vainu, ka būtu uzreiz jāķer pēc kautkā jauna? Man patīk XP – viegls, ātrs un nav visādi paziņojumi uz katra stūra un, manuprāt, pārlieku daudzie grafiskie efekti. Var jau teikt, ka Vista ir drošāka, bet mans Xp apvienojumā ar trešo servisa paku, ugunsmūri, Nod 32 un Spyware doctor ir pat ļoti drošs. XP pilda visas nepieciešamās funkcijas un es joprojām neredzu jēgu tam, lai pēkšņi pārietu uz win 7, kurš kā jebkura OS sākumā ir ar drošības caurumiem un citiem trūkumiem. Kad iznāca Vista, man pietika to palietot nedēļu, lai saprastu, ka tomēr man vislabākais liekas win xp un sakiet ko gribiet, bet tas tā ir :p

    #201036
    Mr.Death
    Participant

    “Mums vienkārši ir grūti pierast pie kā jauna, ja jau vairāk nekā 5 gadus esam lietojuši xp.”

    #201037
    aoma
    Participant

    A kas traucē lietot vairākas sistēmas? Man parasti ir vismaz trīs, cietie diski taču neko daudz nemaksā.

    #201038
    samurajs
    Participant

    Visticamāk uzlikšu Win 7 kā trešo OS (brīva partīcija jau ir rezervēta).

    #201039
    Wuu
    Participant

    Turpināšu lietot Ubuntu ,nav ne mazākās intereses ne par vistu ne pa 7.

    #201040
    jazzer
    Participant

    Kaut kad jau lietošu.Lai salabo visu,kas labojams.Lai vajadzīgo softiņu piedzen jaunajai OS.Nekas nedeg,varu pagaidīt.Win7 izskatās labs .

    Padaidām XP.Prieks,ka būšu apgājis man absolūti nevajadzīgo,rijīgo Vistu,kura ptērē milzu resursus tikai pati sevis uzturēšanai.Laptops jau arī nav nekāds baigi jaudīgais,bet Win7 pavilks bez problēmām.

    #201041
    ob1
    Participant

    Pamēģināt jau vajag, kā tad bez tā. Tikai darbā to vēl vismaz gadu pēc relīzes nevarēšu lietot – jāgaida kamēr būs puslīdz stabils.

    #201042
    rajah
    Participant

    vincister wrote:

    Kad iznāks nē, pagaidīšu vēl laiciņu līdz izlaidīs kādu servisa paku un daudz maz nostabilizēsies.


    nu šim es vairāk piekrītu variantam

    #201043
    aoma
    Participant

    Man jau liekas, ka Windows7 priekš RC ir gana stabils, vismaz nevar salīdzināt ar XP bez servispakām, un kad savulaik mēģināju Vistas RTM, tas vispār bija murgs 😀

    #201044
    grisha
    Participant

    Nelietoshu. PIlniigi noteikti palikshu pie OpenSource. Vecaa, labaa openSuse 10.3 mani apmierina.

    Veelarvien neredzu jeegu maksaat par nekam nederiigu lietu.

    #201045
    Wuu
    Participant

    Nu nekam nederīga jau nav ,lai spēles uzrautu un ko parakstītu noder ,bet tā šits galīgākais…

    #201046
    m*****
    Participant

    Noteikti ka pamatā turpināšu lietot linukšus, bet kur vajag win, tur noteikti septīto. Vista ir neizdevusies un šausmīgi rijīga os, savukārt XP ir aizvēsture – 10 gadus veca OS nav nopietni ņemama.

    #201047
    Athlons
    Participant

    nope… palikšu pie vistas… nezinu vai curve_hands.dll vai kas cits pie vainas, bet rc man galīgi nepatikās… uz vista viss darbojas tā kā tam vajadzētu būt…

    XP man jau sen apnicis, bet, piem., darbā uz kastes šis stāv un mainīt to neviens netaisās…

    win7 man ļoti patīk jaunais taskbar ar piespraužmajām progām, bet citādi labāk vista…

    win7 ņemšu, ja pirkšu kompi un nebūs iespēja ņemt citu os…

    #201048
    Evers
    Participant

    Athlons, RC jau vēl nav paredzēta lietošanai, nav ko brīnīties ja kautkas nefunkcionē, kādi draiveri nesapas utml. Kad būs pilnā tad varēs nopietnāk skatīties. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā