Vai notepad.lv vajadzētu aplikāciju draugiem.lv iesaka?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai notepad.lv vajadzētu aplikāciju draugiem.lv iesaka?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150194
    kasiiits
    Participant

    Vai notepad.lv vajadzētu aplikāciju draugiem.lv iesaka? :seeker:

    #221632
    nevertell
    Participant

    Nē.

    #221633
    samurajs
    Participant

    Lai saskrien vēl 5000 plopesoli, Mopši & Co.? Nē, paldies, mums pietiek ar savējiem!

    #221634
    downloader
    Participant

    Tikai ne to.. :mod:

    #221635
    m_janis
    Participant

    Kam vēl tas ??? Atkarīgie, :mod: lai sēž “oranžajā portālā”, pārējiem gar to nav daļas.

    #221636
    Aldis
    Participant

    Nav tik traki… jau kādu pusgadu esmu savā saitā ielicis draugiem.lv ieteikšanu… nu lasīti raksti tiek… bet jauni mopši nereģistrējas un nekomentē man! 🙂 Varbūt man tāda veiksmīga statistika patrāpījusies… bet tā ir! =]

    #221637
    aoma
    Participant

    Nevajadzētu gan. AŠ—ī šāda tipa aptaujas veidot, it sevišķi no NEadministrācijas puses.

    #221638
    Jaunzems
    Participant

    labāk tviterim nelielu podziņu vajadzētu

    derētu gan 🙂

    #221639
    drunk_lizard
    Participant

    atgaadinaasju, ka topic autors ir no taas pasjas sugas kaa jaunzems un mopsis.

    #221640
    azazul
    Participant

    Draudzīgais.lv beidzot ir sācis dabīgā nāvē atmirt.

    Nekurstiniet tak’ to mēslu, lai pūst un nesmird…

    #221641
    Aldis
    Participant

    azazul wrote:

    Draudzīgais.lv beidzot ir sācis dabīgā nāvē atmirt.

    Nekurstiniet tak’ to mēslu, lai pūst un nesmird…

    Piekrītu, dēļ pēdējām viņu aktivitātēm, ka visās malās ir kaut kādas lētas spēlītes, un pamatfunkcijas (sazināšanās) kaut kur sabāztas dziļāk + ar reklāmām paši aizbaidīs lietotājus!

    #221642
    Snorx
    Participant

    Taču oranžie vienmēr ir bijuši tendēti uz mazgadīgo un citu atkarīgo slaukšanu par dažādiem tupumiem kā “aizsūti sirsniņu”, “uzdāvini puķīti” un līdzīgiem debīlismiem. Un atkarīgie tik spiež pa pogām un sūta sms, lai pazīmētos.

    #221643
    TokRa
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    atgaadinaasju, ka topic autors ir no taas pasjas sugas kaa jaunzems un mopsis.


    Nē, tagad ir e-žurnālists :>

    #221644
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #221645
    Aldis
    Participant

    Mopsis wrote:

    drunk_lizard wrote:

    atgaadinaasju, ka topic autors ir no taas pasjas sugas kaa jaunzems un mopsis.

    Nē, d_L, tu ko jauc. Esmu progresējis.

    Āksts!

    #221646
    ehex
    Participant

    Lai nu kā būtu ar tiem draugiem.lv, tad laikam labāk nevajadzētu. No Twitter vai Facebook pogas gan neatteiktos. Būtībā jau ir tā, ka ja kāds gribēs, tad iekopēs to linku un nošārēs manuāli, kad izlasīju un iesaku citiem izlasīt tur tādu rakstu. Tā kā poga tikai atvieglotu to procesu.

    #221647
    Crow
    Participant

    Mopsis wrote:

    Nē, d_L, tu ko jauc. Esmu progresējis.


    Kurā virzienā? 😀

    D_L, TU KO JAUC!!1!

    Lai nebūtu offtopic: es nobalsoju “Nē”. Trauki smird :>

    #221648
    RicoPico
    Participant

    Vienīgais, kas man draugos kretinē, ir reklāmas “Kad Tu mirsi”, “izģērb draudzeni” un pārējais no tās kompānijas. Pārējais mani netraucē.

    #221649
    Professor35
    Participant

    Tādu aplikāciju nevajag jo citādi uzradīsies vēl vairāk cilvēku, kas uzdrošināsies pakritizēt

    samuraja rakstus.

    #221650

    jo mazāk pretīgu baneru un skriptu, jo labāk.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā